Producent obrazów i ramek

Działamy w ramach dekoracji od pokoleń

i wciąż kreujemy nowe wzory... nieustannie od 1994 r. Chcesz poznać nas bliżej? Uchylimy Ci rąbka tajemnicy...
 
Będzie Wam trudno uwierzyć, ale Feeby to ponad 20-letnia i dojrzała marka z rodzinną tradycją. Doświadczona w branży, wciąż młoda duchem pozostaje otwarta na trendy w wystroju wnętrz.
Początki były trudne i szalenie motywujące - jak to w rodzinie. Pierwsze "jaskółki" - ramy i obrazy wyprodukowane w Zielonej Górze były odpowiedzią na ówczesną modę - szalenie popularne obrazy fakturowane. Możliwe, że wielu z Was je jeszcze posiada w swoich domach lub Wasi rodzice....

Artyści w Feeby  -  jak kilka osób może zmienić wygląd wnętrz (prawie) na całym świecie?

Zafascynowani procesem tworzenia wyjątkowych ozdób obraliśmy kierunek i ustawiliśmy poprzeczkę pod hasłem: Wysoka jakość i ciężka praca. Zakasaliśmy rękawy i zabraliśmy się do dzieła. A raczej kilkuset tysięcy dzieł…
Zaprosiliśmy do współpracy młodych, zdolnych artystów, ambitnych grafików & fotografów, z którymi przegadaliśmy godziny nad projektami, aby osiągnąć jak najlepszy efekt końcowy. Proces tworzenia nie obył się bez  prób i błędów, ale szybko doszliśmy do perfekcji.
Zadaliśmy pytanie "Spodoba się czy nie?" tylko raz. Nie czekaliśmy długo na odpowiedź - oryginalnie wykonane obrazy mają ogromny popyt na rynku, więc w trybie ekspresowym zalała nas fala zamówień.  To był dobry moment na kolejny krok na przód - podjęliśmy jednogłośnie decyzję w jeden wieczór.

Sami na swoim - budowa hali produkcyjnej i parku maszynowego:

W przeciągu dekad firma przeszła dynamiczną metamorfozę  podążając za gustami klientów, trendami w dekoracji wnętrz. Nasze produkty idąc z duchem czasu uzyskały lepszą renomę dzięki własnemu parkowi maszynowemu w Nowym Miasteczku k. Zielonej Góry. Wyposażyliśmy go w profesjonalną suszarnię drewna, stolarnię, malarnię. Działania  artystów  i pracownię pełną farb oraz  płócien zastąpiły ultranowoczesne urządzenia na hali produkcyjnej, gdzie cały proces produkcji  i montażu podlega ścisłej kontroli jakości pod czujnym okiem specjalistów. W tym miejscu powstaje codziennie kilkaset  obrazów i ram.

Rynek europejski -  niezła sztuka o dużym zasięgu

Stworzenie własnego zaplecza produkcyjnego okazało się strzałem w dziesiątkę, szansą na pozyskanie klientów zagranicznych i zarazem wspaniałych współpracowników. Wykorzystujemy ją w 100%. Dzięki rozległym kontaktom wiemy co piszczy w trawie aktualnych trendów i trzymamy rękę na pulsie nowinek technologicznych w kreowaniu dzieł sztuki. Dziś nasze produkty dekoracyjne dostarczamy niemal do każdego domu i przedsiębiorstwa w Europie. Spotkasz je także w największych wielkopowierzchniowych marketach, gdzie sprzedawane są w tysiącach sztuk.

Unikalne obrazy - jeden wzór a tyle sposobów…

Nietypowe rozwiązania w obrazach? To dla nas pretekst do stworzenia wyjątkowej dekoracji, którą zapamiętasz na długo. Obraz przestał być jedynie canvasem, czy widokiem oprawionym w ramę - to już klasyka. Nasze motto brzmi" Ideał zawsze można ulepszyć", dlatego ciągle wymyślamy nowe kroje i formaty - dwa wymiary 2D to dla Nas stanowczo za mało.
Damy ci więcej możliwości i przyjemności z kreowania przestrzeni wokół siebie

Dla klienta - Priorytetem dla Nas jest Twoja satysfakcja i Twoje wnętrze.

Kreowanie inspirujących dekoracji  wciągnęło nas do reszty i stało się codzienną pasją. I jak to w rodzinie - miłość do siebie przelaliśmy na nasze wspólne dziecko - obrazy, a teraz naszą największą miłością jest Feeby, gdzie marzenia naszych klientów o unikalnych  dekoracjach w przystępnych cenach & wysokich standardach obsługi zamówienia  stają się rzeczywistością. To nie zmieniło się od ponad 20 lat ..

Współpraca z grafikami i fotografami

Feeby jest otwarte na innowacje artystyczne i indywidualizm twórczy - dlatego kochamy i wspieramy wszystkich artystów, prezentując ich twórczość w ramach oferty sklepu.
A może Ty artysto chcesz się ujawnić, wystawić i zyskać prestiż? Feeby chętnie ci pomoże (tu przycisk formularz kontaktowy) w procesie zyskownej sprzedaży oraz dotarciu do szerokiego grona odbiorców Twojej twórczości.
Zadzwoń lub napisz do nas. W ciągu 24 godz skontaktujemy się z Tobą
 

Galerii Internetowej Feeby nabędziesz także unikalne i oryginalne prace stworzone przez malarzy, grafików i fotografów w rozmaitych technikach artystycznych.
Zainteresowanych dziełami sztuki zapraszamy do zakładki.


* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->