Dostawa w Feeby.pl

Czas wysyłki

Zamówienia złożone w Feeby.pl są realizowane w ekspresowym tempie, aby szybko cieszyć się obrazem. Przesyłkę wyślemy w ciągu 48 godzin (z wyjątkiem ram drewnianych i aluminiowych czas dostawy jest wydłużony do 72 godzin) od dnia złożenia zamówienia i zaakceptowania płatności. Dokładny termin wysyłki danego produktu sprawdzisz w jego szczegółach. Jeśli zamawiasz więcej produktów ich termin wysyłki znajdziesz w koszyku zakupowym.

Czas realizacji zamówienia może być krótszy jeśli zamawiasz obraz, który jest proponowanym przez nas wzorem (nie jest Twoim własnym zdjęciem). Informację o wysyłce zamówienia otrzymasz e-mailem.

Kurier dostarczy Twoje zamówienie następnego dnia roboczego od dnia nadania. Dokładny czas transportu zamówienia nie jest od nas zależny choć w 99,9% przypadków wynosi on właśnie jeden dzień roboczy.

Bezpieczeństwo przesyłki

Wszystkie obrazy są zafoliowane, co zabezpiecza Twój produkt przed działaniami zewnętrznymi. Ponadto przesyłki są ubezpieczane do całej wartości przesyłki. To wszystko sprawia, że kupowanie w sklepie z obrazami Feeby.pl to Twoja przyjemność i bezpieczeństwo.

Śledź przesyłkę w trakcie transportu! Podajemy numer przesyłki i nazwę przewoźnika, aby wiedzieć gdzie znajduje się Twoje zamówienie. W razie potrzeby szybko skontaktujesz się z kurierem w celu umówienia dnia i godziny doręczenia przesyłki.

Jeśli chcesz zmienić miejsce dostawy, poczekaj na kontakt od kuriera i wskaż mu nowy adres w tej samej miejscowosći. W razie potrzeby zmiany miejscowości doręczenia, skontaktuj się z nami, ponieważ ze względów bezpieczeństwa tylko my możemy zmienić u kuriera adres dostawy.

Koszty wysyłki

Przesyłki wysyłamy z magazynu na terenie Polski. To właśnie w Polsce produkujemy wszystkie obrazy, co gwarantuje ich jakość. Zamówienie wyślemy do dowolnego kraju na świecie. Wtedy akceptujemy tylko płatność z góry. Koszty wysyłki podane poniżej dotyczą transportu w obrębie Polski. W celu wyceny wysyłki za granicę Polski prosimy o kontakt z obsługą Feeby.pl lub przeczytaj informacje poniżej - w dziale "Wysyłka za granicę".

GLSInPost_Logotyp_2.JPG

  • Kurier (przedpłata)
    12,50 zł
  • Kurier (za pobraniem)
    19,50 zł
  • Kurier InPost
    10,50

Odbiór osobisty 0zł

ul. Krośnieńska 12

65-625 Zielona Góra

Tel.: +48 696 403 333 (pon - pt 8:00 - 16:00)

Tel.: +48 602 295 070 (pon - pt 8:00 - 20:00)

Godziny otwarcia sklepu:

Pn. - Pt.: 8:00 - 16:00

Wysyłka za granicę

Czas realizacji usługi

Podane w cenniku czasy doręczeń wyrażone są w dniach roboczych i zostały określone w oparciu o średnie czasy tranzytów w sieci DPD dla paczek wysyłanych z Polski. Gwarantowany czas wykonania usługi w serwisie drogowym to 7 dni. Gwarancja ta nie obejmuje dostaw do krajów nie należących do Unii Europejskiej i Skandynawii, dla których gwarantowany termin doręczenia przesyłek to 14 dni. W przypadku doręczeń do osób prywatnych DPD Polska informuje, że czas doręczenia może być o 1 - 3 dni roboczych dłuższy od standardowego.


DPD GUARANTEE - Gwarantowany Dzień Doręczenia

Drogowa przesyłka międzynarodowa z gwarantowanym dniem doręczenia obejmuje wybrane kraje obsługiwane w sieci DPD. DPD GUARATEE jest serwisem alternatywnym dla serwisu lotniczego, zarówno pod względem czasu, jak i ceny. Podane w tabeli czasy doręczeń są gwarantowane: w przypadku niedotrzymania warunków serwisu DPD Polska zwróci koszt usługi. Przesyłka na każdym etapie swojej drogi jest monitorowana, dzięki czemu w przypadku nieoczekiwanych utrudnień możemy natychmiast reagować, zapobiegając opóźnieniu doręczenia. Niektóre kody pocztowe w krajach objętych usługą DPD GUARANTEE nie są dostępne w tym serwisie (szczegółowe informacje znajdziesz klikajać na poniższy link "DPD GUARANTEE").


Dokumenty związane z wysyłkami za granicę:

- Zasady ogólne wysyłek międzynarodowych

- Cennik podstawowy wysyłek zagranicznych

- DPD GUARANTEE - Gwarantowany Dzień Doręczenia

Zapisz


* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->