Filtry

Rozmiar
Kolekcja
Temat

Deco Panel - zestawy

Do czego jest zdolnych kilka obrazów deco panel w kontakcie z banalną aranżacją? 

Upiększanie wnętrza bywa prawdziwym wyzwaniem dla kreatywności i … domowego budżetu. Ale tak być nie musi. Z zestawami obrazów drukowanych na papierze stworzenie nowego designu zajmie Ci minuty. Oferowana tobie kolekcja obrazów deco paneli w przystępnej cenie, to r...

Do czego jest zdolnych kilka obrazów deco panel w kontakcie z banalną aranżacją? 

Upiększanie wnętrza bywa prawdziwym wyzwaniem dla kreatywności i … domowego budżetu. Ale tak być nie musi. Z zestawami obrazów drukowanych na papierze stworzenie nowego designu zajmie Ci minuty. Oferowana tobie kolekcja obrazów deco paneli w przystępnej cenie, to remedium na kłopoty z brakiem pomysłów gdy stoisz przed dekoratorskim wyzwaniem. Elementy galerii pasują do siebie jak mozaika, wiele je łączy, a jeszcze więcej różni. Te dysonanse i różnice w pakietach obrazów na ścianie doceni wnętrze spragnione metamorfozy….Ozdoby w rodzaju deco panel to nie mniej atrakcyjne od obrazu na płótnie zamienniki. Pokazują swoją kolorystyką i kompozycjami nieszablonowe kompozycje, bardzo stylowe i podążające krokiem światowych trendów w home decor. Fuzja głębi, detali, ostrości, precyzji i nasycenia barw w wysokiej jakości wydruku to patent, który usatysfakcjonuje każdego miłośnika przykuwających uwagę bibelotów w przestrzeni domu lub biura. Elegancję dekoracji wzmaga niemal niewidoczna ramka z tyłu obrazu – uwypukla dodatkowo jego estetykę, czyniąc aranżację pomieszczenia przyjemniejszą dla oka. Tworzy ułudę przestronności , tak pożądanej w przypadku gdy pomieszczenie jest nieustawne, niedoświetlone, niskie bądź wąskie.

Wachlarz kolorowych wrażeń w galerii obrazów deco panel

Obrazami deco panel personalizujesz pomieszczenie w dowolnie wybrany sposób bez wyrzeczeń wysokich kosztów i remontów. Galerie obrazów zostały dobrane według stylów, które otworzą serce każdego miłośnika niepowtarzalnych wrażeń . Odkryjesz tu rozmaite kształty i formaty, które łatwo dopasujesz do fragmentów pustej powierzchni ściany, lub wielkości korytarza, tonacji pokoju rodzeństwa , bądź zbuntowanego nastolatka. Nie brakuje w nich najmodniejszych wzorów, kolorystyk aspirujących do popularnych trendów. Jeśli marzysz o salonie, sypialni lub kuchni jak z magazynu – z pakietem obrazów deco panel uzyskasz ten efekt znacznie szybkiej. W ozdobach zawarto esencję kilkudziesięciu tematów i kilkunastu stylów home decor takich jak bohemian chic, provence, Hampton, skandynawski czy glamour. Koneserom wzorów i kompozycji zaczerpniętych wprost z ramion przyrody i flory dedykujemy galerie przedstawiające piękno kwiatów, kraj Kwitnącej Wiśni, łąki tulipanów i eterycznych, sielskich pejzaży. Stylowe i współczesne obrazy znakomicie wydobywają esencję walorów przestrzeni, uwydatniają kolory dobrze dobranych dodatków, maskują drobne niedoskonałości na ścianach. Wyselekcjonowane przez grafików Feeby zostały starannie dopasowane do siebie , i przemycone sprytnie do gamy obrazów deco panel.. Usiądź swobodnie i dobieraj kolekcje zgodnie ze swoimi potrzebami – masz pełen obraz możliwości. Wyobraź sobie jak zmienia się Twój dom lub biuro pod wpływem kolorów

