Obrazy z lisami

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z lisami – dla miłośników leśnych przechadzek

Dekoracje naścienne wiele mówią o gustach i upodobaniach domowników. Aranżując wnętrze zależy nam na tym aby każda osoba w nim przebywająca czuła się zrelaksowana i odprężona. Dekoracje z motywami zwierzęcymi nigdy nie wyjdą z mody, dlatego warto pokusić się o tego typu dekorację naścienną.

Obrazy z lisami należą do tej kategorii kompozycji, które wywołują uczucie spokoju i autentyczności. Dla każdego z nas napotkanie tego zwierzęcia podczas leśnych przechadzek wywoływało niezwykle silne, pełne podekscytowania emocje. Dzisiaj możesz otaczać się nieco oswojoną wersją tego pięknego zwierzęcia.

Lis to obok motywu jelenia, najbarwniejsze zwierzę leśnej gęstwiny. Smukłość kształtów, puszystość ogona i soczyście rude ubarwienie sprawia, że jest zwierzęciem stworzonym do tego by uwieczniać je na tle każdego wnętrza.

W Feeby każda kompozycja, również obrazy z lisami są dokładnie sprawdzane pod kątem trwałości i nasycenia kolorów. Nowoczesne plotery w połączeniu z zaawansowanym i bezpiecznym składem atramentów gwarantują nadruk wysokiej jakości odporny na ścieranie i blaknięcie.

Obrazy z lisem – dla każdego wnętrza

Kuchnia, pokój dziecięcy, gabinet, korytarz – każde miejsce w mieszkaniu będzie idealnym tłem dla obrazów z lisem. Ten ponadczasowy i zawsze na topie motyw zwierzęcy podkreśli walory każdej przestrzeni, w której się znajdzie.

W dziecięcej przestrzeni wnętrza wspaniale będzie przyciągać uwagę karykatura lisa pełna soczystych barw i odcieni. W gabinecie lub pracowni postaw na pełną nieoczywistych kolorów inspirującą abstrakcję, która z pewnością będzie pobudzać Twoją kreatywność.

Obrazy z lisem są nośnikiem niezwykle pozytywnej energii, którą możesz otaczać się na każdym kroku. Ważne aby umiejętnie łączyć dodatki, aby przestrzeń nie była nimi przesycona.

W Feeby dbamy o to aby każdy produkt w pełni sprostał wymaganiom klienta. Niezależnie od tego czy zdecydujesz się na kompozycje drukowaną na płótnie lub papierze satynowym otrzymasz niezwykle wytrzymałą i atrakcyjną kompozycję wzbogacającą każde najbardziej wymagające wnętrze.

Obrazy z lisami na płótnie – tkanina canvas

Uniwersalność motywów zwierzęcych takich jak motywy owadów czy motyw żyrafy pozwala na ich umiejscowienie praktycznie w każdym dowolnym miejscu. Niezwykle bogata oferta obrazów z lisami na płótnie pozwala dostosować je do każdego stylu wnętrza. Jeśli zależy nam na podkreśleniu detali przestrzeni urządzonej w stylu skandynawskim, zdecydujmy się na kompozycję z lisem na białym tle. Z kolei każde wnętrze urządzone w klasycznym stylu idealnie dopełni czarno-biały lis na tle swojego naturalnego środowiska.

Obrazy z lisami na płótnie drukowane są na specjalnej tkaninie canvas, której struktura niezwykle wiernie oddaje fakturę płótna na jakim tworzyli i tworzą di dziś profesjonalni malarze. Ten niezwykle ważny detal daje nam możliwość otaczania się kompozycjami w jakości największych arcydzieł światowego malarstwa.

Obrazy z lisami do salonu – ponadczasowa dekoracja

Pokój dzienny zasługuje na jego wyraziste podkreślenie, które będzie idealnie korespondować z kolorystyką dodatków i ścian. Obrazy z lisami do salonu są idealną dekoracją, której soczystość barw z pewnością ożywi każde stonowane wnętrze.

Wystarczy wybraną kompozycję zawiesić nad kanapą by przekonać się, jak bardzo ten motyw dodaje pomieszczeniu przestrzenności i nieograniczonej wolności.

Obrazy z lisami do salonu wpiszą się zarówno w styl minimalistyczny, industrialny i vintage. Ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia. Zapewnij sobie przestrzeń, w której po powrocie z pracy możesz odprężyć się i zrelaksować, czując się jak na łonie natury. Przenieś leśne klimaty z lisem na czele do swoich czterech ścian by poczuć powiew estetyki w najlepszym wydaniu.

W Feeby kładziemy nacisk na to, by każdy obraz przed opuszczeniem produkcji został gruntownie zweryfikowany i sprawdzony. Następnie dekoracja jest dokładnie zabezpieczona przed ewentualnymi uszkodzeniami i pakowana w solidny karton. Nasza staranność i dbałość i szczegóły pozwala otrzymać kompozycję w nienaruszonym stanie gotową do powieszenia.

    • Zarejestruj się