Obrazy z rybami

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z rybami - ponadczasowy motyw

Przedstawiciele tego gatunku zwierząt podobno głosu nie mają. Nic bardziej mylnego! Obrazy z rybami komunikują się z otoczeniem w niewerbalny sposób, który umożliwia odbiorcy ich trafną interpretację. Jeśli jesteś zapalonym wędkarzem i miłośnikiem tych barwnych, delikatnych stworzeń, a akwarium nimi wypełnione to dla Ciebie stanowczo za mało otaczaj się nimi w swoim wnętrzu!

Nie wiesz co podkreśli soczysty kolor dodatków? A może pragniesz uspokoić wnętrze dekoracją o stonowanych barwach? Każdy gatunek ryby, o mniej lub bardziej spektakularnym kształcie i kolorze idealnie będzie korespondował z wystrojem jadalni, kuchni i korytarza. Obrazy z rybami są niezwykle uniwersalnym tematem, który wzbogaci sobą każdą przestrzeń i każde najbardziej wymagające pomieszczenie.

W Feeby oferujemy bogaty asortyment dekoracji w formie plakatów, galerii, tryptyków, pentaptyków, parawanów, tablic korkowych i obrazów jednoczęściowych. Bez względu na to czy wybierzesz kompozycję wydrukowaną na papierze satynowym lub tkaninie canvas, otrzymasz grafikę spełniająca najwyższe normy jakości w kwestii trwałości i intensywności koloru. W Feeby dajemy aż 12-miesięczną gwarancję na zakupiony produkt, który co najmniej przez okres jednego roku będzie zachwycał niezmienną trwałością.

Obrazy z rybami do salonu – idealna koncepcja

Pokój dzienny to bardzo wymagająca przestrzeń, na tle której ścierają się odmienne zdania, punkty widzenia i światopoglądy. Obrazy z rybami do salonu będą niezwykle trafną i oryginalną dekoracją, która będzie łagodzić obyczaje, wnosząc do wnętrza powiew estetyki w najlepszym wydaniu. Z pewnością wolna przestrzeń na ścianie w salonie domaga się wystroju, który idealnie będzie korespondował z kolorem dywanu, mebli, lamp.

Co powiesz na kompozycję kilku obrazów z rybami do salonu, które zestawione obok siebie utworzą Twoją własną galerię? Ograniczać Cię może tylko Twoja wyobraźnia. W Feeby odnajdziesz pełną gamę tych niesamowitych stworzeń w niezwykle bogatej kolorystyce, która nada Twemu wnętrzu subtelnego charakteru.

Na tle konkurencji wyróżnia nas dbałość o detale i szczegóły. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet najmniejszy defekt może wpłynąć na wizualną atrakcyjność każdej kompozycji. Dokładamy wszelkich starań aby drukowane przez nas dekoracje wprowadzały do czterech ścian klimat wpisujący się do wszystkich stylów i trendów aranżowanej przestrzeni.

Obrazy z rybami na płótnie – tkanina canvas

Uniwersalność zwierzęcych motywów takich jak motyw jelenia, motyw tygrysa czy motyw zebry pozwala na ich dopasowanie do różnych wystrojów wnętrz. Wystarczy przeważająca tonację kolorów dekoracji zgrać z kolorystyką dodatków, ścian i wykończenia by uzyskać efekt wzajemnie uzupełniającej się przestrzeni.

Każda dekoracja z chwilą dostarczenia i odpakowania jest gotowa do zawieszenia w dosłownie dowolnym miejscu. Obrazy z rybami na płótnie stanowią idealny prezent dla wędkarza, miłośnika ichtiologii lub pasjonata akwariowych rybek. Każdy obdarowany tego typu urokliwą dekoracją z pewnością doceni jego niezwykle staranne wykończenie.

Tkanina canvas, rozpięta na stabilnej ramce, z gładkimi bokami to kompozycja, która nie potrzebuje już żadnej oprawy! Dzięki niezawodnemu materiałowi, którego struktura do złudzenia przypomina strukturę profesjonalnego płótna malarskiego, każda dekoracja zyskuje jedyny w swoim rodzaju look, kojarzony z największymi dziełami światowego malarstwa. Wpuść w swoje cztery ściany ten luksusowy powiew zachwycającej i wiecznie młodej stylistyki, z którą utożsamia się współczesny design.

Obrazy z rybami – symbolika

W różnych kulturach ryba była symbolem szczęścia, zdrowia, wiedzy i mądrości, jednakże najczęściej kojarząca jest z symbolem chrześcijaństwa. Jeśli pragniesz podkreślić swoją przynależność religijną, pomogą Ci w tym obrazy z rybami, będące niezwykle uniwersalnym i ponadczasowym motywem dekoracyjnym.

Styl skandynawski, rustykalny, klasyczny, nowoczesny – dla tego typu kompozycji nie ma żadnych ograniczeń stylistycznych. Obrazy z rybami podkreślą jasną tonację skandynawskiego, nawiążą do naturalności rustykalnego, oraz będą świetnym kontrastem dla nowoczesnego i klasycznego stylu. Wspaniałym i niezwykle efektownym rozwiązaniem jest parawan w formie Pin it, czyli wyrazistej tablicy korkowej, którą umieścisz w dowolnym miejscu zarówno w salonie oraz w kuchni i sypialni. Dzięki niej nie zapomnisz o ważnych rzeczach, które musisz wykonać w ciągu dnia!

    Kategorie

    Aktywne filtry (0)

    • Zarejestruj się