Parawany dla dzieci – sposób na stworzenie przyjaznej strefy dla malucha

  Lubisz mieć swoją pociechę na oku, a jednocześnie nie chcesz, by rozrzucała zabawki po całym domu? Chcesz popracować albo obejrzeć film, ale nie masz zamiaru przeszkadzać śpiącemu maluszkowi? Doskonałym sposobem na wydzielenie przestrzeni są parawany dla dzieci. Dzięki nim w prosty i estetyczny sposób stworzysz w pomieszczeniu osobną strefę. Dzięki temu Twoje dziecko poczuje się bezpiecznie wiedząc, że jesteś tuż obok, a jednocześnie będzie miało własną autonomiczną przestrzeń do zabaw i aktywności. Jeśli jesteś właścicielem niewielkiego mieszkania lub kawalerki, parawany pokojowe dla dzieci pozwolą Ci zyskać odrobinę prywatności, a maluch poczuje, że ma własny kącik. Za parawanem może stanąć dziecięce łóżeczko i pojemniki z zabawkami.

  Przyjemne z pożytecznym - parawany pokojowe dla dzieci

  Parawany pokojowe dla dzieci to również szybki sposób na zamaskowanie bałaganu. Każdy rodzic świetnie zdaje sobie sprawę, że obecność dziecka w domu wiąże się z porozrzucanymi zabawkami, ubrankami, kredkami i książeczkami. Rozgardiasz powstaje w mig, a my równie szybko możemy go zamaskować! Parawany dla dzieci pozwolą nam ukryć nieprzyjemny widok jednocześnie nie psując zabawy dziecku. To nie tylko praktyczny element dekoracyjny, ale również niezwykle estetyczna ozdoba, która spodoba się Tobie i Twojemu dziecku. W sklepie internetowym Feeby znajdziesz bogatą kolekcję parawanów pokojowych dla dzieci z ich ulubionymi motywami. Wyselekcjonowaliśmy najpiękniejsze dziecięce grafiki, którym nie sposób nie ulec. To urocza tęcza, zaczarowana gwiazdka, wariacje na temat księżyca i ukochane przez dzieci zwierzęta: wieloryb, lew, piesek czy delfin. Motywy działają na dziecięcą wyobraźnię i zachęcają do zabawy. Bogata paleta kolorystyczna utrzymana w odcieniach pasteli parawanów dla dzieci buduje we wnętrzu przyjazną, spokojną atmosferę. Motywy nawiązują do ulubionych dziecięcych obrazków, ale nie są infantylne, dzięki czemu parawany dla dzieci będą wydzielać przestrzeń dla malucha wpasowując się w stylistykę Twojego wnętrza.

  Produkt szyty na miarę Twoich potrzeb

  Parawany dla dzieci Feeby to szeroka paleta możliwości. Różnią się motywami, rozmiarami i ilością skrzydeł, więc z pewnością znajdziesz tu produkt, który w pełni odpowiada Twoim potrzebom. Parawany cieszą się ogromną popularnością w Azji, natomiast ostatnio ich urok i praktyczność docenili Europejczycy. Okazały się niezastąpione podczas pracy zdalnej. W ofercie Feeby, oprócz parawanów pokojowych dla dzieci, znajdziesz ogromny wybór parawanów do salonów i sypialni. Różnorodność kolorów, tekstur i motywów sprawia, że dopasujesz je do wnętrza w każdym stylu. Odwzorowujemy nawet najdrobniejsze detale, dzięki temu kupując parawan od Feeby możesz liczyć na wysoką jakość wydruku. Parawan to doskonały sposób na wydzielenie strefy na domowe biuro czy oddzielenie niemowlęcego łóżeczka od strefy dla dorosłych, gdy maluch dzieli z nami sypialnię. Zarówno parawany pokojowe dla dzieci, jak i te do wnętrz dorosłych są składane, więc łatwo je przenosić z miejsca na miejsce. Możemy z łatwością je przechowywać, gdyż nie zabierają przestrzeni.

  Wysoka jakość Feeby – bezpieczeństwo przede wszystkim

  W trosce o bezpieczeństwo dzieci do produkcji parawanów używamy tylko i wyłącznie ekologicznych materiałów i atramentów żelowych, które są pozbawione toksyn i zapachu. Ty możesz odetchnąć z ulgą, a Twój maluch beztrosko cieszyć się kolorowymi motywami parawanów pokojowych dla dzieci. Twoim podopiecznym nic nie grozi, bo każdy produkt Feeby podlega gruntownej kontroli i weryfikacji. Niezwykle ważna jest dla nas ekologia. Dlatego nie mamy stanów magazynowych, a wszystkie parawany dla dzieci czy parawany z kwiatami bądź parawany z krajobrazem powstają na zamówienie. Dzięki temu nie są narażone na zniszczenie i zabrudzenie. Wybierając produkt Feeby możesz liczyć na najwyższą jakość! Przekonaj się sam przeglądając naszą ofertę.

  • Zarejestruj się