Filtry

Rozmiar
Wymiary
Temat
na stronę

do przedpokoju

Zaskocz domowników i gości już na wstępie - obrazy do przedpokoju

 Jeśli myślisz, że jest to mało znaczące pomieszczenie w Twoim domu – mylisz się, To jego wizytówka, więc zasługuje na perfekcyjną oprawę. To, co twoi znajomi zobaczą tutaj może ich zachęcić do dalszego zwiedzania i ożywionej dyskusji ….lub skutecznie zniechęcić i zostawić niemiły...

Zaskocz domowników i gości już na wstępie - obrazy do przedpokoju

 Jeśli myślisz, że jest to mało znaczące pomieszczenie w Twoim domu – mylisz się, To jego wizytówka, więc zasługuje na perfekcyjną oprawę. To, co twoi znajomi zobaczą tutaj może ich zachęcić do dalszego zwiedzania i ożywionej dyskusji ….lub skutecznie zniechęcić i zostawić niemiły ślad w pamięci.. Jeśli poświęcasz energię i czas na wygląd całego mieszkania – nie zapominaj o korytarzu i przedpokoju. Łącznik wszystkich najważniejszych stref Twojego azylu powinien reprezentować niemniej atrakcyjny poziom stylizacji, co sypialnia, łazienka, czy kuchnia.

Przedpokoje rzadko posiadają dodatkowe źródło światło takie jak okna, czy świetliki, dlatego jasne oświetlenie, dodatki i żywe kolory są tak ważne w tym pomieszczeniu. Dbanie o optymalny wygląd przedpokoju jest bardzo opłacalne - umiejętne i schludne zagospodarowanie przestrzeni może optycznie powiększyć lub zmniejszyć wnętrze, dodać nawet niewielkiemu mieszkaniu pozornych kilku kilogramów metrażu.

Dzięki dekoracjom takim jak nowoczesne obrazy do przedpokoju zagrasz wnętrzem na tysiące sposobów – tak jak lubisz najmocniej. Romantycznie, lirycznie, drapieżnie lub wesoło – z pomocą kolorów i kształtów wyczarujesz nawet na dwóch metrach kwadratowych fantastyczną aranżację, która przez długi czas będzie przedmiotem zachwytów i dyskusji.

Jak wybrać obraz do przedpokoju?

Zastanawiasz się jaka aranżacja ściany będzie najodpowiedniejsza dla twojego przedpokoju, oto krótka podpowiedź dla zagubionych i niezdecydowanych:

  • Gdy ściana usytuowana jest względem wejścia horyzontalnie, najciekawiej zaprezentuje się na niej duża kompozycja np. obraz wieloczęściowy na płótnie taki jak kwadraptyk, lub pentaptyk. Przykuje uwagę, a każdy Twój gość już od progu poczuje się pozytywnie zaskoczony twoim wyczuciem estetyki. Przygotowaliśmy dla ciebie krajobrazy i ujęcia z podkreśleniem centralnej, lub żabiej perspektywy, by stworzyć złudzenie dodatkowej przestrzeni. Widoki, które wciągają do innego, ciekawszego świata budują ułudę przestronności, odciągają wzrok od niedoskonałości ścian, mebli, które np. straciły aktualność względem trendów.  Im obszerniejszym przedpokojem dysponujesz, tym na odważniejsze stylizacje i galerie obrazów możesz sobie pozwolić. Dzięki nowoczesnym dekoracjom ściennym do przedpokoju ścienne wykreujesz nietuzinkowe kreacje niskim kosztem.
  • Jeśli Twój przedpokój zalicza się do niewielkich, wąskich pomieszczeń – spróbuj odwrócić uwagę od spędzających sen z powiek defektów za pomocą zestawów obrazów do przedpokoju, lub obrazów typu long canvas i pionowych wieszaków dekoracyjnych z obrazami, czy napisów z liter 3D. Spotkasz je w tutejszej ofercie - np. podłużne formaty ozdób wpasują się w niewielki fragment ściany i sprytnie wprowadzą do wnętrza życiodajny pierwiastek. Obrazy typu deco panel z wieszakiem i zegarem zostały stworzone z myślą o wymagających korytarzach i przedpokojach , małych, nieustawnych, niedoświetlonych. Jasne kolory kompozycji, wyraziste motywy i nadruki sprawią, że wnętrze, które nie rokuje na przyszłość swą aranżacją dostanie nową szansę na lepszy wygląd.

Mała - wielka metamorfoza dzięki obrazom do przedpokoju

W ofercie odkryjesz różnorodne propozycje ozdób przeznaczonych zarówno do małych, ciasnych przedpokoi, jak i rozległych i przestronnych przedsionków. Podział na rozmaite style pozwoli ci z łatwością odkryć te najbardziej inspirujące i designerskie wzory. Domatorom i miłośnikom dobrych słów polecamy obrazy z napisami i sentencjami, które przywitają ciepłym przekazem wszystkich domowników i gości już od progu. Propagatorom trendów modern i fashion rekomendujemy obrazy do przedpokoju, które przedstawiają szalone abstrakcje i graffiti. Dla koneserów klasyki przygotowaliśmy bogaty wachlarz romantycznych pejzaży, japońskich ogrodów, pejzaży górskich i marynistycznych. Ujęcia rozbudzające wyobraźnię z pewnością wywołają uśmiech na twarzy, gdy goni Was pośpiech w drodze do pracy, do szkoły, na zajęcia. Zapomnicie na krótki moment o problemach dnia codziennego i przeniesiecie się w inną czasoprzestrzeń.

Zobacz i odkryj nowy potencjał stylizacji w Twoim przedpokoju. Jeśli wśród przedstawionych przykładów nie znalazłeś interesującego cię obrazu – odwiedź zakładkę 60 mln dekoracji, lub napisz do Nas. Zaprojektujemy dekorację według Twojego pomysłu.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 4346 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->