Filtry

Rozmiar
Wymiary
Kolekcja
Temat
na stronę

Obrazy Deco Panel

Papier jest cierpliwy, więc obraz deco panel upiększy wszystko co chcesz i jak chcesz

Nowoczesne wnętrza i te klasycznie zaaranżowane potrzebują nieszablonowych i ciekawych rozwiązań, które podniosą ich walor estetyczny. Produkt, jakim jest obraz wykonany  w technologii deco panel, z pewnością sprosta takim wyzwaniom. To znakomita alternatywa dl...

Papier jest cierpliwy, więc obraz deco panel upiększy wszystko co chcesz i jak chcesz

Nowoczesne wnętrza i te klasycznie zaaranżowane potrzebują nieszablonowych i ciekawych rozwiązań, które podniosą ich walor estetyczny. Produkt, jakim jest obraz wykonany  w technologii deco panel, z pewnością sprosta takim wyzwaniom. To znakomita alternatywa dla tradycyjnego obrazu powstającego na płótnie canvas. Połączenie finezji koloru, głębi i ostrości szczegółów na wysokiej jakości wydruku, to rozwiązanie doskonałe dla każdego miłośnika upiększania domu & biura. Ukryta ramka wzmaga efekt głębi dekoracji na ścianie i dodaje wnętrzu wrażenia przestronności, tak cennego w przypadku pomieszczeń nieoświetlonych, nieustawnych, wymagających efektownych zmian.

Dzięki gamie nowoczesnych obrazów, drukowanych sposobem deco panel personalizujesz aranżację w szybki sposób bez remontów i wyrzeczeń. Szeroki wachlarz kompozycji zróżnicowanych tematem i formatem daje Tobie pełną swobodę działania w procesie poprawy wyglądu stref takich jak : sypialnia, pokój dziecka, kuchnia czy prywatny gabinet.

Co wyróżnia obraz typu deco panel? Nowoczesna szata barw…

Kolekcja stylowych obrazów deco panel stworzona jest do osób o zróżnicowanych gustach, w każdym wieku, Znajdą tutaj swoje ulubione widoki, portrety i kompozycje zarówno młodzi buntownicy, jak i koneserzy dobrego smaku o wyrafinowanych upodobaniach. Buszującym po pchlich targach i galeriach polecamy nietuzinkowe wzory geometryczne w ciekawych połączeniach kolorów w obrazach deco panelach abstrakcyjnych. Odkryją one w Waszych wnętrzach energetyczny urok, ożywią i zintensyfikuja estetyczny wyraz aranżacji. Fanatykom i miłośnikom stylu retro i vintage dedykujemy kolekcję sensualnych i klarownych krajobrazów na obrazach deco panel w technice HDR. Popularny nurt we współczesnej fotografii podkreśla szczegóły, i wydobywa na pierwszy plan wartościowe elementy krajobrazu. Takie motywy w dekoracjach sprawdzą się w wystroju klasycznej, romantycznej sypialni lub salonu. Wprowadzą eteryczną mgiełkę, kuszący spokój, który sprzyja wypoczynkowi.

Rozmaite i emanujące różnymi rodzajami emocji obrazy deco panel to idealne i skuteczne antidotum na nudną, niemodną lub zwyczajnie banalną aranżację wnętrza. Wystarczy jedna dekoracja powieszona nad regałem, sofą lub biurkiem, aby urok znów zagościł w danym pomieszczeniu na dłużej.

Gdzie będzie pasował obraz deco panel ? Z czym łączyć?

Dekoracja typu deco panel, to produkt przeznaczony zarówno dla osób, które cenią tradycyjne, sprawdzone tematy w malarstwie, jak i tych, które poza prostotą motywu w obrazie szukają w nim nutki nonszalancji czy finezyjnego żartu. Choć nietuzinkowe, są uniwersalnymi ozdobami pod kątem jakości estetycznej. Z pozytywnym wynikiem zdadzą egzamin na polu aranżacji wnętrz lokali komercyjnych i placówek publicznych jako obrazy do gabinetów stomatologicznych, szkoły, gabinetów spa, kancelarii prawnych, hoteli, biur podróży. W kolekcji znajdziesz wiele przykładów obrazów o stonowanej, neutralnej kolorystyce, przykuwającej uwagę widza i nadającej pomieszczeniu elegancki, renomowany charakter,

Dowolność tematów, formatów i kształtów dostępnych obrazów deco panel w ofercie naszego sklepu ułatwi odnalezienie drogi do własnego stylu. Chętnie występują samodzielnie, lecz uwielbiają doborowe towarzystwo innych ozdób ściennych. Możesz je śmiało zestawiać np. z typograficznymi plakatami, obrazami w ramie lub dekoracjami w ramie vintage. Zaaranżowana w zgodzie z własnymi upodobaniami i modnymi trendami przestrzeń stanie się błyskawicznie miejscem, gdzie przychodzą do głowy tylko inspirujące pomysły .

Iluzja głębi - realna estetyka dzięki obrazowi deco panel

Jak zyskać kilka cennych metrów wnętrza bez burzenia ścian? Jak oszukać oko w najprostszy sposób? Trik, który jest zawarty w budowie obrazów deco panel tworzy na ścianie efekt realnej głębi. Profesjonalna technologia wydruku, z zachowaniem najwyższych standardów zapewnia im długowieczność, i pełnię wizualnych doświadczeń dla widza w wysokiej jakości kolorów. Matowy papier z satynowym wykończeniem pochłania słońce i światło, dlatego nadruk pokazuje pełnię szczegółów i detali w każdych warunkach. Optymalna gramatura 200 g/ m kw czyni papier trwałym, odpornym na zagniecenia nośnikiem artystycznych wariacji. Przyklejony jest do płyty, HDF o grubości 3mm, która zostaje na stałe połączona ramą MDF, z nieco mniejszą od obwodu obrazu. Jest ona niemal niewidoczna z boku, dlatego obraz nabiera cech przedmiotu 3D na ścianie. Zewnętrzne krawędzie płyty HDF zostały celowo pomalowane na czarno, aby zmylić oko widza. Dekoracja takiego typu jest znakomitym uzupełnieniem dla wystroju problemowych, dużych powierzchni ścian, które mogą wydawać się nudne.  Gruba rama, do której przymocowany jest nadruk wzmaga efekt głębi całości. To sprawia, że odczuwamy kontakt z obrazem, który wydaje się bardziej obecny we wnętrzu i nieprzypadkowy w wyborze. Deco panel to połączenie wysokiej jakości barwy, czytelności fotografii z magią obrazu optycznej iluzji dla Twoich potrzeb i fantazji. Całościowe opracowanie nadruku obrazu nadaje mu estetyczny wygląd na ścianie i sprawia, że rama jest całkowicie zbędna. Obraz jest gotowy do powieszenia od razu po rozpakowaniu, dzięki temu możesz nadać pożądany kształt, i koloryt wnętrzu od razu po otrzymaniu przesyłki.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 1993 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}
<1-- Usuniecie prestashop disclaimer -->