Obrazy z tygrysami

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z tygrysami – groźne i piękne

Niesamowite jest to, jak łatwo można przeistoczyć nudną przestrzeń, w pełne energii wnętrze spójne z naszymi upodobaniami i zgodne ze współczesnymi trendami. Obrazy z tygrysami idealnie podkreślają klimat każdego wnętrza, nadają mu pewnego rodzaju dzikości i niewypowiedzianej tajemnicy. Tygrysy syberyjskie i bengalskie – to one są bohaterami dekoracji niemalże w każdej formie. Tylko od Ciebie zależy na co się zdecydujesz. Możliwości jest wiele tak jak wiele obrazów z tygrysami, których kolorystyka w niezwykły sposób ożywia każde pomieszczenie.

Każda przestrzeń warta jest podkreślenia jego detali, dodatków i ogólnego charakteru. Nasze dekoracje są strzałem w dziesiątkę, gdyż nasz sklep to coś więcej niż platforma internetowa z obrazami. Niekończące się możliwości aranżacyjne jakie stawia przed nami home decor, pozwala na tworzenie bogatej kolekcji obrazów na płótnie, plakatów, parawanów, tablic korkowych i deco paneli. Zostań profesjonalnym dekoratorem swojej przestrzeni i postaw na niezwykle oryginalne dekoracje ścienne w najlepszym wydaniu.

Obrazy z tygrysem do salonu – zawsze na topie

Kiedy dekoracje naścienne nie współgrają z otoczeniem, postaw na uniwersalny i niezwykle ponadczasowy motyw zwierzęcy, dzięki któremu Twoje wnętrze odzyska równowagę i harmonię. Wieczne modne odcienie pomarańczu na kontrastowym tle to obrazy z tygrysem do salonu każdej przestrzeni, która potrzebuje potężnej dawki pozytywnej energii.

Salon jako miejsce, w którym spędzamy najwięcej czasu, powinien zapraszać swoim wystrojem, aby przebywanie w nim kojarzyło się z relaksem i odprężeniem. Obrazy z tygrysem do salonu dają taką możliwość dzięki bogatej kolekcji wieloczęściowych obrazów w formie tryptyków i pentaptyków. Imponujące rozmiary tego typu dekoracji dedykowane są przede wszystkim właśnie przestrzennym dziennym pokojom, stanowiącym serce domu.

Od ponad 25 lat jesteśmy zafascynowani niebanalnymi rozwiązaniami dekoracyjnymi wnętrz. Nasze dekoracje tworzymy z pasją i oddaniem, chcąc podarować Ci jakość porównywalną z największymi dziełami światowego malarstwa. Do wyboru masz ponad 40 000 wzorów, spośród których z pewnością wybierzesz kompozycję idealnie skrojoną dla Twojego wnętrza.

Obrazy z tygrysem na płótnie – canvas i parawan

Wnętrze jest nośnikiem emocji, którymi charakteryzują się jego mieszkańcy. Każdy z nas potrzebuje głębszego oddechu i odpoczynku. Niezwykle relaksujący klimat tworzą obrazy z tygrysem na płótnie, dzięki którym w przestrzeni własnych czterech ścian możesz poczuć się jak na egzotycznej wycieczce. Bogactwo odcieni, kolorów i kontrastów jakimi wyróżniają się na tle innych te niezwykłe kompozycje umożliwia dostosowanie ich do niemal każdego stylu, na których opiera się współczesny design. Czarno-biały portret tygrysa fantastycznie podkreśli aranżację w stylu glamour.

Obrazy z tygrysem na płótnie to przede wszystkim dekoracje drukowane na tkaninie canvas, której struktura niezwykle wiernie oddaje fakturę profesjonalnego płótna malarskiego. Takie rozwiązanie znalazło wspaniałe zastosowanie dla wieloczęściowych obrazów oraz parawanów, które pełnią niezwykle praktyczną i oryginalną dekorację. Tego typu minigarderoba w formie mobilnej ścianki umożliwia umieszczenie go w dowolnym miejscu, w którym zależy nam na wyrazistym podkreśleniu wnętrza lub na przykład oddzieleniu jadalni od salonu.

Obrazy z tygrysami do pokoju dziecięcego

Aranżując przestrzeń pokoju dziecięcego zależy nam na tym aby wszystkie dekoracje, dodatki a także meble składały się z komponentów, całkowicie bezpiecznych dla naszych pociech. Również w kwestii doboru atramentów, najbezpieczniejsze są żelowe, pozbawione szkodliwych substancji i całkowicie bezzapachowe. Obrazy z tygrysami do pokoju dziecięcego czy też obrazy z zebrami jak i obrazy z żyrafami będą nie tylko atrakcyjną dekoracją wnętrza ale też będą uczyć empatii w stosunku do tych pięknych i majestatycznych zwierząt.

W Feeby koncentrujemy się nad tym aby każdy produkt w pełni sprostał wymaganiom klienta i przez długi czas wzbogacał jego wnętrze o niebanalne rozwiązania w kwestii wystroju przestrzeni. Dzięki dokładnej weryfikacji naszych produktów przed wysyłką mamy pewność, że każda kompozycja będzie przez długi czas cieszyć swoją trwałością i nasyceniem kolorów. Dajemy 12-miesięczną gwarancję na zakupiony produkt, który na pewno podkreśli wyjątkowość każdej przestrzeni.

    • Zarejestruj się