My house, Plakaty w ramie

Index: 5905 Napisz opinię ()
Udostepnij:
My house, Plakaty w ramie Zobacz większe

Nowy produkt

Przewrotne, śmieszne i szalenie motywujące zasady domowe  na plakatach w ramie  czekają na Ciebie/ O miłości, o rodzinie,  dla dorosłych i dla dzieci. Odkryj moc dobrych słów w dekoracji wnętrza   !

Więcej szczegółów

21x29 cm 46 zł
 • 21x29 cm 46 zł
 • 30x40 cm 58 zł
 • 40x50 cm 92 zł
 • 50x70 cm 117 zł
 • 70x100 cm 177 zł

46 zł

 • Wysyłka
  w 48 godzin
 • shipping_02.png
  14 dni
  na zwrot
 • shipping_03.png
  Darmowa wysyłka
  od 199 zł
Masz pytania? Zadzwoń
tel. +48 535 339 217
godziny otwarcia pn - pt od 7:00 do 15:00
Plakat w ramie - papier satynowy 200g/m2, płyta HDF, ramka MDF z okleiną
 • Przeznaczenie : Do salonu
 • Temat : Slogany
 • Przeważający kolor : Czarny
 • Kolekcja : Plakat w ramie
 • Styl : Styl Minimalistyczny
 • Przewrotne, śmieszne i szalenie motywujące zasady domowe  na plakatach w ramie  czekają na Ciebie/ O miłości, o rodzinie,  dla dorosłych i dla dzieci. Odkryj moc dobrych słów w dekoracji wnętrza   !

  Prawdziwy gospodarz potrzebuje godnej i eleganckiej wizytówki, a najlepszą jej wersją będzie plakat w ramie "My house".

  Za pomocą czarnego napisu na białym tle umieszczonego w prostokątnej ramie pokażesz, że w twoim domu obowiązują twoje zasady.

  Plakat wyposażyliśmy w dogodny haczyk, aby jego  powieszenie było łatwą czynnością, wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Nie tylko na ścianie, ale możesz go o nią oprzeć, postawić na komodzie, biurku czy w łazience, etc…

  Prosta czarna czcionka podkreśla przewrotny tekst  - to zaleta  typografi, która jest absolutnym must - have nowoczesnego designu. Doceni ją każda aranżacja. Oprawa w czarną ramę sprawia, że plakat będzie widoczny na każdym jasnym tle.

  Plakaty drukujemy na dobrej jakości papierze o wysokiej gramaturze 200g/2, która czyni go znacznie trwalszym i odporniejszym na zagniecenia, następnie przyklejamy go do płyty i oprawiamy w gładko wykończoną klasyczną ramę o szerokości ramiona: 2 cm i głębokości 2,2 cm. Oprócz koloru czarnego dysponujemy na Twoje życzenie następującymi kolorami ram: białym, brązowym lub naturalnym - to pozwoli na dostosowanie oprawy do każdej tonacji i dodatków we wnętrzu. Szeroka rozpiętość rozmiarów pozwoli ci znaleźć plakat odpowiedni wymiarem do twoich preferencji.

  Plakat będzie idealnym dodatkiem w każdym domowym wnętrzu jako rodzaj dowcipnej informacji.

  Slogan na temat zasad domu - to świetny pomysł na upominek. Wszystkie produkty pakujemy w schludne i estetyczne opakowania, co znacznie uprości przygotowanie prezentu.

  Każdy dom, oprócz obowiązujących w nim zasad potrzebuje wyjątkowych przedmiotów w swoim o otoczeniu. Poza plakatami możesz ozdobić go parawanami canvas, deco panelami, obrazami wieloczęściowymi, których szeroki wachlarz znajdziesz w kilkunastu kategoriach m. in. Abstrakcja, Ludzie, Natura, Zen. Spokojne i delikatne desenie nadruków oraz szalone printy z pewnością świetnie sprawdzą się jako element dekoracyjny dla Twojej przestrzeni

 • Napisz opinię

  My house, Plakaty w ramie

  My house, Plakaty w ramie

  Przewrotne, śmieszne i szalenie motywujące zasady domowe  na plakatach w ramie  czekają na Ciebie/ O miłości, o rodzinie,  dla dorosłych i dla dzieci. Odkryj moc dobrych słów w dekoracji wnętrza   !

Może Ci sie podobać również

* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->