Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

do kawiarni

Niech słodka aranżacja wodzi Cię na pokuszenie -  nowoczesne obrazy do kawiarni

Wyobrażenie o idealnym wystroju kawiarni pasuje do cytatu Forresta Gumpa "życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz co Ci się przytrafi" Powinien zaskakiwać, uwodzić smakiem, wpadać w oko, pozostać w pamięci. Obraz pełen słodyczy  - to obietnica dla klienta...

Niech słodka aranżacja wodzi Cię na pokuszenie -  nowoczesne obrazy do kawiarni

Wyobrażenie o idealnym wystroju kawiarni pasuje do cytatu Forresta Gumpa "życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz co Ci się przytrafi" Powinien zaskakiwać, uwodzić smakiem, wpadać w oko, pozostać w pamięci. Obraz pełen słodyczy  - to obietnica dla klienta, że właśnie tutaj czekają na niego najpyszniejsze pączki, muffiny pod słońcem. Plotki przy porannej bądź drugiej kawie najlepiej smakują w zaciszu stylowo urządzonego lokalu ze słodkościami. W kolekcji znajdziesz różnorodne propozycje nowoczesnych obrazów  w różnych nurtach stylistycznych, więc z łatwością wyczarujesz dowolny klimat każdym wnętrzu, niezależnie od jego wielkości i objętości. Rozwieszone galerie plakatów w konwencji pin up z ponęntnymi modelkami serwującymi precle wprowadzą do wnętrza optymistyczny, radosny nastój w klimacie ubiegłej epoki Ponadto Obrazy w stylu retro z kompozycjami  w ciepłym odcieniu brązu  podkreślą w sposób wyrafinowany stylizację typu art deco, kolonialną, klasyczną. Bułeczki, obwarzanki i francuskie rogaliki wyczarują w niewielkiej przestrzeni atmosferę popołudnia w paryskiej kawiarni.

Sztuka i baristyka zawsze idą w parze - kawowe obrazy w tysiącach smaków

Codziennie smak kawy celebrują miliony osób na całym świecie. Nawet krótkie sam na sam przy małej czarnej przenosi w inny wymiar przyjemności. Aksamitny zapach i głęboki kolor kawy porażają najważniejsze zmysły. Kawowe wariacje na obrazach propagujących  umiejętności baristy zachęcą klientów kawiarni do częstszych odwiedzin tego przybytku, Brązowe ziarna mokki, kremowa pianka i delikatny karmel - to obietnica przyjemności, a także wyjątkowa paleta kolorystyczna. Dzięki nim każdy z gości będzie delektować się smakiem naparu jeszcze bardziej i jeszcze mocniej.  Plakaty i obrazy przedstawiające różnorodne rodzaje kaw (a jest ich kilkadziesiąt!) zostaną zauważone i docenione przez widzów. Podkreślą Twój prestiż jako osoby która dba o estetyczny wizerunek firmy. Zyskasz uznanie w oczach  kawoszy, którzy chętnie dadzą  upust swoim małym uzależnieniom  w wyniku Twoich dekoratorskich prowokacji.

Pastelove, karmelove i czekoladove wariacje na parawanach dekoracyjnych do kawiarni

Zapewnij łasuchom  odwiedzającym Twoją kawiarnię  większy komfort. Udekoruj jej przestrzeń funkcjonalnymi parawanami np. do podzielenia wnętrza. W spokoju i przyjemności oddadzą się chwilom rozkoszy z bezą Pavlowa, gdy odizolujesz ich przed wzrokiem ulicznych przechodniów. Kotary ozdobne to także świetna ozdoba, która powie o Twoim lokalu coś więcej i zaskoczy odwiedzająca osobę niesamowitym efektem estetycznym. Dostępne w ofercie parawany canvas zmienią wygląd wnętrza lokalu gastronomicznego w ciągu 10 sekund, bo dokładnie tyle zajmuje jego rozłożenie. Skutecznie poprawią kształt pomieszczenia, odseparują wzrok klientów od zaplecza kuchennego i zapewnią  im niesamowite wrażenia, po których wrócą. po jeszcze więcej słodkich przyjemności,  Co na nim zobaczą twoi goście  zależy tylko i wyłącznie od Ciebie, bo do dyspozycji masz aż kilkaset wzorów propagujących przemysł cukierniczy, ciastkarski i piekarski , które zamienią się w wydruk na parawanie. Na parawanach do nowoczesnej kawiarni znajdziesz różne rodzaje rodzaje słodyczy - od lodów po niezdrowe i kaloryczne przekąski. Uracz nimi wzrok klienta,by chętnie i często myślał o chwilach spędzonych w idealnej aranżacji.  

.

 

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 642 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->