Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

fryzjerskiego

 Modny kolor i design zawsze na czasie - kolekcja obrazów do salonu fryzjerskiego

 Miękkie fale,  koki, nieprawdopodobne odcienie i mistrzowskie cięcia. O tym marzą klienci, gdy przekraczają próg salonu stylizacji fryzur. Wierzą w kompetencję załogi i oczekują profesjonalnej, wszechstronnej  opieki  Warto podarować im obietnicę perfekcyjnie wyk...

 Modny kolor i design zawsze na czasie - kolekcja obrazów do salonu fryzjerskiego

 Miękkie fale,  koki, nieprawdopodobne odcienie i mistrzowskie cięcia. O tym marzą klienci, gdy przekraczają próg salonu stylizacji fryzur. Wierzą w kompetencję załogi i oczekują profesjonalnej, wszechstronnej  opieki  Warto podarować im obietnicę perfekcyjnie wykonanej usługi w aranżacji wnętrza. Niech mają pewność, że  trafili w dobre ręce, i właśnie tutaj otrzymają pełen pakiet niesamowitych doznań. Zaskakująca, nowoczesna i niesamowita aranżacja wnętrza przybliża do sukcesu, i pracuje na renomę salonu wraz z Tobą. Stylowe obrazy o tematyce fryzjerskiej dodadzą każdemu wnętrzu atelieur charakteru. W kolekcji Feeby zgromadziliśmy najciekawsze przykłady portretów, i kompozycji  podkreślające  piękno zadbanych włosów, fotografii w stylu sesji modowych.  

Jak obrazy w stylu fashion odmienią wnętrze salonu fryzur?

Schludny, czysty i dobrze zaopatrzony salon gwarantuje powodzenie w tej branży. Natomiast odpowiednie wykończenie wnętrza, stworzenie w nim odpowiedniego klimatu"z pazurem" , to droga  do sławy i  popularności. Usługi wykonywane w odpowiedniej atmosferze, oświetleniu, przy miłej muzyce zamieniają się w czystą przyjemność dla klientów. Wówczas nie mówią tylko o salonie, lecz miejscu gdzie odpoczywają i relaksują się. Delikatne dekoracje ścienne, odpowiednia kolorystyka przybliżają do uzyskania pożadanego wrażenia. Klientki  poczują się tutaj swobodnie, pewnie i... pewnie i wrócą z koleżanką . Obrazy najlepiej eksponują swoje walory powieszone np.  między lustrami lub obok recepcji, Możesz ustawić je pojedynczo lub w galerii. Jeśli interesuje Cię konkretna kolorystyka , styl, bądź nie znajdujesz interesującego cię motywu- zajrzyj do zakładki z 60 milionami obrazów, gdzie czeka na ciebie mnóstwo soczystych kompozycji w stylu glamour i fashion.Wystrojem wyrazisz  odważne podejście Twojej załogi do sztuki fryzjerskiej i ich nieustanną potrzebę samodoskonalenia. Świetliste i jasne obrazy z kobiecymi wizerunkami, czy pełnokrwiste i zadziorne modelki glam punk w dynamicznych pozach i futurystycznych fryzurach  na parawanach canvas  sugerują nowoczesną filozofię  i otwartość na innowacje w dziedzinie pielęgnacji.

Twoja aranżacja jest o włos od katastrofy? Wybierz koloryzację bez obciążania budżetu...

 Chcesz dokonać gruntownego remontu i odmiany wyglądu wnętrza salonu ? W kolekcji feeby znajdziesz wszystko co niezbędne do poprawy wizerunku Twojego salonu fryzjerskiego.  Jeśli uważasz, że miejsce twojej pracy straciło to "coś", Nie rwij włosów z głowy, tylko przeprowadź mistrzowskie cięcie. Ekstrawaganckie fryzury i eleganckie upięcia na obrazach canvas stanowią doskonały dodatek dekoracyjny do wnętrz wszelkich zakładów fryzjerskich. Podkreślając nimi pomieszczenie, uwypuklasz nie tylko jego atuty i kolorystykę, ale również zachęcasz klientki do odwiedzin. Wyrafinowane piękno  fryzur kobiet oraz mężczyzn występujących na obrazach kolorowych lub czarno-białych  stanowi swoistą reklamę Twojego prestiżu oraz umiejętności. Oglądając tak intrygujące dekoracje ścienne podczas zabiegów klient odczuje komfort, zadowolenie, i chętniej podejmie decyzję np. o zmianie koloru, długości włosów.  Dodatkowo ofertę  obrazów do salonu fryzjerskiego wzbogaciliśmy o możliwość wydruku obrazu na płótnie z motywami wszelkich akcesoriów fryzjerskich oraz artykułów do salonów barbershop. Dzięki temu również i w Twoim atelieur  wykreujesz  aranżację zgodną z najnowszymi trendami, i zyskasz znaczącą przewagę w oczach konkurencji.

 

 

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 74 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->