Only, Plakaty w ramie

Index: 5873 Napisz opinię ()
Udostepnij:
Only, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza , zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
  • 21x29 cm 46 zł
  • 30x40 cm 58 zł
  • 40x50 cm 92 zł
  • 50x70 cm 117 zł
  • 70x100 cm 177 zł

46 zł

  • Wysyłka
    w 48 godzin
  • shipping_02.png
    14 dni
    na zwrot
  • shipping_03.png
    Darmowa wysyłka
    od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
  • Przeznaczenie : Do salonu
  • Temat : Slogany
  • Przeważający kolor : Czarny
  • Kolekcja : Plakat w ramie
  • Styl : Styl Minimalistyczny
  • Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza , zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

    Jeżeli szukasz właściwego kierunku w kreowaniu własnego ja, to plakat w ramie "Only" z pewnością Ci w tym pomoże. Znany znak uliczny prawo skrętu oprawiony w prostokątną ramę to idealny i nowoczesny motyw dekoracyjny, którego nie powinno zabraknąć w stylowo wykreowanym wnętrzu.

    Plakat został wyposażony w wygodny i funkcjonalny haczyk, dzięki czemu możesz go szybko zamontować i pokazać wszędzie gdzie tylko zechcesz. Nie tylko na ścianie, ale możesz go o nią oprzeć, postawić na komodzie, biurku czy w łazience, etc….Poddaj się wyobraźni, nie zawiedziesz się.

    Strzałka w prawo i prosty krój  czarnej czcionki napisu, sprawia że ten plakat jest ciekawym dla odbiorcy dekoracyjnym przedmiotem.

    Plakaty drukujemy na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie trwalszym i odporniejszym na zagniecenia, następnie przyklejamy go do płyty i oprawiamy w gładko wykończoną klasyczną ramę o szerokości ramiona: 2 cm i głębokości 2,2 cm. Oprócz koloru czarnego dysponujemy na Twoje życzenie następującymi kolorami ram: białym, brązowym lub naturalnym - to pozwoli na dostosowanie oprawy do każdej tonacji i dodatków we wnętrzu. Szeroka rozpiętość rozmiarów pozwoli ci znaleźć plakat odpowiedni wymiarem do twoich preferencji.

    Uniwersalne zestawienie kolorystyki black & white w plakacie i popularny znak uliczny będzie doskonałą dekoracją pokoju nastolatka i młodzieży, pokoju, salonu i biura np. jako rodzaj dowcipnego kierunkowskazu. Typografia to strzał w dziesiątkę, gdy szukasz odpowiedniego prezentu.

    Plakaty pakujemy w schludne i estetyczne opakowania, co znacznie uprości przygotowanie upominku.

    Ze względu na hasło- slogan możesz dostosować do plakatu inne produkty podobne tematyką, kolorystyką i formatem, zestawiać je z innymi plakatami, lub przestrzennymi literami 3D. Jeżeli preferujesz  symbole komunikacyjne,  z pewnością zainteresują cię nasze obrazy z motywem transportu, motocykli i samochodów w kategorii Transport.

  • Napisz opinię

    Only, Plakaty w ramie

    Only, Plakaty w ramie

    Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza , zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}