Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

dla dziewczynki

Wyczaruj pałac dla królewny w czterech ścianach pokoju....

Pośród sennych opowieści czytanych na dobranoc przemykają przed oczami dzieci widoki najpiękniejszego wnętrza na świecie. Nie brakuje w nim niczego, tak jak w pałacu Elsy, lub Kopciuszka. Są miękkie pluszowe poduchy, puchate jak futro koce, miękkie przytulanki i wspaniałe kolory, które o...

Wyczaruj pałac dla królewny w czterech ścianach pokoju....

Pośród sennych opowieści czytanych na dobranoc przemykają przed oczami dzieci widoki najpiękniejszego wnętrza na świecie. Nie brakuje w nim niczego, tak jak w pałacu Elsy, lub Kopciuszka. Są miękkie pluszowe poduchy, puchate jak futro koce, miękkie przytulanki i wspaniałe kolory, które otulają wnętrze magiczną poświatą. Skąd znasz taki widok? Czy nie opowiada o nim Twoja córka, siostra, lub mała kuzynka? Zapewne dziecięca wizja aranżacji nieco różni od Twojej, gdy szukasz wizji idealnego  dziewczęcego pokoju. Istnieje jednak prosty sposób, dzięki któremu wasze wyobrażenia znajdą wspólny mianownik, i uszczęśliwią zarówno osobę dorosłą jak i młodą damę. Kluczem do szczęścia są drobiazgi, czasem wystarczy kilka  stylowych dekoracji ścian dedykowanych dziewczynkom, stworzonych z myslą o nich i dla nich. W kolekcji Feeby czekaja na małe wróżki, czarodziejki i elfki wszystkie kolory tęczy w obrazach na ścianę, fotografiach do wydruku i kompozycjach, które urozmaicą każdy pokoik małej damy.

Obrazy do pokoju dziewczynki w nowoczesnej odsłonie

Aby sprawić dziecku frajdę, najpierw warto poznać odpowiedź na pytanie - jakie motywy, kolory i opowieści królują w młodej wyobraźni. Czy jest tam miejsce na basniowe i śmieszne opowiesci, pudrowe odcienie i pastelowe tony w ozdobach i dodatkach ścian? A może to graficzne i " dojrzałe" kompozycje na dziecięcych plakatach w stylu scandi Jeśli odpowiedź brzmi "Tak", wówczas możemy udać się z dzieckiem w  fascynującą podróż do krainy niebanalnych i żywiołowych obrazów dla dziewczynek, bogatych w beztroskę, uśmiech i niewinność. Warto pamiętać, ze pomieszczenie urządzone z pomysłem jest dla dziecka atrakcyjne i korzystnie wpływa na jego koncentrację. Odpowiednio dobrane kolorystycznie dekoracje do stref nauki, zabawy i relaksu wspomagają integrację sensoryczną u dziecka już od urodzenia.  Upodobania wraz z wiekiem dziecka mogą się zmieniać jak w kalejdoskopie. Byc może dziś Twoja pociecha nie przepada za fioletem, a od jutra pokocha miłością romantyczną wszelkie odcienie lawendy.. Aby nadgonić preferencje pociechy, warto mieć w zasięgu ręki i jej oka arsenał stylowych dekoracji, które urozmaicą dziecięcy rewir błyskawicznie, bez przemalowywania ścian. Plakaty w ramie z ulubionymi postaciami z kreskówek, lub subtelne ilustracje na obrazkach  drukowanych na płótnie, to popularne rozwiązania, które pomogą Ci wzbogacić wystrój w dowolnym, wybranym przez młodą damę stylu. A jej gust bywa bardzo kapryśny i wyrafinowany..tak jak Twój.

Obrazki do pokoju małej i większej  dziewczynki - modnie i kolorowo

Dzieci są wrażliwymi na kolory istotami, i negatywnie odczuwają ich brak w swoim otoczeniu. Eteryczne i urozmaicone wzory w żywych barwach na ścianę przyniosą powiew optymizmu, nonszalancji i elegancji w artystycznej odsłonie. Otworzą dziecko na kreatywne pomysły. W ofercie znajdziesz wiele motywów zaczerpniętych ze świata zwierząt, bajek Disneya, matematyki, geometrii, języka angielskiego. Szczególnie świetnie zaprezentują się w aranżu pokoju jako nadruk na mobilnych parawanach dekoracyjnych dla dziewczynek, którymi wyczarujesz  pierwszą "poważną" garderobę w jej pokoju.  Będzie ona miłym dekoracyjnym i funkcjonalnym dodatkiem uprzyjemniającym czas zabawy. Koleżanki i przyjaciółki z przedszkola lub szkoły błyskawicznie zauważą różnicę, gdy ściany pokryją się wizerunkami ulubionych bohaterów kreskówek, filmów animowanych, przedstawicieli popularnych zawodów. Lekkie i zróżnicowane kompozycje wniosą powiew radosnej świeżości do wnętrza i wymalują szczery uśmiech na młodych buziach.  Oryginalne  postery lub obrazki w stylu angielskim, vintage lub  skandynawskim, stworzone z myślą o najmłodszych dziewczynkach, to kompozycje pełne bogatych form, przypominające ilustracje z kultowych opowiadań. Nie znajdziesz w nich infantylnych i cukierkowych inspiracji, lecz artystycznie opracowane  elementy nawiązujące m in. grafiki artystycznej, typografii z elementarza przedszkolaka i pierwszoklasisty. Proste obrazki, i intrygujące historie przedstawione w ciekawych kolorach na plakatach dziecięcych, to elementy sprzyjające rozwojowi kreatywności u Twojego dziecka. Zawieszone blisko łóżeczka, przyjemnie ożywią aranżacje kącika noworodka. Natomiast literkowe i cyferkowe wariacje na posterze zawieszonym tuż nad biurkiem w pokoju ucznia korzystnie wpłyną na jego pamięć i matematyczne umiejętności.

Bajeczne kolory w wysokiej jakości - obrazy dla dzieci

Czym kierować się wybierając obrazki do pokoju dziecka ? Osobistymi preferencjami, czy posłuchać co młody człowiek ma do powiedzenia? Dla dzieci istotna jest dokładność w odwzorowaniu postaci, czysty i żywy kolor motywu oraz efekt wizualny, który sprawia, że dziecięce marzenia stają się rzeczywistością. Aby uzyskać  "wow" w pokoju dziecka wystarczy zaaranżować strefę tuż przy łóżku, lub nad biurkiem pasujących kolorystyką i tematyką do pokoju dziecka. Plakaty  dla dziewczynek i nowoczesne obrazy na płótnie to ozdoba, która upiększy ścianę nie tylko w pokoju maluchów, ale także wszelkich placówek pedagogicznych: klubików dziecięcych, przedszkoli, żłobków, sal zabaw. Wszystkie plakaty i obrazy charakteryzuje wysoka jakość wykonania - wydruk powstaje na odpornym na zagniecenia papierze oraz solidnym płótnie canvas. To sprawia co sprawi, że Twoje dziecko będzie się nim cieszyć przez długi czas. Na Twoje życzenie możemy zrealizować dekoracyjną metryczkę z dedykacją, oprawić plakat w inny rodzaj ramki oraz dodatkowo dołożyć od frontu płytę pleksi *, która jest bezpieczna w użytkowaniu. Jeśli wśród propozycji nie znajdziesz motywu, który Cię interesuje,- skontaktuj się z nami. Wspólnie stworzymy plakat  lub obraz z marzeń dla twojej pociechy.


Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 378 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->