Filtry

Rozmiar
Temat
Przeważający kolor

Litery 3D

Otaguj swój wystrój i napisz co czujesz literami 3D !

W piosenkach, cytatach, plakatach i na neonowych reklamach wyglądają świetnie ze względu na nietypowe kroje czcionek i ciekawy ich kolor. Słowa i litery informują, określają myśli i uczucia. A gdyby nadać im trójwymiarową formę? Będą wyglądały jeszcze atrakcyjniej, niczym miniaturowe rzeźbiar...

Otaguj swój wystrój i napisz co czujesz literami 3D !

W piosenkach, cytatach, plakatach i na neonowych reklamach wyglądają świetnie ze względu na nietypowe kroje czcionek i ciekawy ich kolor. Słowa i litery informują, określają myśli i uczucia. A gdyby nadać im trójwymiarową formę? Będą wyglądały jeszcze atrakcyjniej, niczym miniaturowe rzeźbiarskie formy. Zawładną aranżacją i zmienią wystrój w nowoczesną formułę z finezją pełną bogatej treści. Przestrzenne litery, znaki i słowa dostępne w kategorii litery 3D to kolejny produkt, dedykowany wymagającym przestrzeniom potrzebującym konkretnej i nietuzinkowej dekoracji. Mogą występować jako samodzielne wyrazy, ale równie świetnie wyglądają w zespole. Awangardowe i stylowe litery- rzeźby zostały wycięte z trwałej płyty MDF o grubości 2,5 cm, które pokryliśmy odporną i niełuszczącą się farbą w kolorach: białym, czarnym i szarym, natomiast pozostałe o wzorzystej teksturze zostały pokryte trwałą okleiną. Duże litery (majuskuła) posiadają wysokość 18 cm,, zaś mniejsze (minuskuła) wysokość 14 cm. Litery mogą stać, albo wisieć, gdyż każda z nich została od strony rewersu wyposażona w duży otwór, dzięki któremu montaż jest bardzo prosty i możesz wyeksponować je na ścianie, tworząc dowolne konfiguracje. Typografia jest modna i wygodna. Trójwymiarowy wyraz Love czy Home z powodzeniem dopowie sens obrazu i może być doskonałym uzupełnieniem np. plakatu typograficznego. Drobna rzecz a mocno ucieszy spektakularnym efektem.

Wnętrze ubrane w formy dobrych słów znaczy więcej

Przestrzenne dekoracyjne litery dotychczas kojarzyły się głównie z neonowymi reklamami i peerowskimi szyldami sklepów, którym nie można jednak odmówić fantazji wspaniałych krojów czcionek. Ten urok jaki niesie trójwymiarowa bryła litery został zaanektowany przez współczesnych designerów, którzy tworzą niesamowite aranżacje wnętrz z użyciem liter. Przedmioty w kroju alfabetycznych znaków pojawiły się jako popularny dodatek dekoracyjny za sprawą pewnego znanego marketu meblowego, który oferuje do dziś interesujące podpórki do książek w formie cyfr i liter o neutralnych kolorach, dzięki czemu można je łatwo dostosować do każdej aranżacji. Następnym elementem tej historii jest rosnąca popularność przestrzennych wyrazów, które wyrażają imiona dzieci i są częstym motywem wystroju pokoi dziecięcych tuż obok ich łóżeczek.

Dajmy na to odpowiednie rzeczom słowo i postawmy je na.... kominku !

Trójwymiarowe ozdobne litery w wyrazach Love, Home czy Mr& Mrs określają najważniejsze wartości domowego ogniska, pasują do każdej aranżacji - zarówno minimalistycznej, jak i bardziej vintage czy shabby chic, gdyż występują w kilku kolorach, co ułatwia dopasowanie ich tonacji do odcienia ścian i dodatków. Możesz za ich pomocą wyrazie swoje przywiązanie do ciepła rodzinnego, pokazać światu kto tutaj rządzi (Mr & Mrs) w tym domu. To także dobry pomysł na upominek np. dla młodej pary, czy bliskiej osoby. Duże przestrzenne kolorowe wyrazy pasują jako dekoracja ściany czy ustawione w jej pobliżu, zaś mniejsze z pewnością zadomowią się na regale czy komodzie. Mogą być najlepszym przyjacielem przewrotnego plakatu typograficznego, obrazu w ramie lub miniparawanu w podobnej co one tonacji kolorystycznej. A tych pod dostatkiem znajdziesz w naszych kategoriach.

Więcej
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->