Nowy produkt

Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza z budującym przekazem dla konesera życia, zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
 • 21x29 cm 46 zł
 • 30x40 cm 58 zł
 • 40x50 cm 92 zł
 • 50x70 cm 117 zł
 • 70x100 cm 177 zł

46 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do biura
 • Temat : Slogany
 • Przeważający kolor : Czarny
 • Kolekcja : Plakat w ramie
 • Styl : Styl Minimalistyczny
 • Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza z budującym przekazem dla konesera życia, zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

  Uśmiechnij się i rozwesel swoje wnętrze- będzie ci dozgonnie wdzięczne

  Jeżeli radość jest tak dla Ciebie ważna, udekoruj swoją przestrzeń plakatem w ramie "Day", który jest typograficzną deklaracją najbardziej pozytywnego uczucia. Wyjątkową treść w czarnej czcionce oprawiliśmy w gustowną prostokątną ramę.

  Każdy plakat posiada wygodny i funkcjonalny haczyk, dzięki czemu plakat jest gotowy do zamontowania od razu, i nie tylko na ścianie. Możesz go zaprezentować gdzie zechcesz. Oprzyj o komodę, postaw na biurku. Niech radość przemówi do ciebie z każdego miejsca.

  Różnorodny krój czarnej czcionki  tworzy tekst powiedzenia "A day without laughter is a day wasted (Dzień bez uśmiechu, to dzień stracony) składa się z pisma kursywy, czcionki pogrubionej i z zaakcentowanymi szeryfami. Taka rozmaitość typografii oraz dwa elementy ozdobne od góry i dołu bloku napisu ubarwiają kompozycję plakatu. Dzięki tym zabiegom wszędzie będzie prezentował się dla odbiorcy efektownie.

  Druk powstał na dobrej jakości papierze o gramaturze 200g/2, która zapewnia mu znaczną trwałość i odporność na zagniecenia. Papier przykleiliśmy do płyty i włożyliśmy z efektowną solidną ramę  szerokości ramiona 2,5 cm i głębokości 1,6 cm. Oprócz czerni dysponujemy na Twoje życzenie następującymi kolorami ram: brązowym, naturalnym i brązowym.

  Pozytywny slogan wykreowany za pomocą rozmaitych czcionek w jedną spójną kompozycję będzie świetnym decorum dla sypialni, pokoju dziecka, jadalni i salonu. Przecież uśmiech jest ważny.

  Plakat spełni funkcję efektownego upominku dla bliskiej osoby, czy znajomych. Staramy się aby zawsze nasze plakaty otrzymały estetyczne i schludnie opakowanie. Skróci to czas przygotowania prezentu.

  Przesłanie z uśmiechem to doskonały pomysł na uatrakcyjnienie zarówno minimalistycznych, jak stylizowanych wnętrz.

  Jeżeli podobają ci się typografie, możesz stworzyć ich całą kolekcję w swojej przestrzeni. Zobacz nasze propozycje plakatów typograficznych i sloganów.  Przestrzeń też doceni wartość trójwymiarowych liter 3D, które możesz spotkać w naszej ofercie.

 • Napisz opinię

  Day, Plakaty w ramie

  Day, Plakaty w ramie

  Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza z budującym przekazem dla konesera życia, zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}