Obrazy z lwami

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z lwami – dekoracje dla wymagających

Wnętrze i jego wystrój przekazuje niezwykle wiele informacji dotyczących jego mieszkańców. Każdy dodatek, element aranżacyjny i detal wiele mówi o upodobaniach domowników. Każdy motyw, z którym się utożsamiamy powinien być wyeksponowany na tle klimatycznej i odprężającej przestrzeni. To pomaga zresetować się, nabrać pozytywnej energii i zainspirować do działania.

Zwierzęce kompozycje w dalszym ciągu są niezwykle popularne i miło widziane w domach i mieszkaniach Polaków. Są dowodem uwielbienia fauny i flory kojarzących się z pięknem i wolnością. Obrazy z lwami są tego najlepszym dowodem.

Lew to niezwykle piękne i majestatyczne zwierzę, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Jako Król wszystkich zwierząt, powinien być eksponowany w najbardziej widocznych i wymagających przestrzeniach. W Feeby odnajdziesz pełną gamę tych wyróżniających się na tle innych zwierząt w niezwykle oryginalnej kolorystyce korespondującej niemal z każdym stylem aranżacyjnym.

Obrazy z lwami do salonu – wyjątkowa propozycja dla dziennego pokoju

Dostojna sylwetka, silne kończyny i bujna grzywa – ten opis na wszystkich robi wrażenie. Aby w pełni oddać jego wielkość warto zainspirować się zjawiskowym pentaptykiem z wizerunkiem lwa. Tego typu dekoracja sprawia, że obrazy z lwami do salonu poczują się docenione i ważne, a o to właśnie chodzi w świadomej aranżacji.

Pentaptyk z tym inspirującym zwierzęciem składa się z pięciu segmentów, które wzajemnie się uzupełniając tworzą niezwykle wytworną i elegancką dekorację salonu. Obrazy z lwami do salonu w formie pentaptyku wzbogacą przestrzeń zaaranżowaną w każdym stylu. Wieloczęściowy obraz lwa na białym tle, który zamiast korony udekorowany jest kwiatami idealnie przełamie delikatność salonu urządzonego w stylu glamour.

Nowoczesne plotery i żelowe atramenty pozbawione zapachu oraz toksycznych substancji to połączenie gwarantujące najwyższą jakość w kwestii odporności na zarysowania i blaknięcie, która nie zmienia się nawet po wielu miesiącach od zakupu. A wszystko w oparciu o niezawodność, restrykcyjne kontrole.

Obrazy z lwami – ponadczasowe połączenie

Aranżując wnętrze pokoju dziecięcego, gabinetu lub sypialni zależy nam na idealnym dopasowaniu dodatków i dekoracji tak aby tworzyły spójną całość. Obrazy z lwami są swoistym ukłonem dla tych wytwornych zwierząt, których wizerunek jest nośnikiem siły, indywidualności i niezłomności. Każda przestrzeń wzbogacona o ten imponujący motyw nada mu wyrazistego i konkretnego dopełnienia.

W Feeby koncentrujemy się nad tym by każdy pasjonat obrazów z lwami mógł przez długi czas cieszyć się ich wyjątkowym pod każdym względem widokiem. Z tego względu każdy klient otrzymuje od nas aż 12-miesięczną gwarancję na trwałość i nasycenie kolorów naszych wydruków.

Obrazy z lwem na płótnie – canvas

Dekoracje, które wzbogacają wnętrze o ponadczasowy, zwierzęcy motyw są przewodnim tematem wielu przestrzeni urządzonych zarówno w klasycznym jak i skandynawskim stylu. Motywy słoniamotywy tygrysa czy motywy żyrafy to idealne tego przykłady.

Obrazy z lwem na płótnie dzięki swej niezwykle bogatej kolorystyce od soczystej czerwieni po pastelowe odcienie idealnie będą komponować się na zarówno na tle kuchni jak i pokoju dziecięcego. Interesującą opcją są parawany, dzięki którym przestrzeń zostanie optycznie powiększona i podzielona na strefę garderobianą i sypialnianą.

Wysoka jakość naściennych dekoracji gwarantowana jest przez specjalną tkaninę canvas, której faktura idealnie imituje profesjonalne płótno malarskie. Tego typu rozwiązanie pozwoli uzyskać spektakularny efekt domowego arcydzieła w jakości światowej sztuki malarstwa.

Każdą kompozycję, również obrazy z lwem na płótnie drukujemy z chwilą otrzymania zamówienia. Świadomi tego, że prowadzenie stanów magazynowych może przyczynić się do uszkodzenia i wypłowienia kolorów, wybraliśmy system drukowania na bieżąco, który eliminuje ryzyko wystąpienia jakichkolwiek skaz i ubytków. W Feeby potrafimy zaskoczyć najwyższą jakością materiałów, która jest perfekcyjna nawet z upływem wielu miesięcy. To nasz znak rozpoznawczy!

    • Zarejestruj się