Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

Pięcioczęściowe - pentaptyki

Obraz pentaptyk  -  Sztuka do potęgi piątej

Posiadasz dużą ścianę, która potrzebuje upiększenia? Znudził Cię obecny wygląd Twojego salonu? Otwórz się zatem na innowacyjne dekoracje, które dostarczą Twoim oczom wiele radości. Obrazy pięcioczęściowe - pentaptyki to moc możliwości dla dowolnego wnętrza. W konfiguracjach poszczególnych elementów od...

Obraz pentaptyk  -  Sztuka do potęgi piątej

Posiadasz dużą ścianę, która potrzebuje upiększenia? Znudził Cię obecny wygląd Twojego salonu? Otwórz się zatem na innowacyjne dekoracje, które dostarczą Twoim oczom wiele radości. Obrazy pięcioczęściowe - pentaptyki to moc możliwości dla dowolnego wnętrza. W konfiguracjach poszczególnych elementów odkryjesz wysoką jakość wydruku płótna canvas we wszelkich wariantach kolorów i motywów. Każdy z modułów obrazu posiada zadrukowane krawędzie w taki sposób, aby wszystkie razem prezentowały się jako spójna, atrakcyjna dla oka całość.

Pentaptyk - rodzaje

Prezentujemy nowoczesne drukowane na płótnie obrazy pentaptyki w kilku możliwościach ułożenia modułów takich jak: ząb, piramida, prostokąt, schody i equalizer. Pierwsze cztery warianty charakteryzuje symetryczna kompozycja ułożonych elementów, zaś equalizer oferuje rozwiązanie asymetryczne i nieszablonowe względem pozostałych. Obrazy dostępne są w różnych rozmiarach, więc każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla domu lub biura, i dopasować do jego gabarytów, powierzchni ściany i warunków jej wyeksponowania. Przykładowe wizualizacje aranżacji dołączone do poszczególnych produktów może okazać się pomocne dla naszych własnych twórczych poszukiwań. Po przewertowaniu kart historii łatwo zauważyć, że artyści i rzeźbiarze chętnie szukali twórczego spełnienia, i sięgali wciąż po więcej i więcej. W efekcie takich poszukiwań zostały wykreowane formy malarskie popularnie określane obrazami pentaptykami.

Samodzielność na piątkę z plusem

Gdy już znajdziesz wymarzony motyw do Twojego domu lub biura - czeka na ciebie następna świetna wiadomość. Ten obraz nie wymaga ramy. Nie będziesz tracić czasu na wymiarowanie i poszukiwania idealnie pasującej oprawy. Pentaptyki canvas są starannie przygotowane do ekspozycji, co błyskawicznie zwiększa ich siłę estetycznego rażenia. Każdy bok obrazu celowo został zadrukowany z efektem lustrzanego odbicia, aby widz patrząc nawet pod ukosem widział dokładnie całą scenę bez deformacji i przekłamań. Taki trick daje dodatkową frajdę dla odbiorcy.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 1273 elementów
Wsparcie e-commerce SOHOshop.pl