Dekoracje

Filtry

Rozmiar
Kolekcja
Temat
na stronę

Dekoracje

Twoje bogatsze wnętrze dzięki designerskim dekoracjom

Czym jeszcze (oprócz plakatów, obrazów i galerii zdjęć) mogę wyróżnić Swoje wnętrze. Jak sprawić. by zachwycało mnie oraz moich domowników, współpracowników w każdym momencie, gdy w nim przebywam? Takie pytanie pojawia się często w głowach osób poszukujących niebanalnych dekoracji na różne ok...

Twoje bogatsze wnętrze dzięki designerskim dekoracjom

Czym jeszcze (oprócz plakatów, obrazów i galerii zdjęć) mogę wyróżnić Swoje wnętrze. Jak sprawić. by zachwycało mnie oraz moich domowników, współpracowników w każdym momencie, gdy w nim przebywam? Takie pytanie pojawia się często w głowach osób poszukujących niebanalnych dekoracji na różne okazje i okoliczności. To nieistotne czy przed Tobą przeprowadzka do nowego mieszkania, czy poszukiwania  oryginalnego upominku na ślub siostry lub przyjaciela. Jeśli pragniesz odkryć tą jedyną, niepowtarzalną rzecz, otwierasz się na nowe możliwości stylistyczne, które upiększą Twój dom lub firmę. Pewnie nieraz doświadczasz przekonania, iż ,darowane od serca  drobiazgi i nietypowe przedmioty dają najwięcej radości jako prezenty  i różnorodne komponenty w najbliższym otoczeniu.  Wnętrze bez dekoracji staje się jałowe i bezosobowe, zaś ich obecność sprawia, że rośnie w siłę jako wyjątkowa, personalizowana przestrzeń. Mnogość wszelakiego rodzaju ramek , ozdób ściennych takich jak zegary dekoracyjne, rzeźby bądź litery trójwymiarowe  czyni je bardziej przytulnym, nastrojowym, niepowtarzalnym. Poddana indywidualnej estetyzacji przestrzeń sypialni, salonu za pomocą dopasowanych kolorystycznie akcentów buduje wewnętrzną samoocenę i ...autorytet w oczach innych.  Teraz jest najlepszy czas dla ciebie na odkrywanie piękna w twoim wnętrzu z pomocą ozdób od Feeby. Zobacz jak wiele możesz zmienić w dosłownie kilkanaście sekund. W dobrym stylu.

Estetyczne gadżety dla  błyskawicznych metamorfoz w każdych warunkach

Budując kolekcję nowoczesnych dekoracji kierowaliśmy się Twoją fantazją, różnorodnością  i zmiennością charakteru. Znajdziesz tu ogromny wachlarz stylistycznych zaskoczeń. Mamy pomocne patenty na błyskawiczne upiększenie, zarówno dla praktycznych i gospodarnych, jak i nonszalanckich zbuntowanych   Czekają na ciebie funkcjonalne i praktyczne bibeloty takie jak obrazy z wieszakami do kuchni  czy rzeźby ekologiczne w awangardowym stylu. Oczywiście pamiętamy o nieśmiałych romantykach, którzy pragną wygłosić w swojej aranżacji skromny manifest - dla nich napisaliśmy  intrygujący słownik uczuć w literach 3d, którymi ozdobią nie tylko swoje ściany.  Dekoracje by Feeby to rozpięta symfonia stylistycznych dźwięków, gdzie każdy kolor i kształt ma dla wnętrza sens. Znajdziesz tu przykłady stonowanej elegancji w kompozycjach obrazów z zegarami, a także zaskoczysz się plastycznym szaleństwem artystycznych tekstur w obrazach z zawieszkami. Łącz i miksuj ozdoby, a każde pomieszczenie, które zamarzysz odmienić zyska designerski charakter w ciągu kilkunastu sekund bez gwałtownych i kosztownych remontów.

Ozdoby na ścianę i nie tylko - rozwiązania dla niecierpliwych w przystępnej cenie

Dokładamy starań, aby nieustannie Was zaskakiwać i służyć pomocą w realizowaniu nawet najbardziej szalonych i nieszablonowych  pomysłów. W kategorii poświęconej bibelotom  zgromadziliśmy przedmioty do dekoracji wnętrza inspirowane najmodniejszymi wzorami i motywami z dziedziny home decor. takie jak: przestrzenne litery, rzeźby zwierząt na ścianę, wieszaki i zegary i z zabawnymi napisami i sloganami.  Dotrzymuj kroku aktualnym tendencjom i stylom w upiększaniu wnętrza, postaw na przykuwające uwagę dodatki i akcesoria dekoracyjne.  Przestrzeń w oka mgnieniu staje się miejscem w którym chce się spędzić jak najwięcej czasu. Dlatego wszelkiego rodzaju ozdoby w aranżacji to nie jest rzecz zbędna, która zbiera kurz, ale konieczna aby utrzymać w nim przyjazny nastrój i atmosferę przypominającą tą z dzieciństwa. W ofercie  znajdziesz rozmaite przedmioty, które pomogą Ci stworzyć przyjemny klimat w pomieszczeniu i zapełnić puste ściany, komody, regały. Jeśli posiadasz ograniczone pole manewru w mieszkaniu - wybierz obraz w pionie, - masz wolny fragment przestrzeni nad sofą wybierz z- zobacz jak świetnie wkomponuje się w ten obszar poziomy napis z liter 3D.

W razie pytań lub wątpliwości zawsze służymy Ci pomocą i chętnie doradzimy w doborze formatu lub koloru interesującego was produktu.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 261 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->