Filtry

Rozmiar
Wymiary
Kolekcja
Temat
na stronę

Obrazy Deco Block

Gwarancja nowoczesnej metamorfozy? Damy ci ją na papierze - w obrazie deco block!

Chcesz odkryć jeszcze więcej inspiracji? Poznać proste sposoby na niepowtarzalną aranżację w nowym wymiarze nowoczesnego designu? Z kolekcją stylowych obrazów drukowanych na papierze metodą deco block nadasz swojemu wnętrzu niebanalnego wyrazu błyskawicznie. Nie po...

Gwarancja nowoczesnej metamorfozy? Damy ci ją na papierze - w obrazie deco block!

Chcesz odkryć jeszcze więcej inspiracji? Poznać proste sposoby na niepowtarzalną aranżację w nowym wymiarze nowoczesnego designu? Z kolekcją stylowych obrazów drukowanych na papierze metodą deco block nadasz swojemu wnętrzu niebanalnego wyrazu błyskawicznie. Nie potrzebują dodatkowej ramy dzięki zadrukowanym bokom obrazu. To dodatkowe ułatwienie dla osób, które cenią czas. Bez wyrzeczeń, dylematów i remontów urządzisz każdy salon, pokój dziecka, domowe biuro tak jak lubisz. Bogaty wybór motywów w tej kolekcji łączy wiele cech wspólnych technologia wykonania, wizualny efekt 3D na ścianie, aktualność wobec modnych trendów home decor.

Galeria obrazów deco block skierowana jest do osób w każdym wieku, poszukiwaczom idealnych motywów dekoracyjnych w każdym stylu. Dla ceniących awangardowe wzory w swojej przestrzeni przygotowaliśmy szerokie spektrum kompozycji z geometrycznymi i abstrakcyjnymi układankami w zaskakujących połączeniach barw. Ożywią i zdynamizują wnętrze jak dynamit, podkreślą kolorystykę  dodatków, mebli, tkanin czyniąc stylizację wnętrza estetyczniejszą w efekcie wizualnym. Z kolei dla miłośników naturalnych i spokojnych widoków zgromadziliśmy pokaźną galerię krajobrazów z efektem HDR. Ta współczesna technika fotograficzna wyostrza wszelkie niuanse i detale widoku. Pejzaże HDR na obrazach deco block posiadają magiczną głębię i baśniowy klimat, który jest pożądany wystroju sypialni, romantycznego salonu. Eteryczne kombinacje, wibrujące i przyciągające wzrok na obrazach deco block to trafne i przydatne antidotum na opatrzony wygląd aranżacji przestrzeni publicznych takich jak: gabinety lekarskie, salony spa, wnętrza hotelowe, sale konferencyjne. Uniwersalny walor, dobrana kolorystyka nowoczesnych obrazów uatrakcyjni wygląd ścian i nada pomieszczeniu prestiżowego charakteru.

Moc koloru w kolekcji współczesnych obrazów deco block

Jeśli to kolor modeluje określony charakter w wystroju wnętrza, to dzięki obrazom z kolekcji deco block wykreujesz pożądany klimat w mgnieniu oka. Jednorodny i neutralny w charakterze salon lub kuchnia chętnie nawiążą znajomość z ognistą paletą czerwieni i pomarańczy, których nie brakuje w galerii obrazów deco block z martwą naturą. Długie, hotelowe lobby lub korytarz w przestronnej firmie nabierze zupełnie nowego charakteru gdy pojawią się w jego obrębie obrazy z polami tulipanów, lub kwiatami jabłoni. W połączeniu z designerskimi meblami i jasną kolorystyką stworzą w danym wnętrzu istną krainę łagodności, która działa inspirująco, twórczo na pracowników oraz klientów danej placówki. W sytuacji gdy dana aranżacja jest zbyt intensywna w swoim wyrazie, wymaga lekkiego "oszlifowania" kolorem - doskonale sprawdzą się w takim zadaniu obrazy deco block przedstawiające minimalistyczne martwe natury, monchormatyczne pejzaże i stonowane kompozycje. Złagodzenie aranżacji odpowiednio dobranymi barwami  nowoczesnego obrazu pozwoli odkryć w niej nową jakość, dobre fluidy, które dobrze wpłyną na samopoczucie.

Inspirujące dekoracje dla stylu minimalistycznego, boho i mid century modern - obrazy deco block

Popularne w USA i coraz częściej w Europie nowoczesne trendy dekoratorskie,które odwołują się do kultur orientalnych, wystroju biurowców na Manhattanie z lat 50 i 60 XX w., spragnione są nowoczesnych dekoracji pasujących klimatem do stylistyki nurtu. Króluje w nich abstrakcja, nieszablonowość, wzory etniczne, ekspresyjny kolor. Dlatego tak chętnie są wybierane przez młode, dynamiczne osoby, które nie boją się wyrażać siębie poprzez wnętrze. Obrazy deco block w  stylu mid century modern i boho to przerysowane, posiadające podkreślony kontur kompozycje. Czasami agresywne w kolorystyce, czasem królują w nich wyważone motywy. Powstały z myślą o wszystkich, potrzebujących świeżego spojrzenia na swój dom, bądź biuro. Pozwolą błyskawicznie uzyskać pożądany efekt końcowy - romantyczny, bądź z przysłowiowym  "pazurem"

Wysoka jakość obrazów drukowanych na papierze  - stylowy wystrój w 1 minutę

Nowoczesne obrazy dopasowane są jak garnitur do gustów osób znających swoje upodobania. Profesjonalna technologia wydruku, z zachowaniem najwyższych standardów zapewnia im długowieczność i pełnię wizualnych doświadczeń dla widza w wysokiej jakości kolorów. Matowy papier z satynowym wykończeniem pochłania słońce i światło, dlatego nadruk pokazuje pełnię szczegółów i detali w każdych warunkach. Optymalna gramatura 200 g/ m kw czyni papier trwałym, odpornym na zagniecenia nośnikiem artystycznych wariacji. Przyklejony do płyty, HDF o grubości 3mm jest starannie zawijany na ramę z MDF wraz z krawędziami bocznymi. Całościowe opracowanie nadruku obrazu deco block nadaje mu estetyczny wygląd na ścianie i sprawia, że rama jest całkowicie zbędna. Obraz jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu, dzięki temu możesz cieszyć się pożądanym wyglądem wnętrza od razu po otrzymaniu przesyłki 

Obraz na papierze to równie estetyczny i atrakcyjny wariant dla obrazu canvas. Możesz ubogacić swoją przestrzeń ulubionymi widokami i motywami za pomocą produktów wykonanymi w obu technikach, które znajdziesz w naszym sklepie. Przygotowaliśmy ofertę skierowaną zarówno do dorosłych, jak i najmłodszych koneserów sztuki. Jeżeli pragniesz przeprowadzić skuteczną i efektowną metamorfozę w swojej przestrzeni życiowej, poszukaj inspiracji wśród tej kolekcji. Stylowy obraz deco block  chętnie zajmie miejsce nie tylko na ścianie blisko Ciebie. Chętnie ją podeprze, spocznie na biurku, komodzie, półce na dekoracje. Z przyjemnością pozwoli zapakować się jako prezent dla bliskiej osoby…Uwielbia zaskakiwać swoim przekazem nie tylko Ciebie. Jeśli wśród  propozycji nie ma wciąż tej ,która cię satysfakcjonuje - odwiedź zakładkę z 60 milionem propozycji lub skontaktuj się z Nami. Dla zainteresowanych innymi formatami obrazów, lub wykreowaniem własnego  zrealizujemy zamówienia specjalne.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 103 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->