Filtry

Rozmiar
Wymiary
Temat
na stronę

do restauracji

 Styl wnętrza w daniu głównym - nowoczesne obrazy do restauracji

Uczta dla zmysłów niejedno ma imię. Potrafi przybrać formę, smaku, zapachu, koloru. Jeśli pragniesz by atmosfera w restauracji była królewską biesiadą dla gości, i odwiedzających klientów, zadbaj o jej wystrój wnętrza. Modne i stylowe dekoracje przeniosą mentalnie każdego z odwiedz...

 Styl wnętrza w daniu głównym - nowoczesne obrazy do restauracji

Uczta dla zmysłów niejedno ma imię. Potrafi przybrać formę, smaku, zapachu, koloru. Jeśli pragniesz by atmosfera w restauracji była królewską biesiadą dla gości, i odwiedzających klientów, zadbaj o jej wystrój wnętrza. Modne i stylowe dekoracje przeniosą mentalnie każdego z odwiedzających gości w intrygujące rewiry dla zmysłów. Kolacja we dwoje lub służbowy lunch wśród kuszących krajobrazów i kompozycji na obrazach wieloczęściowych do restauracji zamieni się w niezwykłe przeżycie.  Weneckie  pejzaże , prowansalskie krajobrazy lub zjawiskowe kompozycje abstrakcyjne wydrukowane na płótnie podsycą urokliwy klimat lokalu, pozwolą oddać się swobodnym urokom konwersacji w przyjemnej aurze. Nowoczesne obrazy by Feeby do restauracji z satynowym wykończeniem wydruku znakomicie pochłaniają światło dzienne i sztuczne. Dostępne są w kilkudziesięciu rozmiarach, nietypowych kształtach (np. koło) oraz najpopularniejszych trendach wnętrzarskich.  To daje Tobie możliwość kreowania dowolnej metamorfozy w pomieszczeniach o różnej wielkości i warunkach.W  kalejdoskopie 60 milionów możliwości również i Ty znajdziesz idealne obrazy do swojej restauracji. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej porady lub nurtują cię dodatkowe pytania - skontaktuj się z nami. Chętnie udzielimy Ci pomocy.

Lekkie dodatki jako przystawka  - parawany do lokalu gastronomicznego

Dla każdego restauratora przyjemny nastrój panujący w jego lokalu jest sprawą w kluczową, Obok wykwintnej kuchni liczy się tutaj także atmosfera, która przyciągnie klienta i sprawi, że zechce powracać tu często.  Parawan do restauracji łączy funkcjonalność i estetykę w jednym przedmiocie. Bez zbędnych remontów stworzysz z jego pomocą niespotykane aranżacje i przyda Ci się wielokrotnie w różnych imprezach okolicznościowych. Odseparujesz nimi stoliki między sobą lub wydzielisz boks, zapewniając tym samym komfort swobodnej dyskusji i biesiady w grupie osób, które dokonały rezerwacji np. połowy sali. Parawan do restauracji to nie tylko lekka ścianka działowa (jego rozłożenie zajmuje kilka sekund), ale również fantastyczna ozdoba wnętrza, która dopełni aranżacji pomieszczenia w wyrafinowany sposób. Do twojej dyspozycji przygotowaliśmy kilkaset wzorów i motywów nadruku (kotary dekoracyjne czarno białe i w kolorze), dzięki czemu z łatwością wybierzesz te najbardziej odpowiadające profilowi Twojej restauracji.

Obudź apetyt na więcej ! Jak dekoracje ścienne by Feeby odmienią Twoją restaurację

Aby wydobyć esencję potrawy, trzeba podkreślić jej smak szlachetnymi przyprawami. Dzięki nim wciąż masz na nią apetyt, chcesz czuć jej smak.  Taką samą przyprawą dla wystroju wnętrza restauracji są niezwykłe dekoracje, optymalny wystój i dodatki. to między nimi dzięki nim chcesz do niej wracać i delektować się ulubionymi smakami w miłym otoczeniu.  Czasami wystarczy kilka niezwykłych drobiazgów lamp, mebli, pamiątek z podróży... i obrazów na ścianę. Nowoczesne plakaty i obrazy do restauracji w szybki sposób zamienią pomieszczenia każdego gastronomicznego lokalu w oazę dla zmysłów. Klienci karmiąc nimi oczy zapragną poznać więcej delicji, które oferuje miejscowa kuchnia. Zagranie w przestrzeni restauracji ozdobami, które przedstawiają charakterystyczne motywy dla smaków danego regionu, sprawi, że zainteresowanie Twoim lokalem wzrośnie. Dlatego w ofercie plakatów i obrazów do restauracji przemyciliśmy tak smakowite kąski jak: kojarzące się z kuchnią włoską butelki z oliwkami, czy motywy Toskanii, typograficzne kompozycje przedstawiające dawne receptury dań  w stylu vintage, oraz francuskie specjały w prowansalskim wydaniu.  Prezentowane propozycje plakatów i obrazów do restauracji  celują swoją stylistyką w najmodniejsze trendy wnętrzarskie, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twój lokal otrzyma stylową ozdobę będącą zawsze na czasie.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 1150 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->