Filtry

Rozmiar
Wymiary
Temat
na stronę

do kuchni

Rozsmakuj się w kolorach nowoczesnych dekoracji do kuchni

Jesteś wciąż nienasycony i szukasz wykwintnych smaków wśród dodatków dekoracyjnych, idealnych dla twojego wnętrza? Dla tych co wciąż mają apetyt na piękno czeka kolekcja obrazów i plakatów stworzonych z myślą o kuchni, i do kuchni.

Teraz masz duże pole do popisu, gdyż w kolekcji znajdzies...

Rozsmakuj się w kolorach nowoczesnych dekoracji do kuchni

Jesteś wciąż nienasycony i szukasz wykwintnych smaków wśród dodatków dekoracyjnych, idealnych dla twojego wnętrza? Dla tych co wciąż mają apetyt na piękno czeka kolekcja obrazów i plakatów stworzonych z myślą o kuchni, i do kuchni.

Teraz masz duże pole do popisu, gdyż w kolekcji znajdziesz moc różnych receptur w niebanalnych artystycznych kompozycjach. Przepis na dobry nastrój, przykazania dla pani domu, afirmacje na temat bycia fit i wiele innych typograficznych wariacji związanych z kawą w nietypowych ujęciach i zaskakujących odsłonach. Z ich pomocą umiejętnie podkręcisz atmosferę w kuchennej aranżacji i ożywisz puste fragmenty ścian, które błagają o ozdobienie w pomysłowy sposób. Od teraz gotowanie w towarzystwie wybornych obrazów kulinarnych będzie  będzie dla ciebie prawdziwą frajdą i twoją inspiracją.  W ofercie przygotowaliśmy zróżnicowane pod względem stylistycznym kompozycje, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do charakteru  pomieszczenia.  Starannie wyselekcjonowane jak wina z dobrych szczepów, dedykowane wnętrzom zaaranżowanych w konwencji prowansalskiej, paryskiej, toskańskiej. Pełne ciepła, emanujące przyjaznym, rodzinnym klimatem - stworzone do stylizacji rustykalnych, retro, shabby chic.

Szczypta designu, kropla kreatywności ukryta w stylowych dodatkach by Feeby

Nawet najwykwintniejsze dania w towarzystwie wyśmienitych ozdób będą smakowały jeszcze lepiej, a Twoi bliscy z chęcią spędzą w niej czas przy wspólnym posiłku. Oferujemy sprawdzone tematy takie jak: warzywno - owocowe martwe natury, wiejskie przetwory i wyroby, świeże pieczywo, aromatyczne przyprawy - przeniesiesz się w mgnieniu oka w określony klimat, a apetyt dobre jedzenie zawsze będzie Ci dopisywał.

Na odważnych kucharzy lubiących eksperymenty fusion czekają fantastyczne i zadziwiające wzory nawiązujące do hiszpańskiej terakoty, glazury, niepokojące typografie, i zaczerpnięte z amerykańskiego vintage baru. Surowy styl designerskiego wzornictwa idzie tutaj w parze z elegancją, a to niesie ciekawe doznania dla twoich oczu Wymarzona kuchnia będzie być tak wyrafinowana jak  zapach, smak i kolor, który kochasz. Nie pozbywaj się chęci na więcej, ale otwórz na nowe doświadczenia.

Rozbudzisz w sobie większe pokłady pomysłowości gdy zobaczysz, że ściana nie jest jedynym sposobem na udaną ekpozycję - możesz obrazy kuchenne  postawić na regałach, oprzeć o lodówkę, położyć obok stołu,  ściany. Jest tyle opcji, ile tylko zdołasz sobie wyobrazić. Wrażenie pozornej przypadkowości rozmieszczenia dekoracji we wnętrzu to tak naprawdę dobre rozwiązanie na wprowadzenie optymalnego, nowoczesnego klimatu wystroju.

Gdy w poniższym zestawie nie znalazłeś Twojego oczekiwanego motywu - napisz do nas, a spełnimy nawet najbardziej szalone receptury. Prześlij nam szkic swojego projektu. Stworzymy smakowity obraz według Twojego pomysłu

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 638 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->