Parawan z motywem natury

  Co zrobić, by cieszyć się w mieszkaniu kawałkiem lasu, kolorową łąką albo kwitnącymi gałązkami wiśni? Odpowiedź to oczywiście: parawany z motywem natury. Ta dekoracja może pełnić funkcję typowo ozdobną, ale oprócz tego stanowi łatwy sposób na oddzielenie w pomieszczeniu wybranych stref. W tej roli sprawdzi się w dziecięcym pokoju, który zamieszkuje dwoje małych domowników. Będzie pięknie wyglądać w salonie, gdzie stworzy zaciszny kącik do pracy albo do zabawy. W sypialni od ręki stworzy mini garderobę, gdzie postawisz toaletkę albo dodatkowe wieszaki na ubrania i duże lustro.

  Parawan z motywem natury pomoże dodatkowo zbudować przyjemny klimat i pozwoli domownikom obcować z przyrodą na co dzień. Na Feeby znajdziesz kilkadziesiąt propozycji wzorów, które z łatwością dopasujesz do swojego wnętrza. Jeśli szukasz ożywiającej zieleni, sprawdź nasze motywy z liściastymi kompozycjami, lasem albo trawą z poranną rosą. Zależy Ci na kolorze? Wybierz parawan z motywem natury w wersji abstrakcyjnej, pełnej wyrazistych barw albo ciesz się wspaniałymi kolorami przyrody na kwitnących, wiosennych drzewach i krzewach.

  Niezależnie od tego, jaką przestrzeń urządzasz, parawany z motywem natury będą przepięknym i eleganckim dodatkiem. Świetnie odnajdą się we wnętrzach eko, boho oraz w pomieszczeniach skandynawskich. Wzbogacą minimalistyczne przestrzenie i urozmaicą wymagające wnętrza glamour. Sprawdź nasze motywy i możliwości aranżacyjne, jakie oferują.

  Parawany z motywem natury - rodzaje

  Na Feeby znajdziesz parawany w kilku wersjach, a każda z nich może pełnić określone funkcje, poza tą ozdobną. Dekoracje jednostronne sprawdzą się jako zachwycający element wystroju. Dwustronne parawany z motywem natury będą idealne jako dekoracyjna ścianka oddzielająca - jej motyw będzie cieszyć oko domowników niezależnie od strefy, z jakiej korzystają.

  To jednak nie wszystko. Przeglądając parawany z motywem natury zobaczysz, że wśród naszych dekoracji znajdują się także dwa ich rodzaje: klasyczny i obrotowy. Czym się one różnią? Parawan klasyczny to tradycyjna harmonijka, która najlepiej sprawdza się w stałym miejscu. Wersja obrotowa zapewnia natomiast dużo większe możliwości ustawienia dekoracji dzięki innowacyjnym zawiasom 360°. Zostały one tak zamontowane, by skrzydła parawanu mogły obracać się w znacznie większym zakresie. Możesz taki parawan ustawić jako ściankę oddzielającą w bardziej wymagającej przestrzeni. Obrotowe skrzydła mogą z kolei służyć jako małe drzwi.

  Jedno- czy dwustronny? Klasyczny czy obrotowy? Jeśli wiesz już, jakiego parawanu szukasz, możesz nadać mu jeszcze jednej funkcji - tablicy korkowej typu Pin-It. Co powiesz na to, by Twój parawan z motywem natury stał się jednocześnie tablicą pełną inspiracji albo ważnych notatek? Tę wersję szczególnie polecamy do domowego biura, pracowni albo do pokoju nastolatka.

  Natura na płótnie

  Tym, co wyróżnia nasze dekoracje, jest również materiał, z jakiego są wykonane. Na solidną, ale lekką ramę MDF o grubości 3 cm nakładamy wyjątkową tkaninę typu canvas. To nowoczesna wersja malarskiego płótna o ciekawej strukturze, dzięki której każdy parawan z motywem natury zyska dodatkowe walory estetyczne. Tkanina canvas zapewnia także dekoracjom trwałość i wytrzymałość. Dzięki naszej autorskiej technologii nakładania druku również na boki ramy zyskujemy ponadto efekt lustrzanego odbicia.

  Trwałość kolorów zapewniają także stosowane przez nas metody wydruku. Używamy do tego nowoczesnych ploterów oraz innowacyjnych atramentów żelowych. Ekologiczne atramenty nie posiadają żadnych toksycznych substancji i są bezzapachowe. Gwarantują bezpieczeństwo domownikom, a kolorom zapewniają trwałość na lata, chroniąc je przed blaknięciem czy żółknięciem pod wpływem działania promieni słonecznych czy wilgoci.

  Wybierając parawany z motywem natury, parawan orientalny bądź parawan z teksturą na Feeby masz więc pewność, że otrzymasz starannie wykonaną i wykończoną dekorację. Nie mamy stanów magazynowych, dlatego realizację Twojego zamówienia rozpoczniemy od razu po jego otrzymaniu. To pozwala nam zachować bardzo wysokie standardy kontroli jakości i przekazać Ci produkt klasy premium, który będzie zdobił Twoje mieszkanie przez wiele lat.

  • Zarejestruj się