Love 4, Plakaty w ramie

Index: 5885 Napisz opinię ()
Udostepnij:
Love 4, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Grafika na temat love i pełne romantyzmu plakaty w ramie z napisami o miłości dodadzą skrzydeł waszym aranżacjom i zmienią podejście do życia. Zobacz nasze propozycje i wybierz kolor ramki

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
 • 21x29 cm 46 zł
 • 30x40 cm 58 zł
 • 40x50 cm 92 zł
 • 50x70 cm 117 zł
 • 70x100 cm 177 zł

46 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do sypialni
 • Temat : Slogany
 • Przeważający kolor : Czarny
 • Kolekcja : Plakat w ramie
 • Styl : Styl Minimalistyczny
 • Grafika na temat love i pełne romantyzmu plakaty w ramie z napisami o miłości dodadzą skrzydeł waszym aranżacjom i zmienią podejście do życia. Zobacz nasze propozycje i wybierz kolor ramki

  Miłość można wyrazić na wiele sposobów, teraz czas ją wyrazić za pomocą niezwykłej czcionki. Plakat w ramie " Love 4" to przestrzenny napis na czarnym tle, który oprawiliśmy w prostokątną ramę.

  Plakat posiada funkcjonalny i trwały haczyk, dzięki czemu produkt można  bez problemu zamontować w wybranym dowolnie miejscu. Postaw plakat na podłodze, na biurku lub komodzie. Możesz go też zawiesić na kolorowych linkach lub po prostu oprzeć o ścianę..

  Niezwykła biała czcionka przypominająca 3D na na głębokim matowym tle czyni ukośny napis LOVE atrakcyjny dla odbiorcy. Czerń to uniwersalna barwa, więc z łatwością dopasuje się do rozmaitych aranżacji. Najlepiej będzie się prezentować w wnętrzach minimalistycznych, na jasnym lub neutralnym  tle.

  Plakat został wydrukowany na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie trwalszym i odporniejszym na zagniecenia, następnie przyklejony do płyty i oprawiony w gładko wykończoną prostokątną ramę o szerokości ramiona: 2 cm i głębokości 2,2 cm. Dzięki temu druk jest lepiej wyeksponowany. Oprócz czerni dysponujemy na Twoje życzenie następującymi kolorami ram: białym, brązowym lub naturalnym.

  Plakat ze względu na szczególną przewagę czerni tła i ramy z akcentem bieli jedynie w napisie - dedykowany jest w pierwszej kolejności jasnym pomieszczeniom, black& white, oraz aranżacjom z dominacją jasnych akcentów szarości, taupe.

  Można go powiesić w salonie, przedpokoju, sypialni oraz biurze. Możesz go skomponować z innymi plakatami z napisami, także z czarno- białymi obrazami w ramie lub zestawem obrazów w ramie dostępnymi w kategorii:  Natura, Muzyka, Ludzie, Transport. Będzie świetnym upominkiem dla najbliższej osoby. Nasze produkty otrzymują schludne opakowania, co znacznie ułatwia przygotowanie prezentu. 

 • Napisz opinię

  Love 4, Plakaty w ramie

  Love 4, Plakaty w ramie

  Grafika na temat love i pełne romantyzmu plakaty w ramie z napisami o miłości dodadzą skrzydeł waszym aranżacjom i zmienią podejście do życia. Zobacz nasze propozycje i wybierz kolor ramki

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->