Ciekawy parawan - mapa świata dla miłośników podróży

  Lubisz zwiedzać świat? Ciągnie Cię do najbardziej odległych zakątków naszego globu? Każdą wolną chwilę spędzasz na zwiedzaniu, a walizkę umiesz spakować w pięć minut? Mamy coś dla Ciebie! Obraz, plakat w ramie lub parawan z motywem mapy świata od Feeby będą idealną dekoracją do Twojego wnętrza! Wyraź siebie i pokaż swoje zainteresowania.

  W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz parawan z mapą świata, która pasuje do wystroju Twojego wnętrza. Minimaliści zachwycą się czarno-białymi mapami, które doskonale wpisują się w surową stylistykę pomieszczenia o wąskiej palecie barw. Czarno-biały parawan z motywem mapy świata świetnie prezentuje się w sąsiedztwie betonu i cegły. Wielokolorowy parawan z mapą świata wpasuje się we wnętrze urządzone w stylu pop art, dla miłośników stylu vintage mamy natomiast mapy na postarzanych deskach, które będą świetnym uzupełnieniem aranżacji. W Feeby każdy znajdzie coś dla siebie!

  Edukacyjny parawan z motywem mapy świata – dla dzieci i młodzieży

  Parawan - mapa świata to świetny pomysł, by zarazić dzieci miłością do podróży. To jednocześnie doskonała pomoc edukacyjna. Parawan z motywem mapy świata nie tylko doskonale wydzieli przestrzeń, ale również zachęci do tego, by nauczyć się nazw kontynentów czy dowiedzieć się gdzie leżą poszczególne państwa, pasma górskie, morza, rzeki i oceany. Takie obycie się z mapą może być początkiem wielkiej przygody! Parawan z mapą świata to doskonały prezent. Nie tylko w prosty sposób wydzieli kąt do nauki czy zabawy, ale również stanie się inspiracją. Nastolatek może zaznaczać na parawanie – mapie świata miejsca, które już odwiedził.

  W kwestii bezpieczeństwa nigdy nie idziemy na kompromisy! Szczególnie jeśli chodzi o nasze dorastające dzieci. Stawiamy na estetykę i jakość, ale równie istotne jest dla nas bezpieczeństwo. Wybrany przez Ciebie parawan z mapą świata dla dzieci drukujemy stosując nowoczesne plotery oraz nieblaknące atramenty żelowe, które są pozbawione toksyn i zapachu. Nasze dzieci, bez względu na wiek, zasługują na troskę.

  Parawan z mapą świata, najpiękniejsze miasta na obrazach i plakatach

  Jeśli kochasz podróże, oprócz parawanu z motywem mapy świata, w Twoim wnętrzu nie może zabraknąć dekoracji ściennych nawiązujących do Twojej pasji. Wielbicielom bliskich i dalekich wypraw z pewnością przypadną do gustu mapy i plany miast. Nowy Jork, Waszyngton, Londyn, Paryż, Dubaj – to zaledwie przedsmak tego, co znajdziesz w bogatej ofercie Feeby. Nasze obrazy i plakaty przedstawiają niesamowitą architekturę, najsłynniejsze budowle i najciekawsze miejsca wielkich i kameralnych miast na całym świecie. Doskonale uzupełnią Twoją aranżację i będą świetnie korespondować stylistycznie z parawanem z mapą świata. To nie tylko wyglądająca niezwykle estetycznie dekoracja, ale również inspiracja. Widok ukochanego miasta, który zobaczymy tuż po przebudzeniu skłoni nas do kolejnych wypraw. Parawan – mapa świata to prawdziwa gratka dla złaknionych przygód globtroterów.

  Parawan z motywem mapy świata – idealna dekoracja do biura

  Parawan z mapą świata, parawan z motywem malarstwa czy też motywem natury to idealny pomysł dekorację do Twojego biura. Siedziba firmy jest przecież wizytówką działalności. Dobór dekoracji jest niezwykle istotny, bo to właśnie od nich zależy jak będziesz postrzegany zarówno przez gości biura i klientów, jak i osoby zatrudnione. Parawan z motywem mapy świata doskonale wpisze się w przestrzeń holu, recepcji czy gabinetu. To świetny pomysł, żeby w dużej otwartej przestrzeni zapewnić swoim pracownikom spokój i skupienie. Parawan z mapą świata wydzieli strefy, w których z powodzeniem będzie można oddać się pracy. Jednocześnie taka aranżacja dowiedzie, że jesteś otwarty na świat i prowadzisz interesy zgodnie z uniwersalnymi zasadami. Parawan – mapa świata to również idealne tło do rozmów on-line z naszymi podwładnymi, współpracownikami, przełożonymi czy partnerami biznesowymi. Taki podprogowy przekaz ma niezwykle duże znaczenie. Wypadniemy znacznie bardziej wiarygodnie zasiadając do finansowych negocjacji w eleganckiej scenerii. Wizerunek bezpośrednio przekłada się na sukces.

  • Zarejestruj się