Parawan w stylu industrialnym – efektowny akcent na surowym tle

  Jeśli perfekcjonizm, to na pewno nie wystudiowany, tylko z nutą nonszalancji. Wnętrza w stylu industrialnym mają nosić znamiona surowości. Zachowujemy zastane elementy, które są śladem historii i dawnego przeznaczenia loftowych pomieszczeń – odkryta, nieotynkowana cegła i beton są jak najbardziej mile widziane. To samo dotyczy rur, instalacji i kabli – nie maskujemy ich, a wręcz uwydatniamy, malując je na intensywny bądź czarny kolor. Całość utrzymujemy w chłodnych, surowych barwach. Styl industrialny lubi biel i szarości, co jeszcze optycznie powiększa i tak sporą przestrzeń, którą dysponujemy. To również doskonała baza do wyeksponowania przemysłowych elementów jak struktura cegły oraz tynku czy niezwykle modnych ostatnio grafitowych ram okiennych. Na tak surowym tle doskonale prezentują się parawany industrialne. Zajrzyj do sklepu internetowego Feeby, a na pewno zadziwi Cię bogata oferta dekoracji. Znajdziesz tu parawan w stylu industrialnym, który idealnie wpisze się w klimat Twojego wnętrza.

  Parawany industrialne do domu i biura

  Parawan industrialny to idealny pomysł dekorację do Twojego biura. Siedziba firmy jest przecież wizytówką działalności. Dobór dekoracji jest niezwykle istotny, bo to właśnie od nich zależy jak będziemy postrzegani zarówno przez gości biura i klientów, jak i osoby zatrudnione. Parawan w stylu industrialnym doskonale wpisze się w przestrzeń holu, recepcji czy gabinetu. To świetny pomysł, żeby w dużej otwartej przestrzeni zapewnić swoim pracownikom spokój i skupienie. Parawany industrialne doskonale wydzielą strefy, w których z powodzeniem będzie można oddać się pracy.

  Parawan z industrialny idealnie wpisuje się w stylistykę loftowych mieszkań utrzymanych w stylu minimalistycznym. Doskonałym pomysłem będzie zestawienie dekoracji ściennej i parawanu w stylu industrialnym. Taka kompozycja będzie stanowić niezwykle oryginalną dekorację we wnętrzu.

  W ofercie Feeby znajdziesz parawany industrialne z motywem tekstury (beton, cegła, tynk), z widokiem na światowe metropolie czy przedstawiające perły nowoczesnej architektury. Każdy z nich idealnie wpisze się w przestrzeń urządzoną w stylu industrialnym. Efekt murowany! Zajrzyj do naszego sklepu internetowego, a na pewno zadziwi Cię bogata oferta parawanów industrialnych.

  Ciekawy parawan industrialny bohaterem Twojego wnętrza

  Parawany industrialne Feeby to szeroka paleta możliwości. Różnią się motywami, rozmiarami i ilością skrzydeł, więc z pewnością znajdziesz tu produkt, który w pełni odpowiada Twoim potrzebom.

  Różnorodność kolorów, tekstur i motywów sprawia, że parawan industrialny dopasujesz do każdego wnętrza – od salonu po łazienkę. Odwzorowujemy nawet najdrobniejsze detale, dzięki temu kupując parawan w stylu industrialnym od Feeby możesz liczyć na wysoką jakość wydruku. To doskonały sposób na wydzielenie strefy i stworzenie prywatnej przestrzeni, co znacznie ułatwi skupienie. Każdy parawan industrialny jest składany, więc łatwo go przenosić z miejsca na miejsce. Możemy bez problemu go przechowywać, gdyż nie zabiera dużo przestrzeni.

  Parawany industrialne – doskonała jakość Feeby

  Produkty Feeby to gwarancja najwyższej jakości! W trosce o Twoje bezpieczeństwo do produkcji parawanów używamy tylko i wyłącznie ekologicznych materiałów i żelowych atramentów, które są pozbawione toksyn i zapachu. Możesz odetchnąć z ulgą i beztrosko cieszyć się ciekawymi motywami parawanu w stylu industrialnym jak i stylu orientalnym bądź marynistycznym. Każdy produkt Feeby podlega gruntownej kontroli i weryfikacji. Niezwykle ważna jest dla nas ekologia. Dlatego nie mamy stanów magazynowych, a każdy parawan industrialny i wszystkie nasze produkty powstają na zamówienie. Dzięki temu nie są narażone na zniszczenie i zabrudzenie. Wybierając parawan Feeby możesz liczyć na najwyższą jakość! Przekonaj się sam przeglądając naszą ofertę.

  • Zarejestruj się