Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

do pubu

Imprezowy chillout  w Twoim wnętrzu -  moc designu w obrazach do pubu

Nic tak nie sprzyja spotkaniom w doborowym towarzystwie jak muzyka, atmosfera i miejsce. Barowe historie łączą ludzi, tutaj tworzą się tradycje i zawiązują przyjaźnie . Miejscówka z klimatem ma moc i przyciąga tłumy, gdzie rezerwacje trzeba robić z tygodniowym wyprzedzeniem.  ...

Imprezowy chillout  w Twoim wnętrzu -  moc designu w obrazach do pubu

Nic tak nie sprzyja spotkaniom w doborowym towarzystwie jak muzyka, atmosfera i miejsce. Barowe historie łączą ludzi, tutaj tworzą się tradycje i zawiązują przyjaźnie . Miejscówka z klimatem ma moc i przyciąga tłumy, gdzie rezerwacje trzeba robić z tygodniowym wyprzedzeniem.  Jeśli marzysz o takim klubie - wyczaruj idealną strefę beztroski już od przedsionka. Podaruj wnętrzem  dobrą zabawę, serwując nie tylko najlepsze drinki w mieście  Przekraczając próg  lokalu, klienci chcą odciąć się od trosk, porozmawiać, napić dobrego trunku. Wystarczy drobna zmiana aby wystrój nabrał charakteru - kilka obrazów, wygodne kanapy, stylowe lampy. Wystarczy powiesić kilka obrazów, plakatów, w nowoczesnym stylu i zobaczysz to samo miejsce w zupełnie innym świetle. Jeśli jesteś właścicielem takiego "królestwa" zaskocz gości  od pierwszego wejrzenia świetną aranżacją. W kolekcji Feeby znajdziesz szeroki wachlarz obrazów ściennych dedykowanych klubom nocnym, barom i pubom. Odświeżysz optycznie wnętrze, dodasz pazura pustym ścianom lub wyczarujesz klimat, o jakim marzą od dawna Twoi stali bywalcy. 

Pozytywny wystrój procentuje w oczach -  obrazy z alkoholami i piwem

W ciekawym, przykuwającym uwagę wystroju  czas mija wolniej. Klienci chętnie zamówią kolejną kolejke i butelkę, byleby tylko delektować się szczególną atmosferą.  Obrazy  z modnymi gatunkami piwa czy herby luksusowych browarów mile połechcą oko i pobudzą podniebienie piwosza.  Whiskey lub wysokoprocentowe koktajle w ciekawych kompozycjach stylu vintage odmienią na lepsze wygląd baru i wprowadzą w aranżację kroplę dowcipu. Kolekcja drinków nad stolikami zaprocentuje w oczach koneserów mocnych trunków. wpadną tu częściej i jest szansa, że przyprowadzą kogoś jeszcze....Dzięki dekoracjom możesz nadać swojemu lokalowi odpowiednią tematykę i konwencję. . Motywy Route 66 sprawdza się w barach dla motocyklistów, a stare i klimatyczne widoki wybrzeży uprzyjemnią czas miłośnikom irlandzkiego piwa.

Porwij do tańca ! obrazy do klubu muzycznego

Zastanawiasz się nad aranżacją sali tanecznej w klubie, i nie masz pomysłu? Chcesz popracować nad etykietką najlepszej knajpy z dźwiękami w mieście ? Obrazy do klubu muzycznego - to Szalone i rytmiczne kompozycje. W ofercie Feeby znajdziesz zarówno  kolorową rock operę, jaki mocny set trance.  Wieloczęściowe obrazy z ikonami muzyki przyciągną uwagę odbiorców i podkręcą pozytywnie nastrój. Nogi same rwą się do tańca, gdy z głośnika sączy się muzyka, a na ścianie pręży pierś Michael Jackson lub George Michael. Wizerunki znanych gwiazd na obrazach canvas lub nowoczesne muzyczne obrazy w kimacie house, trance  i techno uprzyjemnią klimat małego spotkania i dużego eventu.  Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę i otwierasz bar, a potrzebujesz profesjonalnej porady w zakresie wystroju wnętrza  - skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci pomocy.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 454 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->