Filtry

Rozmiar
Wymiary
Temat
na stronę

Klasyczny

Sztuka elegancji - nowoczesne obrazy w stylu klasycznym

Cenisz sprawdzone wzornictwo i popularne rozwiązania w aranżacji wnętrza? Kolekcja obrazów oferuje tobie bogactwo tradycyjnego malarstwa w formie nowoczesnego wydruku na papierze i na płótnie. Wśród obrazów na płótnie przygotowanych do błyskawicznego upiększenia, odkryjesz bogatą paletę kol...

Sztuka elegancji - nowoczesne obrazy w stylu klasycznym

Cenisz sprawdzone wzornictwo i popularne rozwiązania w aranżacji wnętrza? Kolekcja obrazów oferuje tobie bogactwo tradycyjnego malarstwa w formie nowoczesnego wydruku na papierze i na płótnie. Wśród obrazów na płótnie przygotowanych do błyskawicznego upiększenia, odkryjesz bogatą paletę kolorów w bezpiecznych tonacjach. Nawet jako dekoratorski laik stworzysz wymarzony wystrój bez problemów w ulubionej tonacji. Wyselekcjonowany zbiór  plakatów w ramie, obrazów deco panel oraz obrazów canvasów kilkuczęściowych oferuje Tobie możliwości błyskawicznej metamorfozy w dowolnym formacie. Szeroki i elastyczny wachlarz kolekcji ułatwia tobie odnalezienie ulubionych motywów. Jeśli preferujesz  wnętrza przytulne, urządzone standardowo  - zobacz jak kreują estetykę  obrazy z klasycznymi martwymi naturami  lub kobiecymi portretami.  Gdy potrzebujesz dodać Twoim pustym scianom odrobinę objętości - sięgnij po powiększające obrazy z tradycyjnymi krajobrazami. W galerii drukowanych obrazów przygotowaliśmy  dla ciebie również  motywy abstrakcyjne inspirowane klasyką dawnych mistrzów.  Uniwersalne kompozycje geometryczne czy odważne kleksy wniosą do każdej przestrzeni powiew świeżej estetyki z nutą finezji.

Recepta na klasyczny wystrój - wieloczęściowe obrazy do sypialni, salonu, kuchni

Estetyka  wnętrza  jest tak samo ważna jak jego funkcjonalność.  Chcesz czuć się dobrze w domu lub biurze, warto zaaranżować je zgodnie z  gustem i oczekiwaniami domowników, współpracowników. Współczesne obrazy z kilku cześci dają gwarancję natychmiastowego zagospodarowania ściany w efektowny sposób.  Współczesne  dodatki dekoracyjne takie jak trzyczęściowe obrazy w stylu klasycznym ucieszą Twoje oko i urozmaicą duży obszar ściany  w sypialni, przestronnej kuchni czy pokoju małych dzieci.  Jeśli od dłuższego czasu poszukujesz pasujących ozdób do dużego  pokoju dziennego   - zobacz  ofertę  czteroczęściowych obrazów z architekturą   Znajdziesz tam wiele znanych i cenionych motywów  takich jak rozległe panoramy Nowego Jorku czy Paryża. Dla miłośników  inspiracji naturą i zwierzęcych sekretów czeka pokaźny zbiór klasycznych obrazów kwadraptyków  - gdzie miłośnicy lesnych widoków , czy górskich pejzaży znajdą liczne inspiracje. Gdy stoisz przed wyzwaniem urządzenia klatki schodowej -   puść wodze fantazji i wykreuj dynamiczną galerię  z kilku różnych motywów lub wybrać obraz pentaptyk z przewagą czerni i bieli.   Szukasz alternatywy dla kosztownej metamorfozy lub remontu? Z udziałem wielkoformatowych obrazów klasycznych zyskasz nowy wymiar stylizacji ścian. Wszystkie wydruki tryptyki, kwadraptyki i pentaptyki  z tradycyjnymi wzorami  powstają na materiałach o wysokiej odporności takich jak: płótno canvas o gramaturze 260m/m2, zaś produkty obrazy deco panel vintage, deco block oraz obrazy w ramie zostały wydrukowane na papierze o gramaturze 200g/ m2, dzięki czemu papier jest odporny na powstawanie zagnieceń.

Ponadczasowe rozwiązania - klasyczne dekoracje ścienne & parawany pokojowe 

W kolekcji dodatków styl klasyczny spotkasz  m in  nowoczesne zegary ozdobione obrazem  a także pomocne  i estetyczne wieszaki na ścianę wykonane w technologii obrazu deco panel. Dostępne w różnych kształtach i kolorystykach umiejętnie podkręcą aranżację pomieszczenia o dowolnym przeznaczeniu. Jeśli cenisz chwile sam na sam z książką, przy kawie, a nie dysponujesz osobnym pokojem - stwórz prywatny kącik relaksu za pomocą pokojowego parawanu z klasycznym nadrukiem. Za jego skrzydłami  w spokoju odpoczniesz i zregenerujesz siły. Przyda Ci się w domowym biurze lub gabinecie firmowym. Mobilna kotara z klasycznym nadrukiem to znakomite uzupełnienie stylizacji wnętrza i niezastąpiony asystent pracy. Jego obecność korzystnie wpłynie na tempo wykonywanych obowiązków - w spokoju wykonasz je dokładniej i szybciej. Zapraszamy Cię do zapoznania się z szczegółowym opisem wykonania poszczególnych produktów w kolekcji   obrazów na płótnie  z tradycyjnymi tematami , które idealnie eksponują wszystkie walory wydruku, zarówno czarno- białego, jak i kolorowego. Dekoracje w typie klasycznym  są dostępne je w różnych formatach i kształtach. Wszystkie plakaty klasyczne   oprawione są w ramy i gotowe do powieszenia. Dla Twojej dyspozycji czekają cztery kolory ram do wyboru – z łatwością dopasujesz   wybrany poster klasyczny do swojej aranżacji, lub wykreować ją na nowo. Wszystkie obrazy i plakaty wyposażamy w haczyki, co umożliwia ich łatwe i natychmiastowe zamontowanie w wybranym przez Was miejscu, aby jak najdłużej cieszyły oko .

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 3282 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->