Filtry

Rozmiar
Kolekcja
Temat
na stronę

designerskie

Sztuka plakatu poza schematem i ponad wszystkim

Jak obudzić w aranżacji olbrzyma dobrego stylu szybko, oszczędnie i bez stresu? Mówiąc najkrócej: jak najprościej. W gąszczu wymyślnych rozwiązań  artyści znaleźli złoty środek: plakaty pełne czystego wzornictwa. To nic innego jak pozornie przypadkowo ze sobą połączone elementy grafiki, fotografii ...

Sztuka plakatu poza schematem i ponad wszystkim

Jak obudzić w aranżacji olbrzyma dobrego stylu szybko, oszczędnie i bez stresu? Mówiąc najkrócej: jak najprościej. W gąszczu wymyślnych rozwiązań  artyści znaleźli złoty środek: plakaty pełne czystego wzornictwa. To nic innego jak pozornie przypadkowo ze sobą połączone elementy grafiki, fotografii i typografii.   Przypominają soczyste i przepyszne zdjęcia z najpopularniejszych kont na Instagram czy Pinterest. Wysmakowane filtry, niesamowite ujęcia okraszone wzniosłymi stwierdzeniami w plakatach ujarzmią brak pomysłów na metamorfozę wnętrza. W kolekcji znajdziesz mnóstwo różnorodnych i dość zaskakujących przykładów artystycznych kreacji. Gotowe do powieszenia plakaty typu pure design sięgają do różnych ścieżek inspiracji. Pełno w nich erotycznego piękna w stylu kalendarzy Pirelli, zmysłowych zaskoczeń fotografii artystycznej i motywujących stwierdzeń. 

Geometryczny poster design  - oryginalne ozdoby do domu i do biura

To bez znaczenia ile metrów kwadratowych masz do upiększenia w mieszkaniu i firmie. Małe wnętrze i takie, które ma ponad 100 metrów kwadratowych odmienisz błyskawicznie z kolekcją poster design. To ozdoby ścienne o wszechstronnej użyteczności i uniwersalnej jakości estetycznej. Pojedyncza grafika z geometrycznym motywem błyskawicznie upiększy nawet niewielki fragment ściany w kawalerce. Z kolei, gdy Twoim problemem jest zaaranżowanie dużej przestrzeni loftu, korytarza lub antresoli  - galeria designerskich plakatów do biura  oczyści wnętrze z poczucia pustki i bezosobowej atmosfery. Każdy z plakatów został starannie przygotowany do natychmiastowej ekspozycji. Proste i schludne ramki podkreślają prezentowany motyw i odróżniają go na tle ściany mebla, na którym zechcesz go postawić. 

Grafiki ścienne pełne metafizyki & abstrakcji dla nowoczesnych aranżacji

Drugie imię kolekcji poster design to różnorodność. Zebraliśmy dla ciebie dziesiątki odległych tematycznie motywów. Znajdziesz w nich niewyczerpane źródło  pomysłów na stworzenie stylizacji zgodnej z twoim gustem i pragnieniem. Bardzo odważne i zmysłowe, otwierające pole dla wyobraźni a także kipiące od kolorystycznych zaskoczeń.Gotowe do powieszenia i stabilne dekoracje uwielbiają towarzystwo mebli o prostym kroju, modnych tekstyliów i dodatków takich jak : lampy, poduszki i świeczniki i parawany dzielące wnętrze. Z powodzeniem znajdą zastosowanie w projektach komercyjnych np. wyposażeniu showroom, butiku, ekspozycji na targu , etc. Plakaty dekoracyjne to remedium na codzienne stresy - ich zjawiskowe kompozycje z roślinnymi  kształtami , abstrakcje  i pejzażowe wariacje przynoszą ulgę zmęczonym zmysłom. Wzniosłe i motywujące napisy podnoszą na duchu w trudnych chwilach obowiązków. Postery z nowoczesnym wzornictwem sprawiają radość jako prezent dla bliskiej osoby, która ceni dekoracyjne dodatki w swoim otoczeniu. Poszukaj swojej ścieżki estetyki wśród nich. 

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 665 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->