Kup mi lizaka, Plakaty w ramie

Index: 9784 Napisz opinię ()
Udostepnij:
Kup mi lizaka, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Masz ochotę na coś słodkiego?  Kilka pysznych słów na plakacie / obrazie w ramie ożywi wnętrze kuchni ze smakiem. Zainspiruj sie na Feeby.pl

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
 • 21x29 cm 46 zł
 • 30x40 cm 58 zł
 • 40x50 cm 92 zł
 • 50x70 cm 117 zł
 • 70x100 cm 177 zł

46 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do pokoju dziecka
 • Temat : Dziecięce
 • Przeważający kolor : Biały
 • Kolekcja : Plakat w ramie
 • Styl : Styl Minimalistyczny
 • Masz ochotę na coś słodkiego?  Kilka pysznych słów na plakacie / obrazie w ramie ożywi wnętrze kuchni ze smakiem. Zainspiruj sie na Feeby.pl

  Masz ochotę na coś słodkiego? Nie wstydź się i zaspokój swoją chęć na słodycze pysznym plakatem w ramie "Kup mi lizaka". Kolorowy łakoć nie tylko kusi swym smakiem, ale również będzie znakomitym dodatkiem dla twojego wnętrza.

  Ramę plakatu wyposażyliśmy w wygodny i funkcjonalny haczyk, aby montaż był szybką i bezproblemową czynnością. Możesz go pokazać nie tylko na ścianie, ale także oprzeć o komodę, postawić na biurku, na lodówce, gdzie tylko zechcesz - wszędzie. Słodycze są super !

  Lizak wygląda jak prawdziwy smakołyk z najlepszej cukierni. Kolorowy i atrakcyjny motyw w połączeniu z nowoczesną czcionka tworzą przewrotną dla oka kompozycję. Wydruk powstał na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie odporniejszym na zagniecenia. Przykleiliśmy go do płyty i umieściliśmy w gładkiej  prostokątnej ramię o szerokości ramiona: 2,5 cm i głębokości 1,6 cm. Prócz czerni posiadamy jeszcze ramy w kolorach: białym, brązowym lub naturalnym. Różnorodność rozmiarów pozwoli wybrać Ci ten najwłaściwszy.

  Miłość do słodkości to nie tylko domena dzieci, taka dekoracja będzie pasować do każdego pokoju, jadalni, sypialni i cukierni..

  Szukasz prezentu? Podaruj kolorowy plakat w ramie, który może być trafionym upominkiem dla bliskiej sercu osoby (czy konesera lizaków). Każdy nasz produkt otrzymuje schludne opakowanie, co ułatwi ci przygotowanie prezentu.

  Zestawienie kontrastowych  i modnych kolorów sprawia, że plakat odnajdzie się w każdym pomieszczeniu, zarówno w aranżacji minimalistycznej czy klasycznej. Pokocha też sąsiedztwo innych obrazów Możesz go skomponować  z plakatami z napisami, także z dekoracyjnymi literami 3D, albo obrazem wieloczęściowym canvas z kategorii Natura, LudzieKulinaria.

 • Napisz opinię

  Kup mi lizaka, Plakaty w ramie

  Kup mi lizaka, Plakaty w ramie

  Masz ochotę na coś słodkiego?  Kilka pysznych słów na plakacie / obrazie w ramie ożywi wnętrze kuchni ze smakiem. Zainspiruj sie na Feeby.pl

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}