Parawany ozdobne

Wybrane dla Ciebie

Parawany pokojowe – prosty sposób na kreację przestrzeni

W aranżacji wnętrza ważne są nie tylko główne elementy wystroju, ale również detale dekoracyjne. To one tworzą klimat, budują atmosferę, a często są również przydatnym dodatkiem. Jednym z takich elementów są parawany pokojowe, które łączą w sobie niepowtarzalny design z wysoką funkcjonalnością, trwałością i wygodą użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które w stu procentach będą dopasowane do Twoich potrzeb.

Parawany do pokoju – szybki podział przestrzeni

Podział wnętrza na konkretne strefy bywa problemowy, jeśli mamy do czynienia z pomieszczeniem niezbyt dużym lub takim, w którym nie mają racji bytu żadne ścianki działowe. Parawany do pokoju są w takich wnętrzach sprawdzonym i funkcjonalnym sposobem na szybki podział przestrzeni i wyróżnienie w pomieszczeniu dodatkowej strefy. To dobra opcja, jeśli chcemy podzielić salon na część wypoczynkową i jadalnię, oddzielić przestrzeń w pokoju dziecięcym, aby każde z dzieci miało swój kawałek podłogi, a także tam, gdzie część mieszkalną trzeba oddzielić od części służącej do pracy. Dużą zaletą parawanów jest możliwość szybkiego ich przestawienia – nie jest to więc element, który raz na zawsze zostanie w tym samym miejscu. Daje nam to możliwość kreowania wnętrza i zmiany aranżacji zawsze wtedy, gdy tego potrzebujemy.

Jak wybrać parawan do pokoju?

Parawany dekoracyjne dostępne są w wielu wzorach i modelach do wyboru. Zanim więc zdecydujemy się na konkretne rozwiązanie, warto uważnie przyjrzeć się naszemu wnętrzu. W pomieszczeniach urządzonych w klasycznym stylu, w których sporo jest dodatków dekoracyjnych, warto stawiać na parawany utrzymane w jednolitej kolorystyce lub w stonowanych kolorach. Będą wtedy dobrym uzupełnieniem wystroju, a jednocześnie nie stworzą wrażenia nadmiaru czy przesytu. We wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych czy skandynawskich można zdecydować się na parawan do pokoju w wersji mocno dekoracyjnej, pełnej kolorów, wzorów czy efektownych rozwiązań aranżacyjnych. Takie elementy będą wtedy mocnym akcentem, który przełamię chłód i monotonię wnętrza. Parawany dekoracyjne z efektownymi zdjęciami i nadrukami mogą również wpływać na optyczne powiększenie przestrzeni – obrazy pełne głębi sprawiają, że wnętrze staje się dużo większe niż jest w rzeczywistości.

Parawan dekoracyjny – wygodny, funkcjonalny, efektowny

Parawan dekoracyjny jako element wystroju wnętrza to rozwiązanie, które sprawdzi się we wnętrzach mieszkalnych, biurowych, ale również w wielu punktach usługowych – można go wykorzystać w salonach kosmetycznych, gabinetach masażu czy w innych miejscach, gdzie konieczne jest umiejętne podzielenie przestrzeni. Są bardzo wygodne, można je dowolnie przestawiać w zależności od potrzeb, ustawiać pod różnym kątem i stosować praktycznie wszędzie.

Solidnie wykonane, trwałe i estetyczne

Jeśli szukasz parawanu dla dzieciparawanu glamour bądź parawanu 3D, który będzie nie tylko zachwycał wyglądem, ale również sprawdzi się jako wieloletni element wystroju, warto stawiać na rozwiązania pochodzące od sprawdzonych producentów. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, jak szybko znajdziesz parawan dekoracyjny, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Nasze parawany dostępne są w wielu wersjach i z różnymi motywami – do wyboru są piękne krajobrazy, widoki natury, zwierząt, miast, jedzenia i napojów, a także różne formy abstrakcji i martwej natury. Wszystkie nasze parawany wykonujemy przy użyciu solidnych materiałów i nowoczesnych technologii druku, dzięki czemu pięknie się prezentują, są funkcjonalne, długowieczne i wyjątkowo trwałe. Są bezproblemowe w utrzymaniu czystości, można szybko usunąć z nich zabrudzenia, są odporne na zarysowania i uszkodzenia, nie blakną też pod wpływem promieniowania słonecznego. Wybierając nasze efektowne parawany dekoracyjne możesz mieć pewność, że będzie to sprawdzony element wystroju i piękny detal na długie lata użytkowania. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

    • Zarejestruj się