I'am the boss, Plakaty w ramie

Index: 5889 Napisz opinię ()
Udostepnij:
I'am the boss, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza , zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
  • 21x29 cm 46 zł
  • 30x40 cm 58 zł
  • 40x50 cm 92 zł
  • 50x70 cm 117 zł
  • 70x100 cm 177 zł

46 zł

  • Wysyłka
    w 48 godzin
  • shipping_02.png
    14 dni
    na zwrot
  • shipping_03.png
    Darmowa wysyłka
    od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
  • Przeznaczenie : Do biura
  • Temat : Slogany
  • Przeważający kolor : Czarny
  • Kolekcja : Plakat w ramie
  • Styl : Styl Minimalistyczny
  • Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza , zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

    Kto tutaj rządzi ? Ty wiesz najlepiej.

    Wyraź to w sposób nietuzinkowy i udekoruj jednocześnie swoje wnętrze. Plakatem w ramie "I am the boss" uczynisz to błyskawicznie. Efektowna i elegancka forma czcionki + prostokątna czarna rama to sprawdzona formuła dekoracji.

    Plakat posiada funkcjonalny haczyk, aby jego  powieszenie było łatwą czynnością, która pomoże wyeksponować jego walory wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Nie tylko na ścianie, ale możesz go o nią oprzeć, postawić na komodzie, biurku czy w łazience, etc…

    Zaznaczenie swojego "Ja" w atrakcyjnej i nowoczesnej typografii stanowią rozwiązane, którą docenią wszystkie aranżacje. Popularny krój czcionki czyni ten plakat ciekawym dla wzroku przedmiotem Oprawa w czarną ramę sprawia, że wszędzie będzie on widoczny, na każdym jasnym tle.

    Plakaty drukujemy na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie trwalszym i odporniejszym na zagniecenia, następnie przyklejamy go do płyty i oprawiamy w gładko wykończoną klasyczną ramę o szerokości ramiona: 2 cm i głębokości 2,2 cm. Oprócz koloru czarnego dysponujemy na Twoje życzenie następującymi kolorami ram: białym, brązowym lub naturalnym - to pozwoli na dostosowanie oprawy do każdej tonacji i dodatków we wnętrzu. Szeroka rozpiętość rozmiarów pozwoli ci znaleźć plakat odpowiedni wymiarem do twoich preferencji.

    Plakat będzie idealnym dodatkiem w każdym wnętrzu i biurze jako rodzaj dowcipnej informacji.

    Slogan na temat szefowania - to świetny pomysł na upominek. Wszystkie produkty pakujemy w schludne i estetyczne opakowania, co znacznie uprości przygotowanie prezentu.

    Każdy "szef" potrzebuje wyjątkowych przedmiotów w swoim o otoczeniu. Poza plakatami możesz zaaranżować swój rewir gustownym parawanem canvas, których szeroki wachlarz znajdziesz w kategoriach Abstrakcja, Ludzie, Natura, Zen. Spokojne i delikatne desenie nadruków oraz szalone printy z pewnością świetnie sprawdzą się jako element dekoracyjny dla Twojej przestrzeni.

  • Napisz opinię

    I'am the boss, Plakaty w ramie

    I'am the boss, Plakaty w ramie

    Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza , zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->