Filtry

Rozmiar
Kolekcja
Temat
na stronę

Deco panel - okrągły

Stylowa aranżacja na okrągło - koliste obrazy nowoczesne

Kształt obrazu definiuje kwadrat, prostokąt, bywa też panoramicznym krajobrazem,..Ale to nie koniec eksperymentów z formą designerskiej dekoracji. Nic nie zadziała tak ożywczo i nieszablonowo na wnętrze jak nowoczesny obraz w kształcie koła - najbardziej klasycznej z figur, występujących w...

Stylowa aranżacja na okrągło - koliste obrazy nowoczesne

Kształt obrazu definiuje kwadrat, prostokąt, bywa też panoramicznym krajobrazem,..Ale to nie koniec eksperymentów z formą designerskiej dekoracji. Nic nie zadziała tak ożywczo i nieszablonowo na wnętrze jak nowoczesny obraz w kształcie koła - najbardziej klasycznej z figur, występujących w otaczającym nas świecie. Najpopularniejszej i jednocześnie najdoskonalszej, docenianej przez współczesnych designerów i artystów . Okrąg kojarzy się niepowtarzalnym oknem na świat - bulajem w transatlantyku, zjawiskową rozetą witrażu w gotyckim kościele , widokiem z kokpitu statku kosmicznego na odległą galaktykę. Dlatego okrągła ozdoba we wnętrzu prezentuje się tak zjawiskowo, odzwierciedla doskonałość kompozycji , podkreśla aranżację ze stuprocentową mocą.

W poniższej kolekcji zebraliśmy nietuzinkowe przykłady okrągłych obrazów deco panel, których misją jest dawać tobie pełnię satysfakcji z upiększania ścian na dziesiątki sposobów. Sprawiać, że każde pomieszczenie, niezależnie od jego przeznaczenia zademonstruje swoją estetyczną dla zmysłów moc. Obrazy owalne pokazują nadzwyczajne opcje kolorystyczne, graficzne i stylowe z efektem 3D. Różnorodność wielkości i zastosowanej gamy barwnej pomoże Ci się bez trudu uporać z wszelkimi dylematami związanymi z polepszaniem wyglądu wnętrz mieszkalnych i firmowych. Obrazy deco panel zostały zaprojektowane przez grafików Feeby, którzy chętnie i odważnie eksperymentują z grafiką komputerową i tradycyjnym malarstwem w zaciszu pracowni. Odnajdziesz w nich rozmaite historie miłosne, motywacyjne napisy, słodycz niewinności dzieciństwa, a także majestatyczne widoki z odległych stron świata.

Gdy poszukujesz dekoracji ściennej, którą odróżnia wszystko od tego, co znałeś do tej pory podhasłem "obraz na ścianę", sięgnij do galerii obrazów deco panel w formie koła. Stworzono ją by dawać emocje dorosłym i dzieciom, wszelkiego rodzaju koneserom wizualnych doznań.

Wnętrze w pełnej formie - jak zmienia wystrój kolekcja okrągłych obrazów ?

Format koła to symetryczna, przyjazna dla oka i uniwersalna w odbiorze forma, którą możesz zagrać we wnętrzu na różne sposoby. Daje poczucie spokoju i łagodności. Okrągłe ozdoby deco panele na ścianę jako dekoracje spełnią oczekiwania osób poszukujących awangardowych rozwiązań na poprawę wizerunku salonu, sypialni lub domowego gabinetu. . Z racji jednorodnej, obłej postaci stanowią świetne urozmaicenie zarówno dla minimalistycznych, klasycznych, czy aspirujących w stronę retro wystrojów pomieszczeń. W kolekcji nowoczesnych obrazów deco panel zebraliśmy garść zróżnicowanych motywów: klasyczne krajobrazy, rośliny , oraz pełne kontrastowych barw, iluzji & geometrii kompozycje abstrakcyjne, które zadowolą rozmaite preferencje osób ceniących nowoczesną sztukę. Grają intrygującą nutę jako pojedyncza dekoracja, ale też potrafią dać czadu w wieloosobowym zespole na ścianie jako wytrawna galeria. Wówczas odsłaniają swoją dynamiczną i energiczną odsłonę, która zadziała na wystrój inspirująco. W zestawie zebraliśmy różne rodzaje obrazów- z prostymi, popularnymi hasłami napisami, a także z pojedynczymi słowami, którą możesz łączyć w wieloczłonowe, rozmaite hasła w stylu modern art. i boho. Kompozycje z kilku, ustawionych obok siebie elementów przypadną do gustu nastolatkom, którym demonstracje ideałów młodości są niezwykle , zwłaszcza w formie aranżacji ścian młodzieżowego pokoju.

Obraz tondo jako dekoracyjne koło ratunkowe na brak inspiracji

Okrągłe formy dekoracyjne przynoszą ciepło w wystroju wnętrza, niwelują jego banalny i opatrzony charakter. W zależności od typu motywu i kolorystyki odmieniają pomieszczenie w rozmaity sposób. Delikatne i rysunkowe kompozycje łagodzą ostry i jaskrawy koloryt przestrzeni, natomiast kontrastowe, ostro konturowane kompozycje przełamuję nudny i neutralny wyraz aranżacji. Charakter ich działania determinuje sposób wykonania, który opiera się na nowoczesnej technologii - połączeniem obrazu drukowanego na papierze i konstrukcji podkreślającej jego przestrzenność na ścianie. Obrazy naniesione na papier są świetnym odpowiednikiem obrazów malowanych tradycyjnie na płótnie. Oddają tak samo wiernie wrażliwość artystyczną. Matowy papier z satynowym wykończeniem pochłania słońce i światło, dlatego nadruk pokazuje pełnię szczegółów i detali w każdych warunkach. Optymalna gramatura 200 g/ m kw czyni papier trwałym, odpornym na zagniecenia nośnikiem artystycznych wariacji. Przyklejony jest do płyty, HDF o grubości 3mm, która zostaje na stałe połączona ramą MDF, z nieco mniejszą od obwodu obrazu. Jest ona niemal niewidoczna z boku, dlatego obraz nabiera cech przedmiotu 3D na ścianie. Zewnętrzne krawędzie płyty HDF zostały celowo pomalowane na czarno, aby zmylić oko widza. Dekoracja takiego typu jest znakomitym uzupełnieniem dla wystroju problemowych, dużych powierzchni ścian, które mogą wydawać się nudne.  Gruba rama, do której przymocowany jest nadruk wzmaga efekt głębi całości. To sprawia, że odczuwamy kontakt z obrazem, który wydaje się bardziej obecny we wnętrzu i nieprzypadkowy w wyborze. Kolisty obraz ścienny deco panel jest dekoracją klasy Premium o wysoce czytelnej barwie. Daje magię optycznej iluzji dla Twoich potrzeb i fantazji. Całościowe opracowanie nadruku obrazu zmienia go w estetyczny produkt, który nie wymaga oprawy. Obraz jest gotowy do ekspozycji od razu po rozpakowaniu, dzięki temu możesz nadać pożądany kształt, i koloryt wnętrzu od razu po otrzymaniu przesyłki.

 

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 175 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->