Czuję miętę, Plakaty w ramie

Index: 9811 Napisz opinię ()
Udostepnij:
Czuję miętę, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Pozwól by botaniczne ogrody rozkwitły teraz w Twoim wnętrzu. W plakatach w ramie od Feeby znajdziesz najpiękniejsze palmy i egzotyczne rośliny z całego świata.  Daj się uwieść energii i świeżości nowoczesnych dekoracji. 

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
 • 21x29 cm 46 zł
 • 30x40 cm 58 zł
 • 40x50 cm 92 zł
 • 50x70 cm 117 zł
 • 70x100 cm 177 zł

46 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do kuchni
 • Temat : Slogany
 • Przeważający kolor : Biały
 • Kolekcja : Plakat w ramie
 • Styl : Styl Minimalistyczny
 • Pozwól by botaniczne ogrody rozkwitły teraz w Twoim wnętrzu. W plakatach w ramie od Feeby znajdziesz najpiękniejsze palmy i egzotyczne rośliny z całego świata.  Daj się uwieść energii i świeżości nowoczesnych dekoracji. 

   

  Dla spragnionych i potrzebujących orzeźwienia przygotowaliśmy solidną porcję stymulującej inspiracji. Plakat w ramie " Czuję miętę" wniesie do Twojego wnętrza przyjemną rześkość i radość godną pysznego cukierka mint strong.

  Plakat wyposażyliśmy w wygodny haczyk, aby jego  powieszenie było zawsze łatwe i proste. Nie tylko ściana wyeksponuje jego walory, możesz go o nią oprzeć, postawić na komodzie, biurku czy w łazience - daj się ponieść wyobraźni.

  Czcionka kursywa "Czuję miętę!" oraz delikatny rysunek liścia w kolorze pastelowej zieleni sprawia, że plakat wygląda bardzo elegancko i wytwornie. Odnajdzie swoje miejsce w każdej aranżacji - zwłaszcza shabby chic. Humorystyczny podtekst to strzał w dziesiątkę na podkręcenie atmosfery wystroju.

  Plakaty drukujemy na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie trwalszym i odporniejszym na zagniecenia. Papier przyklejamy go do płyty i oprawiamy w gładko wykończoną klasyczną ramę o szerokości ramiona: 2,5 cm i głębokości 1,6 cm. Oprócz koloru czarnego dysponujemy na Twoje życzenie następującymi kolorami ram: białym, brązowym lub naturalnym - to pozwoli na dostosowanie oprawy do każdej tonacji i dodatków we wnętrzu. Szeroka rozpiętość rozmiarów pozwoli ci znaleźć ten najodpowiedniejszy.

  Wyborny i ożywczy dodatek dla kuchni, jadalni, pokoju nastolatka, sypialni, restauracji, herbaciarni…

  To doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby. Wszystkie produkty pakujemy w schludne i estetyczne opakowania, co znacznie uprości przygotowanie prezentu.

  Plakaty typograficzne można zestawiać w galerie, wzbogacać innymi obrazami canvas lub deco panelami. Jeśli czujesz miętę do dobrych dodatków zainteresują cię także nasze przestrzenne litery 3D.

 • Napisz opinię

  Czuję miętę, Plakaty w ramie

  Czuję miętę, Plakaty w ramie

  Pozwól by botaniczne ogrody rozkwitły teraz w Twoim wnętrzu. W plakatach w ramie od Feeby znajdziesz najpiękniejsze palmy i egzotyczne rośliny z całego świata.  Daj się uwieść energii i świeżości nowoczesnych dekoracji. 

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}