Filtry

Rozmiar
Wymiary
Temat
na stronę

do salonu

Salonowy aranż pragnie odnowy? Czas na metamorfozę!

Stylizacja sfery wypoczynkowej to nie lada wyzwanie - centrum życia rodzinnego i towarzyskiego zasługuje fantastyczny wystój, by dawać każdego dnia Tobie i Twoim domownikom dobre samopoczucie gdy w nim przebywasz. Jeśli Twoje kolejne eksperymenty z upiększaniem nie sprawiają Ci satysfakcji – m...

Salonowy aranż pragnie odnowy? Czas na metamorfozę!

Stylizacja sfery wypoczynkowej to nie lada wyzwanie - centrum życia rodzinnego i towarzyskiego zasługuje fantastyczny wystój, by dawać każdego dnia Tobie i Twoim domownikom dobre samopoczucie gdy w nim przebywasz. Jeśli Twoje kolejne eksperymenty z upiększaniem nie sprawiają Ci satysfakcji – może czas poszukać pomysłów na radykalną zmianę Twojego podejścia i...wizerunku ścian. Nie obawiaj się, nie potrzeba wiele elementów - wystarczy kilka inspirujących obrazów, które wykreują magiczny spektakl na twoich oczach. Do Twojej dyspozycji pozostawiamy szeroki wachlarz, z którego możesz czerpać do woli  i wyrażać siebie na dziesiątki sposobów za pomocą obrazom dedykowanym salonom wypoczynkowym w dowolnych stylizacjach.

Jak poprawić wygląd pokoju wypoczynkowego ? Może obrazem na ścianę?

To bez znaczenia czy Twój salon jest wydzieloną częścią kawalerki, czy rozległym i wysokim pomieszczeniem - z  obrazem  na ścianie  zyska nową jakość wizualną. Wnętrze w kawalerce " urośnie" , zaś przestronny lokal stanie się w mig przytulny i klimatyczny. Dzięki zróżnicowanym kolorystycznie i wymiarowo obrazom do salonu na płótnie canvas, eleganckim obrazom w ramie lub kolekcjom obrazów typu deco block - łatwo, szybko i efektownie odmienisz nawet najdziwniej skonstruowane pomieszczenie, i doprowadzisz je do pożądanych dla ciebie standardów.

Poszukując optymalnych rozwiązań, warto pamiętać o kilku sztuczkach, które pomogą odkryć najwłaściwsze dekoracje spośród wielu innych, podobnych. Szerokie i długie ściany salonów  pokochają towarzystwo rozległych galerii obrazów w ramie lub gotowe zestawy canvasów, Nie pogardzą też dynamiczną abstrakcją na obrazie pięcioczęściowym, który odwróci uwagę np. od brzydkiej wnęki,  krzywego kominka, czy innych  niedoskonałościach, o których chcesz zapomnieć. Do wąskich i nieforemnych salonów polecamy zarówno obrazy kwadratowe, jak i obrazy podłużne, które wypełnią  puste miejsca nad sofą, fotelem, blatem stołu. Z kolei na ścianach szczytowych ujawniają swoje prawdziwe możliwości  obrazy tryptyki i pentaptyki  - schodkowy układ paneli fantastycznie podkreśli skosy,  i uczyni je estetyczniejszymi.

Nowoczesne obrazy uwielbiają grać rolę lwa salonowego – chętnie dotrzymują towarzystwa…

Spełnią swoją funkcję w każdym salonowym rewirze,   niezależnie od stylu, w jakim jest ono zaaranżowany. To  funkcjonalny i elegancki dodatek, który nie ujdzie uwadze Twoich gości i domowników.  Przykładowo aranż w klimatach retro, french chic, najlepiej dopełnisz pejzażem, wyrafinowanym portretem kobiecym, kompozycją kwiatową. Obrazy pokazujące monumentalną architekturę wielkich miast  podsycą surowy klimat industrialnego salonu, i wprowadzą w nim pierwiastek awangardy.

Osobom młodym, poszukującym  swojej estetycznej drogi polecamy  kompozycje   z designerskim, szalonym twistem takie jak - obrazy na płótnie z napisami, graffiti, wzorami przypominającymi metal, cegłę  drewniane deski. Miłośnikom stonowanej klasyki, ponadczasowych tematów dedykujemy kolekcję obrazów vintage oraz obrazy minimalistyczne, oszczędne ale stylowe. Ugaszą one pragnienie stylowej elegancji, niezależnie od wieku.

To tylko niewielki skrawek opcji, które odkryjesz w kolekcji grafik, kompozycji w doskonałej jakości wydruku. Twórz, komponuj, łącz i dziel wzory, formaty - baw się stylem i odkrywaj własne ścieżki designu. Jeśli chwilowo zabrakło Ci motywacji do zmian - odwiedź zakładkę Inspiracje oraz nasz blog

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 6170 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->