Filtry

Rozmiar
Kolekcja
Temat
Przeważający kolor

Deco Block - zestawy

W pakiecie obrazów  deco block  radość i emocje zawsze dostajesz gratis

Jeśli ty i twoja aranżacja biura lub domu przestaliście się darzyć sympatia, czas popracować nad relacją. Odkryj moc nowoczesnych dekoracji w żywych barwach. Kompozycje obrazów deco block w setach nie tracą na aktualności. Znów poczujesz motylki w brzuchu na myśl o pięknym w...

W pakiecie obrazów  deco block  radość i emocje zawsze dostajesz gratis

Jeśli ty i twoja aranżacja biura lub domu przestaliście się darzyć sympatia, czas popracować nad relacją. Odkryj moc nowoczesnych dekoracji w żywych barwach. Kompozycje obrazów deco block w setach nie tracą na aktualności. Znów poczujesz motylki w brzuchu na myśl o pięknym wnętrzu Twojego domu.

Wystarczy minuta, aby zamienić wystrój nie do poznania.  Dokładnie tyle trwa zawieszenie gotowych zestawów deco block na ścianie. Sety obrazów to  mozaika  nowoczesnych i popularnych motywów  ,które wprowadzą efekt „ wow”  na ścianie bez remontu.  Zaczarowane w styl i ekspresję ozdoby ścienne dostarczą nie tylko Tobie fantastycznych wrażeń wizualnych. Zachwycą Twoich domowników i gości

Pogrupowaliśmy je w przejrzyste galerie  według wzorów występujących w takich trendach jak - modern art., styl kolonialny rustykalny, nowoczesny, minimalistyczny, Jest to sprawdzona alternatywa dla  obrazów na płótnie wykonywanych w tradycyjny sposób. Jeżeli borykasz się z problemem wystroju dużych wnętrz mieszkalnych albo powierzchni biurowych - już masz dylemat z głowy, bo rozwiązujemy go za Ciebie.   Kilka ozdób typu deco block rozprawi się z rutyna zarówno w kawalerce, jakj i ogromnej Sali restauracyjnej. Nie ma dla nich wnętrz niemożliwych do upiększenia. Uniwersalne rozmiary, najpopularniejsze tematy przedstawień i ciekawy dobór kolorystyczny nowoczesnych obrazów deco block w zestawach pozwolą Ci błyskawicznie zaaranżować ścianę w modny i niedrogi sposób.

Stylowe barw palety – jak galerie deco block zmienią twoje biuro?

Ogromne lobby, tłumy gości oczekujących na spotkanie i czas…który płynie. Co przykuwa uwagę w momentach oczekiwania? Pusta ściana, czy udekorowana w awangardowy sposób, zgodny z najnowszymi trendami?   Galerie obrazów do biura typu deco block dają swobodę i możliwości zagrania płaszczyzną ściany na wiele sposobów. Podkreślą przestronność wnętrza, lub jego klimatyczny nastrój. Wzory i motywy obrazów deco block zaczerpnięte są z najnowszych nurtów dekoratorskich, aby dać Tobie i Twoim klientom, współpracownikom poczucie aktualności w otaczającej przestrzeni. Elementy takie jak wykończenie ścian, dodatki i ozdoby, a także obrazy na ścianę budują pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa w oczach współpracowników. Dlatego w kolekcji zgromadziliśmy kolory i kompozycje obrazów dedykowanym biurom z różnych branż, aby każde wnętrze miało szansę zyskać modny i stylowy wygląd.

Sety obrazów deco block to antidotum na nudę – papier jest cierpliwy i kolorem rozwiąże każdy problem

