Obrazy ze słoniem

Wybrane dla Ciebie

Obrazy ze słoniem do salonu – tryptyk

Wystrój wnętrza wiele mówi o jego domownikach, niezależnie od stylu w nim panującym, dzięki wyrazistym naściennym dekoracjom możemy bezbłędnie określić upodobania i charakter jego mieszkańców. Salon, jako centralne miejsce spotkań i relaksu całej rodziny pełni również rolę pokoju dyskusji, gdyż to właśnie w nim najchętniej wymieniamy się poglądami, opowiadamy jak nam minął dzień i snujemy plany na przyszłość. Ważne aby w tym wszystkim odnaleźć spokój i wytrwałość, taką jaką prezentuje... słoń!

Obrazy ze słoniem do salonu wywołują pozytywne emocje, gdyż pomimo swych imponujących kształtów jest to zwierzę o bardzo łagodnym usposobieniu. Wybierając tego typu dekorację musimy zastanowić się nad doborem odpowiednich dodatków, które będą kontrastować lub podkreślać tonację wystroju.

Jesteś wierny obrazom jednoczęściowym? A może wybierzesz wyróżniający się na tle innych tryptyk, który dzięki swej nowoczesnej formie optycznie powiększy przestrzeń i zadba o trójwymiarowość wnętrza? Trzy wzajemnie uzupełniające się moduły to strzał w dziesiątkę! W Feeby dbamy o detale, dlatego tak ważne jest dla nas aby każdy produkt przed opuszczeniem produkcji został gruntownie skontrolowany pod względem trwałości i nasycenia kolorów. Ze względu na ewentualne uszkodzenia obrazów wynikające z długotrwałego „leżakowania” w magazynie nie posiadamy stanów magazynowych. Za każdym razem musimy mieć pewność, że produkt spełni najwyższe normy jakości co przekłada się na zadowolenie i satysfakcję klienta.

Obrazy ze słoniem na płótnie – canvas

Aby nasze wnętrze zachęcało do spędzania w nim jak najwięcej czasu wolnego, musimy zadbać o jego wystrój, który będzie idealnie korespondował z kolorystyką dodatków, ścian, mebli i oświetlenia. Obrazy ze słoniem czy obraz z zebrami jak i tygrysami na płótnie dedykowane są wszystkim miłośnikom zwierzęcych motywów również tych azjatyckich i afrykańskich. Czy ta monumentalna postać nie wydaje Ci się niezwykła? Warto uwiecznić ją w dowolnym miejscu na ścianie aby czerpać wyłącznie pozytywną energię.

Większość naszych naściennych kompozycji, również obrazy ze słoniem na płótnie drukujemy na specjalnej tkaninie canvas, która jest wiernym odwzorowaniem profesjonalnego płótna malarskiego. Tkanina ta jest niezwykle odporna na zarysowania a w połączeniu z nieblaknącymi, żelowymi atramentami zapewnia najwyższą jakość wydruku porównywalną do obrazów światowego malarstwa. W Feeby dokładamy wszelkich starań aby produkowane przez nas dekoracje wprowadzały do Twych czterech ścian powiew estetyki w najlepszym wydaniu, na który zasługujesz.

Obrazy ze słoniem do pokoju – dla każdego stylu

Kuchnia w stylu rustykalnym, sypialnia w skandynawskim, salon w nowoczesnym, czy da się to wszystko połączyć? Oczywiście, że tak! Niezwykle uniwersalna i ponadczasowa dekoracja w postaci obrazów ze słoniem do pokoju podkreśli jego wnętrze bez względu na styl, w jakim został urządzony.

Niezwykle istotnym i godnym uwagi jest umiejętność odpowiedniego doboru dodatków, które mają za zadanie uspokoić albo ożywić wnętrze. Obrazy ze słoniem do pokoju mogą zaskakiwać abstrakcyjną formą lub inspirować i rozbudzać wytrwałość w dążeniu do celu.

Każda dekoracja po spełnieniu wszystkich norm zostaje pieczołowicie zabezpieczona i spakowana w twardy karton. Tego typu działanie zapobiega powstawaniu ewentualnych uszkodzeń podczas ich transportu. Kompozycje od razu po rozpakowaniu są gotowe do powieszenia, a od nas otrzymujesz 12-miesięczną gwarancję trwałości i soczystości kolorów.

Obrazy ze słoniem – wyjątkowa dekoracja

Chociaż te postawne zwierzę wzbudza strach i respekt to, jak się okazuje zawiera w sobie pokłady cierpliwości, wytrwałości i łagodności. Obrazy ze słoniem idealnie będą dopełniać przestrzeń miłośnika afrykańskich wojaży, nastolatka uwielbiającego wypady do zoo i malucha, dla którego będzie najbardziej charakterystycznym zwierzątkiem.

Każdy obraz ze słoniem to swoista podróż w odległe miejsca na Ziemi, w których można go spotkać. Wpuść ten dziki klimat przyrody do swych czterech ścian i poczuj się jak na sawannie! Tylko od Ciebie zależy, gdzie i w którym wnętrzu pozwolisz sobie na te niecodzienne emocje! Łap marzenia razem z nami!

    • Zarejestruj się