Do not pass, Plakaty w ramie

Index: 5857 Napisz opinię ()
Udostepnij:
Do not pass, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza z budującym przekazem dla konesera życia, zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
 • 21x29 cm 46 zł
 • 30x40 cm 58 zł
 • 40x50 cm 92 zł
 • 50x70 cm 117 zł
 • 70x100 cm 177 zł

46 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do salonu
 • Temat : Slogany
 • Przeważający kolor : Czarny
 • Kolekcja : Plakat w ramie
 • Styl : Styl Minimalistyczny
 • Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza z budującym przekazem dla konesera życia, zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

  Droga zamknięta, przejścia nie ma. Ale nie w kwestii wystroju wnętrza. Plakat w ramie "Do not pass" to rozwiązanie tego rodzaju problemów, a typografia inspirowana znakami drogowymi jest świetną i humorystyczną receptą na problem pustych ścian. Czarna szablonowa czcionka, białe tło i prosta gładka rama = doskonały efekt dekoracyjny.

  W ramie zamontowano wygodny haczyk, aby powieszenie plakatu było łatwą czynnością, która pomoże go pokazać wszędzie gdzie tylko zechcesz. Nie tylko na ścianie, ale możesz go o nią oprzeć, postawić na komodzie, biurku czy w łazience, etc….

  Szablonowa czcionka, modny motyw znaku drogowego - to atuty nowoczesnej typografii, którą pokochają wszystkie aranżacje. Prosty i symetryczny układ treści czyni ten plakat ciekawym dla wzroku przedmiotem Oprawa w czarną ramę sprawia, że wszędzie będzie on dobrze widoczny na każdym jasnym tle.

  Plakaty drukujemy na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie trwalszym i odporniejszym na zagniecenia, następnie przyklejamy go do płyty i oprawiamy w gładko wykończoną klasyczną ramę o szerokości ramiona: 2 cm i głębokości 2,2 cm. Oprócz koloru czarnego dysponujemy na Twoje życzenie następującymi kolorami ram: białym, brązowym lub naturalnym - to pozwoli na dostosowanie oprawy do każdej tonacji i dodatków we wnętrzu. Szeroka rozpiętość rozmiarów pozwoli ci znaleźć plakat odpowiedni wymiarem do twoich preferencji.

  Plakat będzie idealnym dodatkiem w pokoju nastolatka i młodzieży, Doskonale odnajdzie się także jako nowoczesna dekoracja salonu i biura np. jako rodzaj dowcipnego komunikatu zamiast "wstęp wzbroniony".

  Typografia to świetny pomysł na upominek. Plakaty pakujemy w schludne i estetyczne opakowania, co znacznie uprości przygotowanie prezentu.

  Ze względu na treść inspirowaną miejską typografią "komunikacyjną" możesz dostosować do plakatu inne produkty podobne tematyką, kolorystyką i formatem, zestawiać je z innymi plakatami z kategorii Młodzieżowe, Natura, Abstrakcja, Slogany, lub uzupełnić obrazem z kategorii: Architektura/ panoramy miast, np. widokiem ruchliwej ulicy lub motywem budki telefonicznej.  

 • Napisz opinię

  Do not pass, Plakaty w ramie

  Do not pass, Plakaty w ramie

  Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza z budującym przekazem dla konesera życia, zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->