Coffee, Plakaty w ramie

Index: 6029 Napisz opinię ()
Udostepnij:
Coffee, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Poranek bez kawy jest jak wnętrze bez dekoracji... Zmień jego wygląd z kolekcją kawowych posterów w ramie od Feeby.pl . Zadziałają na Twoją aranżację  jak filiżanka espresso!

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
 • 21x29 cm 46 zł
 • 30x40 cm 58 zł
 • 40x50 cm 92 zł
 • 50x70 cm 117 zł
 • 70x100 cm 177 zł

46 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do kawiarni
 • Temat : Slogany
 • Przeważający kolor : Biały
 • Kolekcja : Plakat w ramie
 • Styl : Styl Minimalistyczny
 • Poranek bez kawy jest jak wnętrze bez dekoracji... Zmień jego wygląd z kolekcją kawowych posterów w ramie od Feeby.pl . Zadziałają na Twoją aranżację  jak filiżanka espresso!

  Poranny łasuch nie rozpocznie dnia bez wizyty w ulubionej piekarni oraz kubka czarnej kawy. Wychodząc naprzeciw wszelkim miłośnikom kulinarnych rozkoszy stworzyliśmy plakat w ramie "Coffee", który jest typografią inspirowaną ulicznym szyldem, oprawioną w prostokątną ramę.

  Każda rama została wyposażona w wygodny i trwały haczyk, dzięki czemu produkt można  bez problemu zamontować w wybranym miejscu, których masz do wyboru kilka poza ścianą. Możesz także postawić plakat na podłodze, na biurku lub komodzie. Możesz go też zawiesić na kolorowych linkach lub po prostu oprzeć o ścianę.

  Wyjątkowa kompozycja czarnego napisu na białym tle przypomina afisz najlepszej piekarni w dzielnicy. Uniwersalna kolorystyka czerni i bieli sprawia, że plakat z łatwością dopasuje się do rozmaitych aranżacji.

  Plakat został wydrukowany na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie trwalszym i odporniejszym na zagniecenia, następnie przyklejony do płyty i oprawiony w gładko wykończoną prostokątną ramę o szerokości ramiona: 2 cm i głębokości 2,2 cm. Dzięki temu druk jest lepiej wyeksponowany. Oprócz czerni dysponujemy na Twoje życzenie następującymi kolorami ram: białym, brązowym lub naturalnym.

  Jeżeli szukasz upominku dla bliskiej osoby, właśnie go znalazłeś. Dodatkowo wszystkie nasze produkty otrzymują zawsze schludne opakowania, co znacznie skraca czas przygotowania prezentu.

  Plakat black & white z tematyką piekarniczo- kuchenną znakomicie odnajdzie się w nowoczesnej minimalistycznej kuchni, kuchni stylu retro, każdej jadalni, cukierni, etc.

  Plakat dedykowany jest wszystkim miłośnikom kulinariów, typografii i nie tylko. Slogany i napisy to must -have sezonu. Możesz je zestawiać z innymi plakatami z napisami, także z czarno- białymi obrazami w ramie, albo dołączyć do aranżacji także  dekoracyjne litery 3D. Jeśli twojemu sercu bliska jest tematyka kulinarna, zobacz nasze propozycje i produkty  w kategorii Kulinaria.

 • Napisz opinię

  Coffee, Plakaty w ramie

  Coffee, Plakaty w ramie

  Poranek bez kawy jest jak wnętrze bez dekoracji... Zmień jego wygląd z kolekcją kawowych posterów w ramie od Feeby.pl . Zadziałają na Twoją aranżację  jak filiżanka espresso!

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->