Parawany 3D - niezwykła ozdoba i praktyczny dodatek

  Parawan to szybki i prosty sposób, by funkcjonalnie podzielić przestrzeń i stworzyć w niej wygodne strefy - do wypoczynku lub do pracy. To także ciekawa ozdoba pokoju i dodatek, który może bardzo wiele zmienić we wnętrzu. Taką funkcję z pewnością pełnią niebanalne parawany 3D, które dodatkowo wprowadzają niezwykły efekt wizualny.

  Ich ogromną zaletą jest fakt, że sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Bez względu na jego styl, ale także niezależnie od rozmiarów. Parawany 3D budują bowiem wrażenie przestrzenności, powiększając wnętrze optycznie. Nie musisz się więc obawiać, że dzieląc pokój, sprawisz, że stanie się on mniejszy. Dzięki naszym dekoracjom, wnętrze zyska wielowymiarowości, a Ty otrzymasz własny, prywatny kącik do pracy lub relaksu. Parawany 3D doskonale sprawdzają się także jako dekoracja. Wystarczy ustawić je przy ścianie, a przemienią się w ciekawy, stojący obraz.

  Na Feeby znajdziesz dziesiątki motywów, które pozwolą Ci dobrać dekorację idealnie do swoich potrzeb. Możesz zdecydować się na parawan jednostronny albo dwustronną ozdobę, służącą jako ścianka działowa i wspaniały dodatek do wnętrza.

  Parawany z kształtem 3D - obrotowe, korkowe czy klasyczne?

  W zależności od pomieszczenia oraz funkcji, jaką dekoracja ma spełniać, możesz wybierać między trzema rodzajami parawanów. Na Feeby znajdziesz ich klasyczną wersję o lekkiej, ale stabilnej konstrukcji. Świetnie sprawdza się jako stały element dzielący przestrzeń albo dekoracja o ustalonej, niezmiennej pozycji. Do pomieszczeń, gdzie najistotniejsza jest ich funkcja oddzielająca, najlepiej sprawdzą się z kolei parawany 3D obrotowe. Dzięki specjalnym zawiasom, możesz ustawiać skrzydła dekoracji w dowolny sposób - otwierając i zamykając przestrzeń, którą dekoracja oddziela. W ten sposób zyskujesz praktyczny dodatek do wnętrza, a jednocześnie wspaniałą ozdobę, która przyciągnie niejedno spojrzenie.

  Niezależnie od tego, czy szukasz parawanu na stałe czy ruchomego rozwiązania dla swojej przestrzeni, możesz nadać mu jeszcze jedną funkcję - korkowej tablicy. Przeglądając parawany z kształtem 3D bądź parawanu dla dzieci czy też parawanu z krajobrazem, zwróć uwagę na tę kategorię. Korkowa tablica to doskonałe rozwiązanie do pokoju dzieci, pracowni lub biura, a także dla osób, które po prostu lubią praktyczne dodatki.

  Jeśli interesują Cię parawany 3D z pewnością ucieszy Cię fakt, że nasze dekoracje zapewniają efekt trójwymiarowości nie tylko dzięki modnym motywom. Podczas ich produkcji wykorzystujemy naszą autorską technologię wykończenia, umożliwiającą nam unikanie stosowania taśm maskujących na bokach parawanu. Nadruk nakładamy także na boki dekoracji, otrzymując ciekawy efekt lustrzanego odbicia.

  Parawany 3D - jak dobrać do pomieszczenia?

  Wybierając idealną dekorację do swojego wnętrza, istotna jest powierzchnia, jaką dysponujesz oraz klimat, jaki chcesz stworzyć. W niewielkich przestrzeniach parawany z kształtem 3D sprawdzą się idealnie, ale oprócz geometrycznych, trójwymiarowych wzorów, możesz też zdecydować się na krajobraz. Da on poczucie otwartej przestrzeni w zamkniętym pomieszczeniu.

  Równie istotny jest styl aranżacji przestrzeni. Parawany 3D sprawdzają się w mininalnych wnętrzach, gdzie stanowią designerską dekorację i przełamanie surowości pomieszczenia. To także świetny dodatek do pokojów w stylu prowansalskim czy glamour, gdzie ozdobą będzie nie tylko wzór, ale także sam parawan, idealnie pasujący do tego typu wnętrz. W pomieszczeniach boho i ekologicznych najlepiej sprawdzą się trójwymiarowe rośliny - zieleń i brązy podkreślą styl pomieszczenia, a wrażenie roślin “wychodzących” z dekoracji sprawi, że zyska ono głębię i odrobinę tajemniczości.

  Parawany z kształtem 3D to zdecydowanie wybór dla osób, które chcą cieszyć się oryginalną, nietypową przestrzenią. To także najszybszy i najmniej kosztowny sposób, by wydzielić strefę prywatną do pracy w salonie, podzielić pokój dla dwójki dzieci czy stworzyć w sypialni mini garderobę. Sprawdź nasze dostępne motywy i zainspiruj się do zmiany oraz poprawienia funkcjonalności Twojego mieszkania.

  • Zarejestruj się