Obrazy z wilkami

Wybrane dla Ciebie

Obrazy z wilkami – inspirująca dekoracja wnętrza

Wilk na tle gór lub wyjący do księżyca - ten wyróżniający się na tle innych motyw zwierzęcy idealnie będzie korespondował z wystrojem mieszkania urządzonego niemalże w każdym stylu. Dlatego też obrazy z wilkami cieszą się tak wielką popularnością wśród miłośników współczesnego designu. Aranżacja i wystrój należą do najprzyjemniejszych etapów wykończania domu lub mieszkania, jednakże wymagają znajomości współczesnych trendów, aby każde wnętrze nie zostało przesycone dodatkami lub wręcz przeciwnie nie było w nie ubogie.

Obrazy z wilkami należą do tego typu dekoracji, która buduje klimat naturalności w bliskości z fauną i florą. Widok tego zwierzęcia jak i lwa czy tygrysa na tle jego naturalnego środowiska wpuszcza w cztery ściany powiew estetyki w najlepszym wydaniu. Tego typu kompozycje podkreślą przestrzeń zarówno kuchni, biura, sypialni i salonu. Dzięki uniwersalności wzoru, będzie cieszył swą naturalnością zarówno w pokoju dziecięcym jak i młodzieżowym.

Najbardziej wymagające podczas aranżacji wnętrz są dodatki. Jeżeli zależy Ci na podkreśleniu stylu, zdecyduj się na obrazy ścienne, które są niezwykle sprawdzonym rozwiązaniem, które będzie współgrało z detalami wystroju. Kolekcja obrazów w Feeby idealnie będzie wpisywać się w nowoczesne i klasyczne przestrzenie. Natomiast jeśli gustujesz w reprodukcjach znanych dzieł światowego malarstwa, również znajdziesz coś dla siebie.

Obrazy z wilkami do salonu – pentaptyk

Wyrazista dekoracja ściany jest niezwykle istotnym elementem kształtującym klimat w pomieszczeniu. Tym bardziej, jeśli chodzi o wnętrze, w którym spędzamy najwięcej czasu, wówczas musimy dostosować się do gustu i upodobań wszystkich domowników. Obrazy z wilkami do salonu dzięki swej bogatej kolorystyce zapewniają szeroki wachlarz wrażeń wizualnych i możliwości aranżacyjnych. Dzięki swym rozlicznym formom, które optycznie powiększają każde wnętrze i pasują do każdego stylu, kompozycje te stają się bestsellerową kolekcją wśród pasjonatów oryginalnych wnętrz.

Pentaptyk to ten rodzaj dekoracji, którego imponujące kształty idealnie sprawdzą się w przestrzeni każdego salonu. Składa się on z pięciu obrazów, które wzajemnie się uzupełniając tworzą dekorację, obok której nie sposób przejść obojętnie.

W Feeby tworzymy dekoracje z myślą o Twojej przestrzeni. Motywy fauny i flory, panoramy miast, reprodukcje i abstrakcje – wszystko to sprawia, że każdy miłośnik współczesnego piękna będzie miał w czym wybierać. W zależności od wybranego motywu, otrzymasz dekorację, która będzie wspaniale się prezentować nad stołem w kuchni i jadalni, nad łóżkiem w sypialni lub nad kanapą w salonie.

Obrazy z wilkami na płótnie – canvas

Wilki od zawsze wzbudzały żywe zainteresowanie u miłośników zwierzęcych motywów. Ich zjawiskowość utożsamiana z magicznym oddziaływaniem księżyca była kanwą dla snucia niesamowitych historii i legend. Obrazy z wilkami na płótnie to dekoracja, której wysoka jakość nadruku stawia je obok najwybitniejszych dzieł. Elastyczna tkanina canvas, z jakiej zostały wykonane w perfekcyjny sposób oddaje strukturę profesjonalnego płótna malarskiego, dzięki czemu każda dekoracja zyskuje swój niezwykle szlachetny i atrakcyjny design.

Każda dekoracja, również obrazy z wilkami na płótnie drukowane są z chwilą złożenia zamówienia. W Feeby nie posiadamy stanów magazynowych. Aby uniknąć ryzyka uszkodzenia dekoracji podczas ich przechowywania, najlepszym rozwiązaniem jest ich produkcja na specjalne zamówienie klienta. Drukując wybrany wzór, stosujemy najnowocześniejsze plotery, bezpieczne i trwałe atramenty UVgel, pozbawione szkodliwych substancji i zapachu. Po dokładnym zabezpieczeniu i zapakowaniu w solidny karton, Twoja dekoracja jest gotowa by wyruszyć do Ciebie, a kiedy już będzie na miejscu wystarczy ją rozpakować i od razu zawiesić w wybranym pomieszczeniu.

Obrazy z wilkami – dla każdego stylu

Wystrój mieszkania wiele mówi o jego domownikach. Zauważając motyw zwierzęcy, będący dekoracją salonu, kuchni czy sypialni, nabieramy przekonania, że mieszkańcy tej przestrzeni są miłośnikami zwierząt. Zarówno obrazy z wilkami oraz parawany i tryptyki w perfekcyjny sposób optycznie powiększają wnętrze, nadając mu niezwykle świeżego i swobodnego charakteru. Niezależnie od stylu, wpasują się w trendy zarówno nowoczesnego, klasycznego jak i minimalistycznego stylu.

Obrazy z wilkami to doskonały pomysł na prezent dla każdego pasjonata tych niesamowitych zwierząt. Wyróżniająca się na tle innych dekoracja sprawi, że osoba obdarowana poczuje się niezwykle doceniona i ukontentowana. W Feeby dajemy z siebie wszystko, aby każdy nasz produkt sprostał najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Po prostu tworzymy dla Ciebie i Twojego wnętrza.

    • Zarejestruj się