Filtry

Rozmiar
Temat
na stronę

Obrazy

Nowoczesne obrazy na ścianę -  Twoje okno na świat pełen możliwości

Czym kierujesz się wybierając konkretny mebel, dodatek do domu? Jaki jest Twój ulubiony kolor, styl, klimat? Czy czasami zastanawiasz się nad trafnym wyborem dekoracji, które odmienią Twoje wnętrze i codzienne funkcjonowanie na lepsze? Jeśli zdarza Ci się szukać odpowiedzi na ta...

Nowoczesne obrazy na ścianę -  Twoje okno na świat pełen możliwości

Czym kierujesz się wybierając konkretny mebel, dodatek do domu? Jaki jest Twój ulubiony kolor, styl, klimat? Czy czasami zastanawiasz się nad trafnym wyborem dekoracji, które odmienią Twoje wnętrze i codzienne funkcjonowanie na lepsze? Jeśli zdarza Ci się szukać odpowiedzi na takie pytania - otwórz się na świat obrazów tak nowoczesnych i jednocześnie tak stylowych ja Ty.  Czeka na ciebie ogromny wybór dekoracji, które różni  sposób wykonania, format i efekt wizualny na ścianie.  Łączy je jedno - niesamowite wzory, kolorystyka i aktualność względem  trendów home decor. Kolekcja obrazów i plakatów dedykowana jest małym i dużym, młodym odkrywcom swoich upodobań oraz koneserom klasyki. Daj się porwać w tajemniczy i fascynujący świat ozdób ściennych i poszukaj stylu dla twojego domu i biura. Uwielbiasz nowoczesność i najmodniejsze wzory w tym sezonie - sięgnij do kolekcji obrazów typograficznych, bogatych w w szalone i awangardowe kompozycje. A może masz naturę niepoprawnego romantyka -  odkryj nostalgiczne piękno obrazów w ramie vintage. Miłośnikom  zasady "im więcej, tym lepiej" rekomendujemy kolekcję obrazów wieloczęściowych drukowanych na płótnie. Z ich pomocą szybko i bezbłędnie udekorujecie kłopotliwe fragmenty pustej ściany. Jeśli nie możesz się zdecydować - wybierz różne rodzaje ozdób i połącz je sobą w nowoczesną galerię. Takie rozwiązanie zrobi wrażenie na Twoich gościach, domownikach, współpracownikach.

Kolory,  które uwielbiasz  w wieloczęściowych obrazach na płótnie

Czy zdarzało ci się szukać idealnego upominku dla bliskiej osoby, bądź pasującej dekoracji do kuchni, salonu lub sypialni? Galeria obrazów wieloczęściowych by Feeby to recepty i gotowe rozwiązania różnych problemów z upiększaniem trudnych, wymagających wnętrz oraz zaspokojenie wyrafinowanych gustów przyjaciół i rodziny. Poznasz tutaj walory awangardowych abstrakcji, kuszących pejzaży romantycznych scenerii w obrazach kwadraptykach, a także moc kolorowych uniesień w świecie natury na obrazach pentaptykach. Satynowy, matowy wydruk na płótnie przeniesie cię w świat niebanalnych, możliwych do zobaczenia tylko w realnym świecie barw. Jeśli marzysz o idealnym motywie, które upiększą Twój salon, biuro, lub pokój dziecka - poszukaj ich wśród obrazów wieloczęściowych, skrojonych na miarę Twojego gustu i wymagań.  Pomogą Ci w przygotowaniu spektakularnej metamorfozy małej kawalerki, a także urządzeniu od podstaw przestronnego apartamentu z pożądanym, eleganckim efektem wizualnym. Dzięki nim zagrasz optycznie przestrzenią- urośnie w oczach, lub stanie się bardziej uporządkowana dla odbiorcy.

Odkryj w sobie kreatora dobrego designu z kolekcją obrazów w ramie

Jesteś minimalistą- estetą, łasym na nowinki  sztuki wizualnej w jej najlepszych wydaniach? A może dotychczas nie odkryłeś swojego gustu, i eksperymentujesz z wystrojem wnętrza? Osobom otwartym na nowe doznania, a także miłośnikom perfekcyjnych ozdób ściennych  przedstawiamy galerię stylowych obrazów w ramie, które poprawią walory estetyczne każdego pomieszczenia. To , co je wyróżnia to perfekcyjne i nieszablonowe kompozycje  ukierunkowane na potrzeby współczesnych i modnych  trendów dekoratorskich takich jak: styl skandynawski, mid century modern, styl Hampton oraz klasyczny styl nowojorski.  Wyrafinowana głębia fotografii czarno białych, które pokazują niesamowite i romantyczne pejzaże morskie, bezkresne pola, czy zadziwiające martwe natury - to zastrzyk inspiracji dla osób, które poszukują swojego " ja" na polu estetyzacji domowego lub biurowego wnętrza.  Nowoczesne obrazy w ramie czarno białe, jak i kolorowe, które znajdziesz w  ofercie emanują uniwersalną estetyką, a także prezentują  wysoką jakość estetyczną, odzwierciedlającą w najdrobniejszym szczególe wszelkie detale motywów i wzorów.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 4514 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->