Parawan z ludźmi - dekoracja, która inspiruje

  Dekoracje z ludźmi to szczególny rodzaj ozdoby w pomieszczeniu. Mogą one inspirować, motywować do działania, skłaniać do refleksji albo do relaksu. To także wspaniały pomysł na to, by stworzyć w swoich czterech ścianach niepowtarzalny klimat, dodać wnętrzu przytulności i odrobiny tajemniczości. Parawan z ludźmi to dobry wybór do każdego typu pomieszczenia i akcent dekoracyjny pasujący do wielu architektonicznych stylów. Na Feeby znajdziesz kilkadziesiąt ciekawych propozycji, które odpowiedzą na Twoje potrzeby.

  W kobiecych pomieszczeniach w stylu glamour czy modern classic sprawdzą się abstrakcyjne portrety Marylin Monroe, Audrey Hepburn czy innej postaci kobiecej. W nowoczesnych wnętrzach świetnie odnajdą się portrety stylizowane na obrazy, które swoim designem i barwami ożywią surową, uporządkowaną przestrzeń. Jeśli lubisz dobrą zabawę, a swoje dekoracje wybierasz z odrobiną humoru i dystansu, polecamy parawan z ludźmi, stylizowany na nowoczesny plakat. Taka ozdoba z pewnością zaintryguje wszystkich Twoich gości.

  Parawan z ludźmi to sposób na wprowadzenie nietypowej i niebanalnej dekoracji do pomieszczenia. To także praktyczne rozwiązanie, które pozwoli Ci podzielić wnętrze albo wyodrębnić w nim dla siebie dodatkową przestrzeń: miejsce do pracy w salonie, kącik do relaksu w domowym biurze, prywatną toaletkę w sypialni. W zależności od przeznaczenia, wybierz wariant jedno- lub dwustronny. Ten pierwszy sprawdzi się jako dekoracja, drugi pozwoli cieszyć się wybranym motywem bez względu od tego, po której stronie parawanu będziesz się znajdować.

  Parawan ze znaną osobą - klimat wielkiego świata w czterech ścianach

  Szczególną popularnością cieszą się dekoracje, przedstawiające popularne osoby, znane z wielkiego ekranu, sceny albo boiska czy kortu. Nic dziwnego, znani ludzie na domowych dekoracjach wspaniale oddają klimat wielkiego świata, niekończących się możliwości i niezaprzeczalnego talentu. Parawan ze znaną osobą to najlepsza inspiracja i motywacja do działania, a także sposób na pokazanie własnych zainteresowań i marzeń w swoim wnętrzu.

  Znane twarze to nie tylko aktorki, piosenkarze czy sportsmenki. To także popularne postacie z filmów czy dzieł sztuki, które na stałe wpisały się do naszej kultury, a szczególnie do popkultury. Parawan ze znaną osobą może przyjmować różne oblicza, mniej i bardziej poważne. Jedno jest jednak pewne - nie sposób przejść obok niego obojętnie.

  Dla miłośników inspirujących dekoracji mamy coś szczególnie interesującego - parawan ze znaną osobą w formie tablicy korkowej typu Pin-It. Dzięki niemu wszystkie Twoje zdjęcia, pamiątki, ciekawe cytaty i marzenia zyskają stylową oprawę. To także idealny dodatek do pracowni, gdzie dodatkowa przestrzeń do notatek jest zawsze w cenie.

  Dekoracje klasy premium

  Z Feeby otrzymujesz nie tylko wspaniałą dekorację. Nasze parawany z ludźmi czy również parawany z miastami bądź parawany z mapą świata są funkcjonalne, starannie wykonane i przede wszystkim - trwałe. Do ich produkcji wykorzystujemy tylko sprawdzone materiały i technologie, które opracowaliśmy sami. Każdy parawan stanowi solidną, a jednocześnie lekką konstrukcję dzięki ramie MDF o grubości 3 cm. Nakładamy na nią wydruk w taki sposób, by pokrywał również jej boki. Unikamy w ten sposób nieestetycznych taśm maskujących, a Ty otrzymujesz dekorację z ciekawym efektem lustrzanego odbicia.

  Równie istotna jest jakość kolorów, ich głębia, kontrast oraz odporność na żółknięcie i blaknięcie. Osiągamy to wszystko dzięki nowoczesnym ploterom oraz pozbawionym toksyn i bezzapachowym atramentom żelowym. Gwarantują bezpieczeństwo barw, domowników, a także zapewniają wierne odzwierciedlenie kolorów w rzeczywistości. Motyw nanosimy z kolei na tkaninę typu canvas - współczesny odpowiednik malarskiego płótna o dużej gramaturze, wysokiej jakości i niezwykle ciekawej strukturze. Dzięki tym wszystkim elementom każdy parawan z ludźmi, jaki znajdziesz na Feeby, stanowić będzie elegancki i estetyczny dodatek do Twojego wnętrza. To także trafiony pomysł na prezent dla osób, które cenią jakość premium i niebanalne dekoracje.

  • Zarejestruj się