Filtry

Rozmiar
Kolekcja
Temat

Mini parawany

Tak się składa, że masz teraz niezły widok  - poznaj miniparawan dekoracyjny...

Czy tylko ściany w Twoim domu lub biurze pragną być stylowo zaaranżowane? Ach, przecież są  jeszcze meble, podłogi, parapety i półki, które marzą o personalizowanych dekoracjach. Aby cieszyć się pełnią estetyki w domowym lub biurowym zaciszu,  wystarczy niewielki dro...

Tak się składa, że masz teraz niezły widok  - poznaj miniparawan dekoracyjny...

Czy tylko ściany w Twoim domu lub biurze pragną być stylowo zaaranżowane? Ach, przecież są  jeszcze meble, podłogi, parapety i półki, które marzą o personalizowanych dekoracjach. Aby cieszyć się pełnią estetyki w domowym lub biurowym zaciszu,  wystarczy niewielki drobiazg. Mała rzecz, lecz o mocnym wejściu. Potrzeba matką wynalazku - dlatego przedstawiamy Wam miniparawan dekoracyjny. Nowoczesna hybryda - nie do końca obraz, niezupełnie kotara pokojowa. Swoją nietypowym wyglądem zwróci uwagę wymagającego konesera nowoczesnego designu.  Zmieści się tam, gdzie inne warianty takie jak wielkoformatowy plakat, lub obraz wieloczęściowy nie dotrze. Pomoże Ci się uporać z wyschniętą studnią pomysłów w głowie, lub otworzy ją na nowe, nieznane inspiracje.  Znajdziesz tu wzory dekoracji, które świetnie dopasują się do różnorodnych stylizacji  - orientalne ornamenty, edukacyjne motywy w dziecięcym stylu, kwiatowe i romantyczne desenie. Mała rzecz, a tak spektakularny daje efekt możesz ozdobę łatwo złożyc i schowac, lub przestawić w dowlone miejsce.

Miniparawany w pastelowych kolorach upiększą z korzyścią wygląd pokoju dziecięcego jako drobiazg postawiony obok łóżeczka, przewijaka, na regale. Delikatne i łagodne kolory ozdoby w wpisują się w obecne trendy  - to uniwersalny dodatek  zarówno pokoiku chłopca, jak i dziewczynki. Dydaktyczne kompozycje z abecadła i literek będą także nieocenioną pomocą w trakcie nauki czytania i pisania w przedszkolu. 

Zastaw się z gracją miniparawanem  - nowoczesna zasłonka przed niepożądanym wzrokiem

Chcesz ukryć wścibskimi kolegami z pracy to, co robisz lub piszesz w danym momencie ? Postaw miniparawan na biurku. To wprost idealny  kamuflaż dla Twoich manewrów. Pod pretekstem posiadania estetycznego przedmiotu na swoim blacie z łatwością zrealizujesz swoje zadania.Uwielbiasz personalizowane dodatki dekoracyjne, nietypowe i niepowtarzalne tak jak ty? Jeśli najmocniej na świecie cenisz towarzystwo swoich bliskich i przyjaciół - przenieś ulubione zdjęcie na płótno i postaw na biurku jako miniparawan. Zawsze tuż obok Ciebie, w zasięgu wzroku poprawi ci humor z prędkością błyskawicy.  A może szukasz niebanalnej ozdoby na okno? Puste parapety i wnęki okienne chętnie nawiążą przyjaźń z nietypową zasłonką, która wprowadzi ciekawą atmosferę do wystroju wnętrza. Miniparawan jest dobrym rozwiązaniem dla osób ceniących  prywatność i poszukującym estetycznych impulsów. Jest na tyle wysoki, iż skutecznie odseparuje ciekawski wzrok przechodniów od skarbów ukrytych w biurze, czy mieszkaniu, i tak kolorowy jak obraz. Nie zabierze światła Twoim roślinom, więc spokojnie możesz upiększyć nim parapet pełnym doniczek. To alternatywa dla klasycznych firan - przyjemna dla domowników i ciekawskich, którzy z poziomu ulicy mogą podziwiać atrakcyjną dekorację zza okna. 

Postaw na swoim i zmieniaj aranżację tak jak lubisz - wybierz miniparawan z kolorowym obrazem

Aby postawić kropkę nad "I" stylizacji wnętrza - wystarczy postawić mały parawan obok kominka lub przy półce na książki. Niewielki, łatwy w złożeniu, uzupełni domową galerię scienną jako intrygujący przedmiot.

Powstaje na odpornym płótnie canvas, pokrytym ekologicznym nadrukiem. Satynowa powierzchnia nie odbija światła, dlatego zawsze możesz delektować się pełnią artystycznych efektów kompozycji w soczystych kolorach. Jest on złożony z 3 lub więcej  elementów wykonanych z płyty MDF , na którą zostało zawinięte zadrukowane płótno canvas w gramaturze 260g/m kw. Zadrukowane krawędzie dają efekt trójwymiarowego przedmiotu na ścianie.. Rozwiązanie to eliminuje wszelkie zmartwienia związane z montażem.elementów. Wszystkie dekoracje w kolekcji są starannie przygotowane do upiększenia wnętrza od razu po otworzeniu przesyłki.

Więcej
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->