Mr.Always, Plakaty w ramie

Index: 5897 Napisz opinię ()
Udostepnij:
Mr.Always, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza , zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
 • 21x29 cm 46 zł
 • 30x40 cm 58 zł
 • 40x50 cm 92 zł
 • 50x70 cm 117 zł
 • 70x100 cm 177 zł

46 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do salonu
 • Temat : Slogany
 • Przeważający kolor : Czarny
 • Kolekcja : Plakat w ramie
 • Styl : Styl Minimalistyczny
 • Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza , zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

  Kobiety są z Marsa a mężczyźni z Wenus i zawsze mają swoje zdanie. Świat postrzegany okiem faceta najlepiej wyrazi dowcipny plakat w ramie "Mr. Always". Przewrotne hasło Mr. Always right połączyliśmy z rysunkiem czarnych wąsów - symbolem prawdziwego macho.

  Plakat posiada funkcjonalny i wygodny haczyk, aby jego powieszenie było łatwą czynnością, która pomoże wyeksponować jego walory wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Nie tylko na ścianie, ale możesz go o nią oprzeć, postawić na komodzie, biurku czy w łazience - daj się ponieść wyobraźni.

  Demonstracja własnego ego połączona z zabawnym rysunkiem wąsów (must - have sezonu), to perełka nowoczesnej typografii, którą odnajdzie swoje miejsce w każdej aranżacji i będzie wyróżniającym jej akcentem. 

  Plakaty drukujemy na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie trwalszym i odporniejszym na zagniecenia, następnie przyklejamy go do płyty i oprawiamy w gładko wykończoną klasyczną ramę o szerokości ramiona: 2 cm i głębokości 2,2 cm. Oprócz koloru czarnego dysponujemy na Twoje życzenie następującymi kolorami ram: białym, brązowym lub naturalnym - to pozwoli na dostosowanie oprawy do każdej tonacji i dodatków we wnętrzu. Szeroka rozpiętość rozmiarów pozwoli ci znaleźć plakat odpowiedni wymiarem do twoich preferencji.

  Prawdziwy mężczyzna lubi pokazać, kto tu ma rację - ten plakat spełni taką rolę w pokoju każdego dżentelmena, jadalni, pokoju, biurze.

  Plakat typograficzny to doskonały pomysł na prezent. Wszystkie produkty pakujemy w schludne i estetyczne opakowania, co znacznie uprości przygotowanie prezentu.

  Tematyka "męska" to nie tylko plakaty. Mnóstwo jej aspektów odkryjesz na parawanach canwas  i obrazach canvasdeco - panel i obrazach w ramie z postaciami sportowców, dyscyplin sportowych, środków transportu, w kategorii Ludzie, Sport, Transport.

  Jeżeli Pan "zawsze racja" potrzebuje bratniej kobiecej duszy, możesz zapewnić jemu sąsiedztwo plakatu "Mrs. Always".  

 • Napisz opinię

  Mr.Always, Plakaty w ramie

  Mr.Always, Plakaty w ramie

  Styl & typografia - jeżeli poszukujesz ozdoby wnętrza , zobacz co na Ciebie czeka w nowoczesnych plakatach z napisami w ramie. Wybierz format idealny dla Twoich potrzeb i kolor ramki.

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->