Ale jesteś najeżony, Plakaty w ramie

Index: 9807 Napisz opinię ()
Udostepnij:
Ale jesteś najeżony, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Na miłośników kotów, psów i wszelkich domowych czworonogów czekają zabawne plakaty w ramie z  grafikami. Zobaczcie propozycje od Feeby.pl  pełne zwierzęcego magnetyzmu., które z pewnością urozmaicą Wasze wnętrza.

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
 • 21x29 cm 46 zł
 • 30x40 cm 58 zł
 • 40x50 cm 92 zł
 • 50x70 cm 117 zł
 • 70x100 cm 177 zł

46 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do pokoju młodzieżowego
 • Temat : Zwierzęta
 • Przeważający kolor : Biały
 • Kolekcja : Plakat w ramie
 • Styl : Styl Minimalistyczny
 • Zwierzęta : Pozostałe
 • Na miłośników kotów, psów i wszelkich domowych czworonogów czekają zabawne plakaty w ramie z  grafikami. Zobaczcie propozycje od Feeby.pl  pełne zwierzęcego magnetyzmu., które z pewnością urozmaicą Wasze wnętrza.

  Zamiast się stroszyć jak małe kolczaste zwierzątko, popraw sobie humor wesołym plakatem w ramie "Ale jesteś najeżony". Taka dekoracja z pewnością wywoła uśmiech na twarzy i wniesie pokłady energii dla Twojego wnętrza. Brązowy jeżyk wygląda naprawdę uroczo.

  Plakat wyposażyliśmy w wygodny i funkcjonalny haczyk, aby montaż był szybką i bezproblemową czynnością. Możesz go pokazać nie tylko na ścianie, ale także oprzeć o komodę, postawić na biurku, na lodówce, gdzie tylko zechcesz - wszędzie.

  Naszkicowany plamkami farby brązowy jeż wygląda bardzo realistycznie, w połączeniu z prostym czarnym liternictwem tworzy niesamowicie dekoracyjny efekt. Jasny plakat doskonale się wyróżni na tle ścian i mebli i przy okazji przykuje uwagę swym dowcipnym przekazem.

  Wydruk powstał na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie odporniejszym na zagniecenia. Przykleiliśmy go do płyty i umieściliśmy w gładkiej  prostokątnej ramię o szerokości ramiona: 2,5 cm i głębokości 1,6 cm. Prócz czerni posiadamy jeszcze ramy w kolorach: białym, brązowym lub naturalnym. Różnorodność rozmiarów pozwoli wybrać Ci ten najwłaściwszy.

  Humorystyczne treści odnajdą swoje miejsce w każdym otoczeniu - może być to pokój, sypialnia, jadalnia, pokój nastolatka, biuro (warto poprawić sobie nastrój). Szukasz prezentu? Podaruj plakat w ramie, który może być trafionym upominkiem dla bliskiej sercu osoby. Każdy nasz produkt otrzymuje schludne opakowanie, co ułatwi ci przygotowanie prezentu.

  Pastelowa kolorystyka i delikatne litery to uniwersalne połączenie, dzięki czemu plakat odnajdzie się w każdym pomieszczeniu, zarówno w aranżacji minimalistycznej, klasycznej czy shabby chic. Możesz go skomponować z innymi plakatami z napisami, także z czarno- białymi obrazami w ramie lub obrazkami dla dzieci, czy obrazami z motywem natury.

 • Napisz opinię

  Ale jesteś najeżony, Plakaty w ramie

  Ale jesteś najeżony, Plakaty w ramie

  Na miłośników kotów, psów i wszelkich domowych czworonogów czekają zabawne plakaty w ramie z  grafikami. Zobaczcie propozycje od Feeby.pl  pełne zwierzęcego magnetyzmu., które z pewnością urozmaicą Wasze wnętrza.

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}