Zestawy obrazów deco panel uwielbiają wymagające wnętrza …

Dekoracja typu  zestaw obrazów deco panel, to bibelot przeznaczony zarówno dla osób, które cenią tradycyjne, sprawdzone tematy w malarstwie, jak i tych, które poza prostotą motywu w obrazie szukają w nim nutki nonszalancji czy finezyjnego żartu. Choć nietuzinkowe, są uniwersalnymi ozdobami pod kątem jakości estetycznej. Z pozytywnym wynikiem zdadzą egzamin na polu aranżacji wnętrz lokali komercyjnych i jako galerie obrazów do biura rachunkowego, kancelarii adwokackiej, agencji ubezpieczeniowej, biura podróży, awangardowego butiku i wielu, wielu innych miejsc, gdzie praca i prestiż zajmują najwyższe podium.. W kolekcji znajdziesz wiele przykładów obrazów o stonowanej, neutralnej kolorystyce, przykuwającej uwagę widza i nadającej pomieszczeniu elegancki, renomowany charakter. Stylowymi dekoracjami zdecydowanie wzmagasz estetykę wnętrza, i dodajesz cegiełkę do budowy dobrego wizerunku firmy . Dowolność tematów, formatów i kształtów dostępnych w pakietach obrazów deco panel w ofercie naszego sklepu ułatwi odnalezienie drogi do własnego stylu. Chętnie występują samodzielnie, lecz uwielbiają doborowe towarzystwo innych ozdób ściennych. Możesz je śmiało zestawiać np. z typograficznymi plakatami, obrazami w ramie lub dekoracjami w ramie vintage. Zaaranżowana w zgodzie z własnymi upodobaniami i modnymi trendami przestrzeń, zamieniona w galerię sztuki stanie się błyskawicznie miejscem, gdzie przychodzą do głowy tylko inspirujące pomysły.

Kolekcje obrazów deco panel – najmodniejsze wzory & wysoka jakość wykończenia

W zgranym zespole zawsze raźniej! Podobna kolorystyka, identyczny format i zbliżone motywy to główne atuty zestawów obrazów deco panel na ścianę. Koniec z aranżacyjnym nieporządkiem i brakiem koncepcji na upiększenie nawet najdłuższych i najwyższych pomieszczeń. Przyjazna, tematyka, wyważone kolory abstrakcyjnych kompozycji, widoków w stylu vintage czy martwych natur  pozwoli ci w mgnieniu oka odczarować nudę w Twoim mieszkaniu, czy miejscu pracy Gotowe pakiety obrazów stworzonych technologią deco panel chętnie Cię wyręczą w trudach. Są równie atrakcyjne jak klasyczne obrazy czy plakaty, nie mniej stylowe i dające estetyczne wrażenia Nietypowa nowoczesna konstrukcja cyklu obrazów deco panel daje efekt przestrzenny na ścianie.

Całościowe opracowanie obrazu nadaje mu estetyczny wygląd na ścianie i sprawia, że rama jest całkowicie zbędna. Obraz jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu, dzięki temu możesz nadać pożądany kształt, i koloryt wnętrzu od razu po otrzymaniu przesyłki.

Staranny wydruk i montaż zapewnia im długowieczność i pełnię wizualnych doświadczeń w najwyższej jakości HD. Matowy papier z satynowym wykończeniem pochłania słońce i światło, Kompozycja pokazuje pełnię szczegółów i detali w każdych warunkach. Optymalna gramatura czyni papier trwałym, odpornym na zagniecenia nośnikiem artystycznych wariacji. Przyklejony jest do płyty, HDF o grubości 3mm, która zostaje na stałe połączona ramą MDF, mniejszą od obwodu obrazu. Jest ona niemal niewidoczna z boku, dlatego obraz nabiera cech przedmiotu 3D na ścianie. Zewnętrzne krawędzie płyty HDF zostały celowo pomalowane na czarno, aby zmylić oko widza. Dekoracja takiego typu jest znakomitym uzupełnieniem dla wystroju problemowych, dużych powierzchni ścian, które mogą wydawać się nudne.  Deco panel to połączenie wysokiej jakości barwy, czytelności fotografii z magią obrazu optycznej iluzji dla Twojej wygody i komfortu.

Więcej
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->