All you need is love 4, Plakaty w ramie

Index: 9303 Napisz opinię ()
Udostepnij:
All you need is love 4, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Pełne optymizmu plakaty z napisami dodadzą skrzydeł waszym aranżacjom i zmienią podejście do życia. Zobacz nasze propozycje, sloganów i tekstów. Wybierz kolor ramki i ciesz się pięknym wnętrzem!

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
 • 21x29 cm 46 zł
 • 30x40 cm 58 zł
 • 40x50 cm 92 zł
 • 50x70 cm 117 zł
 • 70x100 cm 177 zł

46 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do sypialni
 • Temat : Slogany
 • Przeważający kolor : Czarny
 • Kolekcja : Plakat w ramie
 • Styl : Styl Minimalistyczny
 • Pełne optymizmu plakaty z napisami dodadzą skrzydeł waszym aranżacjom i zmienią podejście do życia. Zobacz nasze propozycje, sloganów i tekstów. Wybierz kolor ramki i ciesz się pięknym wnętrzem!

  Serdeczne uczucia najlepiej wyrażać tekstem i obrazem. Jeżeli do osiągnięcia szczęścia potrzeba ci jedynie miłości, to dla wnętrz potrzebujesz jedynie dobrych dodatków.

  Kształtne serce na czarnych delikatnych smugach z wyznaniem miłości na plakacie spełni twoje oczekiwania. Plakat w ramie "All you need is love 4 " to prosty i elegancki komunikat, który oprawiliśmy w prostokątną gładką ramę.

  W ramie umieściliśmy haczyk, żeby montaż był szybką i prostą czynnością. Plakat możesz powiesić na ścianie, przyczepić na filarze, kolumnie, postawić na komodzie, biurku, oprzeć na parapecie-  możesz pokazać go, gdzie tylko chcesz.

  Białe serce z czarnym napisem umieszczone na delikatnych czarnych smugach - tworzy typograficzną kompozycję, która prezentuje się niezwykle elegancko. Biel i czerń to uniwersalne barwy odnajdujące się w wszystkich aranżacjach wnętrz i pasujące do większości dodatków.

  Wydruk powstał na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie odporniejszym na zagniecenia. Przykleiliśmy go do płyty i umieściliśmy w gładkiej prostokątnej ramię o szerokości ramiona: 2,5 cm i głębokości 1,6 cm. Prócz czerni posiadamy jeszcze ramy w kolorach: białym, brązowym lub naturalnym. Różnorodność rozmiarów pozwoli wybrać ci ten najodpowiedniejszy.

  Jesteś w trakcie poszukiwań prezentu? Podaruj plakat w ramie, który może być trafionym upominkiem dla bliskiej sercu osoby. Każdy nasz produkt otrzymuje schludne  i estetyczne opakowanie, co ułatwi ci przygotowanie podarku.

  Połączenie motywu serca i romantycznej treści w prostej i jednocześnie estetycznej kompozycji plakatu sprawi, że dzięki niemu każde wnętrze nabierze blasku. Zarówno salon, kuchnia, jadalnia czy pokój nastolatka zasługują na taki dodatek. Odnajdzie się on z powodzeniem zarówno w aranżacji minimalistycznej, jak i stylizowanej.

  Możesz stworzyć własną galerię typografii w swoim domu, zobacz inne nasze plakaty z napisami. Możesz uzupełnić również swój wystrój Literami 3D, lub ciekawym parawanem z motywem abstrakcyjnym, lub obrazem wieloczęściowym canvas , które znajdziesz w naszej ofercie.

 • Napisz opinię

  All you need is love 4, Plakaty w ramie

  All you need is love 4, Plakaty w ramie

  Pełne optymizmu plakaty z napisami dodadzą skrzydeł waszym aranżacjom i zmienią podejście do życia. Zobacz nasze propozycje, sloganów i tekstów. Wybierz kolor ramki i ciesz się pięknym wnętrzem!

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}