Czaszka, Plakaty w ramie

Index: 5830 Napisz opinię ()
Udostepnij:
Czaszka, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Dobierz kolor ramy: Naturalny, Biały, Brązowy lub Czarny

Więcej szczegółów

21x29 cm 29 zł
 • 21x29 cm 29 zł
 • 30x40 cm 39 zł
 • 40x50 cm 59 zł
 • 50x70 cm 79 zł
 • 70x100 cm 115 zł

29 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Obraz w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do pokoju młodzieżowego
 • Temat : Modern
 • Przeważający kolor : Czarny
 • Styl : Styl Modern
 • Dobierz kolor ramy: Naturalny, Biały, Brązowy lub Czarny

  A może szalony motyw zdobiony znakami z klawiatury poprawi Ci nastrój?

  Czaszka z wzorkami stworzonymi za pomocą typografii to modny element typograficzny i popularny wśród młodzieży. Plakat w ramie "Czaszka" wyróżnia biała czaszka zaprezentowana na czarnym matowym tle, który został oprawiony w gładką i prostokątną ramę.

  Rama została wyposażona w wygodny i trwały haczyk, dzięki czemu plakat można bez problemu zamontować w wybranym miejscu. Ekspozycja to nie tylko ściana - Postaw plakat na podłodze, na biurku lub komodzie. Możesz go też zawiesić na kolorowych linkach lub po prostu oprzeć o ścianę.

  Czaszka o rysach skonstruowanych za pomocą znaków z klawiatury, sprawia, ze wygląda z daleka jak etniczna maska, magiczny symbol. Prosta rama dopełnia estetyki kompozycji, dzięki czemu z łatwością plakat dopasuje się do rozmaitych aranżacji, ale szczególnie efektownie będzie się prezentował na jasnym lub neutralnym tle.

  Plakat został wydrukowany na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie trwalszym i odporniejszym na zagniecenia, następnie przyklejony do płyty i oprawiony w gładko wykończoną prostokątną ramę o szerokości ramiona: 2 cm i głębokości 2,2 cm. Dzięki temu druk jest lepiej wyeksponowany. Oprócz czerni dysponujemy na Twoje życzenie następującymi kolorami ram: białym, brązowym lub naturalnym.

  To może być również atrakcyjny upominek dla bliskiej ci osoby, gdyż wszystkie nasze plakaty są zawsze estetycznie zapakowane - to skraca czas przygotowania prezentu.

  Przewaga czerni tła nad białym symbolem czaszki - dedykowany jest w pierwszej kolejności jasnym pomieszczeniom, black& white, oraz aranżacjom z dominacją jasnych akcentów szarości, taupe. Sprawdzi się w aranżacjach nowoczesnych z połączeniu z kolorowymi meblami, w pokoju nastolatka.

  Można go powiesić w salonie, przedpokoju, sypialni oraz biurze. Możesz go skomponować z innymi plakatami z napisami, także z czarno - białymi obrazami w ramie lub zestawem obrazów w ramie dostępnymi w kategorii: Natura, Muzyka, LudzieKultury Świata.

 • Napisz opinię

  Czaszka, Plakaty w ramie

  Czaszka, Plakaty w ramie

  Dobierz kolor ramy: Naturalny, Biały, Brązowy lub Czarny

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->