Czy masz lat pięćdziesiąt, czy też trzy – sprawiają Ci radość te same elementy : ciepło, słodycz, łagodność, energia. W galerii obrazów deco block znajdziesz kompozycje skierowane do każdej grupy wiekowej. Znajdziesz tu ciekawe propozycje prezentów na dzień Matki, drobny upominek dla lubiącej sztukę przyjaciółki, czy tez jubileusz taty. . Dla ceniących awangardowe wzory w swojej przestrzeni przygotowaliśmy szerokie spektrum kompozycji z geometrycznymi układankami w zaskakujących połączeniach barw. Zestawy obrazów na korytarz ożywią i zdynamizują wnętrze jak dynamit, podkreślą kolorystykę  dodatków, mebli, tkanin. Banalny wystrój klasycznej kuchni z przyjemnością zaprzyjaźni się z obrazem wieloczęściowym w kolorze pomarańczy. Jednorodny i neutralny w charakterze salon lub kuchnia chętnie nawiążą znajomość z ognistą paletą czerwieni i pomarańczy, których nie brakuje w galerii obrazów deco block z martwą naturą. Długie, hotelowe lobby lub korytarz w przestronnej firmie nabierze zupełnie nowego charakteru gdy pojawią się w jego obrębie obrazy z polami tulipanów, lub kwiatami jabłoni. W połączeniu z designerskimi meblami i jasną kolorystyką stworzą w danym wnętrzu istną krainę łagodności, która działa inspirująco, twórczo na pracowników oraz klientów danej placówki. W sytuacji gdy dana aranżacja jest zbyt intensywna w swoim wyrazie, wymaga lekkiego "oszlifowania" kolorem - doskonale sprawdzą się w tej misji zestawy obrazów deco block z abstrakcjami, jednobarwne krajobrazy i łagodne kompozycje.. Stonowanie aranżacji odpowiednio dobranymi barwami  nowoczesnego obrazu pozwoli odkryć w niej nową jakość, dobre fluidy, które dobrze wpłyną na samopoczucie.

Stwórz koncertowy aranż, postaw na zgrany duet lub kwartet nowoczesnych obrazów deco block.

Podobna kolorystyka, identyczny format i podobny styl. To prosty i trafny przepis na udaną stylizację bez pomyłki i wysiłku. Gotowe pakiety obrazów stworzonych technologią deco block chętnie Cię wyręczą w trudach.

Nowoczesne obrazy w gotowych zestawach z efektem przestrzennym na ścianie charakteryzuje profesjonalna technologii wydruku.. Matowy papier z satynowym wykończeniem pochłania słońce i światło, dlatego nadruk gwarantuje moc wizualnych doświadczeń - pokazuje pełnię szczegółów i detali w każdych warunkach. Optymalna gramatura 200 g/ m kw czyni papier trwałym, odpornym na zagniecenia nośnikiem artystycznych wariacji. Przyklejony do płyty, HDF o grubości 3mm jest starannie zawijany na ramę z MDF wraz z krawędziami bocznymi. Całościowe opracowanie nadruku obrazów deco block w setach nadaje im estetyczny wygląd na ścianie i sprawia, że rama jest całkowicie zbędna. Obraz jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu, dzięki temu możesz cieszyć się pożądanym wyglądem wnętrza od razu po otrzymaniu przesyłki 

Są równie atrakcyjne jak klasyczne obrazy czy plakaty, nie mniej stylowe i dające estetyczne wrażenia Niebanalna nowoczesna konstrukcja cyklu obrazów deco block daje efekt przestrzenny na ścianie.Możesz ubogacić swoją przestrzeń ulubionymi widokami i motywami za pomocą produktów wykonanymi w obu technikach, które znajdziesz w naszym sklepie. Przygotowaliśmy ofertę skierowaną zarówno do dorosłych, jak i najmłodszych koneserów sztuki. Jeżeli pragniesz przeprowadzić skuteczną i efektowną metamorfozę w swojej przestrzeni życiowej, poszukaj inspiracji wśród tej kolekcji.  pakiet designerskich obrazów deco block  chętnie zajmie miejsce nie tylko na ścianie blisko Ciebie. Chętnie ją podeprze, spocznie na biurku, komodzie, półce na dekoracje. Z przyjemnością pozwoli zapakować się jako prezent dla bliskiej osoby…Uwielbia zaskakiwać swoim przekazem nie tylko Ciebie. Jeśli wśród  propozycji nie ma wciąż tej ,która cię satysfakcjonuje - odwiedź zakładkę z 60 milionem propozycji lub skontaktuj się z Nami. Dla zainteresowanych innymi formatami obrazów, lub wykreowaniem własnego  zrealizujemy zamówienia specjalne.

 

 

 

 

 

 

 

Więcej
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->