Obrazy z psami – kult prawdziwej przyjaźni

  Wnętrze odzwierciedla nasze marzenia, upodobania i osiągnięcia. Jest nośnikiem niesamowitej energii, która wspierana przez jego wystrój odpręża, wycisza i relaksuje. Każdy z nas dąży do uzyskania efektu, który będzie współgrał z kolorem ścian, zasłon i mebli. Najistotniejszym jest umiejętne dopasowanie dodatków aby nie doprowadzić do swoistego misz-maszu.

  Obrazy z psami są nie tylko urokliwą dekoracją ale też świadectwem wielkich uczuć, jakimi domownicy obdarzają swych pupili. Pies jest ponadczasowym motywem, który wzbudza w człowieku najpiękniejsze uczucia i wspomnienia. Każdy z nas przeżył choć raz taką prawdziwą przyjaźń na czterech łapach. Obrazy z psami to wyróżniające się na tle innych kompozycje, dedykowane wszystkim miłośnikom tych wyjątkowych zwierząt, dla których więź z człowiekiem warta jest uwiecznienia.

  Feeby oferuje dekoracje klasy premium, co oznacza, że każdy obraz wykonany jest w oparciu o nieblaknące, żelowe atramenty, które ze względu na bezzapachową i pozbawioną toksycznych substancji formułę są całkowicie bezpieczne dla zdrowia dzieci. Ciągle podążając za światowymi trendami oferujemy niezwykle bogaty asortyment od pojedynczych obrazów, po pentaptyki, tryptyki, tablice korkowe i parawany.

  Obrazy z psami – piękne i ponadczasowe

  Pies – najwierniejszy przyjaciel człowieka, stróż, obrońca, przewodnik. Jego oddanie od zawsze wzbudzało same pozytywne uczucia, dlatego stało się kanwą nie tylko dla literatury ale też kompozycji naściennych. Obrazy z psami to propozycje obok których nie sposób przejść obojętnie. Zachwycają swą bezpośredniością, prostą linią i nieoczywistą kolorystyką.

  Tak naturalne czynności jak spacer z pupilem mogą być inspiracją do stworzenia kompozycji, która idealnie sprawdzi się w dziecięcym pokoju. Uniwersalny zwierzęcy motyw czy to motyw psa, motyw kota czy motyw wilka wpisuje się w styl nowoczesnego wnętrza ale też idealnie podkreśli przestrzeń klasycznego, minimalistycznego i skandynawskiego stylu. Tylko od Ciebie zależy w jakie otoczenie go wkomponujesz.

  W Feeby koncentrujemy się przede wszystkim na wysokiej jakości, która jest naszym atrybutem. Każda kompozycja, również obrazy olejne z psami, są ściśle weryfikowane i sprawdzane pod kątem trwałości i nasycenia kolorów. Obraz nie może być dziełem przypadku, dlatego dbamy o najmniejszy szczegół i detal, który przeoczony, może zaważyć na jakości.

  Obrazy z psami do salonu – tryptyk i pentaptyk

  Salon – miejsce rozlicznych dyskusji, rozmów i wesołych historii. To również miejsce, w którym rozwijają się nasze pasje i pierwsze przyjaźnie. Bardzo często ich adresatami są właśnie urokliwe czworonogi, które jeszcze bardziej zespalają rodzinę.

  Obrazy z psami do salonu nie mogą być minimalistyczne. Jeśli chodzi o przestrzeń pokoju dziennego, istotnym jest aby były zauważalne, idealnie zgrane z dodatkami wnętrza i niezwykle inspirujące. Taką możliwość daje tryptyk i pentaptyk. W zależności od ilości modułów, jest to trzy- lub pięcioczęściowa dekoracja, która idealnie będzie się komponować na centralnej ścianie salonu, tuż nad kanapą. Tego typu rozwiązanie daje wiele możliwości aranżacyjnych, optycznie powiększa wnętrze i wydobędzie z niego niezwykle stylowy charakter.

  Nasze barwne, kontrastowe i przyciągające uwagę dekoracje, również obrazy z psami do salonu drukowane są na życzenie klienta, czyli w chwili po złożeniu zamówienia. Takie rozwiązanie eliminuje ryzyko ewentualnego uszkodzenia wynikające z długotrwałego przechowywania go w magazynie. Klient otrzymuje w pełni wartościowy produkt, w nienaruszonym stanie, który niemal od razu po rozpakowaniu gotowy jest do zawieszenia w dowolnym miejscu na ścianie.

  Obrazy z psami do pokoju – dla każdego stylu

  Przestrzeń dziecięcego lub młodzieżowego pokoju, to bardzo wymagające wnętrze, które należy dopracować z pieczołowitą starannością. Nie jest tajemnicą, że pies od dziecięcych lat odgrywa bardzo ważną rolę w naszym życiu, dlatego też obrazy z psami do pokoju idealnie odnajdą się w tych dwóch wyjątkowych pomieszczeniach urządzonych w każdym stylu. Ale to nie wszystko. Pies jest obrońcą i stróżem, dlatego też jego wizerunek idealnie podkreśli wnętrze korytarza, kuchni i sypialni, czyli tam gdzie chcemy czuć się bezpiecznie. Obrazy z psami do pokoju tworzą bliski każdemu z nas klimat spontaniczności, bezinteresowności i szczerości których tak nam brakuje w codziennym życiu.

  Zjawiskowe dekoracje wprowadzające do wnętrza swobodę obcowania z naturą oraz podkreślające wyjątkowe chwilę drukowane są na specjalnej tkaninie canvas, która jest niemalże identycznym odwzorowaniem struktury profesjonalnego malarskiego płótna. Tego typu rozwiązanie pozwoli uzyskać spektakularny efekt trwałości i intensywności barw w jakości największych arcydzieł światowego malarstwa.

  • Zarejestruj się