na stronę

Obrazy oryginalne

Żywiołowe, nowoczesne i oryginalne obrazy ręcznie malowane

Kropla drąży skałę, więc nawet kropla koloru w pustym wnętrzu potrafi dokonać realnych cudów i odmienić w nim atmosferę. Jeśli chcesz się przekonać jak przyjemnie jest obcować wśród żywych barw - sięgnij do nowoczesnej kolekcji obrazów oryginalnych, kreślonych ręką prawdziwego artysty. O...

Żywiołowe, nowoczesne i oryginalne obrazy ręcznie malowane

Kropla drąży skałę, więc nawet kropla koloru w pustym wnętrzu potrafi dokonać realnych cudów i odmienić w nim atmosferę. Jeśli chcesz się przekonać jak przyjemnie jest obcować wśród żywych barw - sięgnij do nowoczesnej kolekcji obrazów oryginalnych, kreślonych ręką prawdziwego artysty. Oferowane tutaj kompozycje cechuje bezkompromisowość i odważne podejście do abstrakcji, rysunku i plamy barwnej. Artysta Feeby to osobowość o wielu twarzach, która odkrywa dla Ciebie w obrazach na różne sposoby. Znajdziesz tu sensualne i migotliwe kompozycje, które przeniosą cię w inny wymiar i przybliżą klimat romantycznych uniesień. Wyrazisz swą mroczną naturę poprzez dynamiczne i kontrastowe kompozycje, emanujące mocnymi, ciemnymi kolorami. Ręcznie malowane obrazy na płótnie, powstające w malarskiej pracowni to gwarancja niezrównanych doznań wizualnych, wielowymiarowych doświadczeń i poznawania możliwości z dekorowania wnętrza na nowo.

Artystyczne obrazy z efektem przestrzennym

Ekstrawagancja, bijąca z kolekcji oryginalnego malarstwa na płótnie by Feeby, to nie tylko kwestia tematu i ujęcia przedmiotów, lecz sposób malowania. Niektóre z kompozycji charakteryzują się wyjątkowym wyglądem. Malarz nie szczędząc masy szpachlowej i farby uzyskuje na powierzchni płótna widoczną płaskorzeźbę. Utworzone w taki sposób obrazy fakturowane dodają energii każdemu miejscu, w którym się znajdą. Ten pozytywny efekt wzmaga dodatkowa głębia obrazu na ścianie, gdyż wszystkie obrazy dostępne w ofercie posiadają pomalowane starannie boczne krawędzie. Szczegółowe i całościowe opracowanie obrazu przez artystę pozwoli Ci zaoszczędzić czas na poszukiwanie pasującej ramy. Dzięki temu dostrzeżesz w nim jeszcze większy potencjał dekoracyjny dla przestrzeni, którą zapragniesz upiększyć, wyróżnić, uczynić stylową dla Ciebie, Twoich bliskich i współpracowników.

Oryginalne malarstwo to gwarancja jakości i wartości

Klimatyczne i nowoczesne malarstwo dostępne w ofercie to kompozycje, które powstają od podstaw na płótnie canvas przy użyciu atestowanych farb akrylowych, o głębokim, nasyconym pigmencie. Każdy z obrazów został dodatkowo utrwalony i starannie zabezpieczony przed działaniami zewnętrznymi za pomocą werniksu końcowego (mleka akrylowego). Dzięki temu masz gwarancję, iż otrzymujesz artystyczny produkt oryginalny wysokiej jakości, przygotowany do długotrwałej ekspozycji, odporny na światło i ekologiczny. Żywe i jaskrawe kolory prezentowanych pejzaży, krajobrazów w połączeniu z impastem, brawurowym śladem narzędzia  wyróżnią obraz na tle innych dodatków we wnętrzu. Za pomocą obrazów ręcznie malowanych ze strukturą błyskawicznie i sprawnie nadasz swojemu wnętrzu domowemu lub biurowemu wyższą rangę, nową jakość aranżacji. Pokażesz się jako osoba wrażliwa i świadomie kształtująca swoje otoczenie, zgodnie z obowiązującymi trendami.

Obrazy tworzone przez malarza dla każdego wnętrza

Unikalne gadżety z pierwiastkiem hand-made takie jak oryginalne malarstwo na płótnie canvas to ozdoby skierowane do każdego rodzaju wnętrza. W kolekcji zgromadzone zostały najpopularniejsze wzory w tak znanych trendach jak: mid century modern, minimal art, glamour, styl rustykalny, modern, industrialny, boho. Artysta rzemieślnik przygotował różnorodne formaty i rozmiary obrazów z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wszelkie szczegóły zostały ukazane z najwyższą precyzją, aby wprawne oko mogło czerpać przyjemność z obcowania z prawdziwym obrazem. W kolekcji znajdują się obrazy zarówno pojedyncze, jak i wieloczęściowe tryptyki, kwadraptyki i pentaptyki. W ten sposób masz możliwość upiększyć każde pomieszczenie w sposób najlepszy z możliwych, uwzględniając wszelkie jego uwarunkowania i własne upodobania. Nowoczesne i autentyczne malarstwo to także doskonała opcja prezentu dla konesera nietuzinkowych dekoracji, prawdziwego estety.

Więcej
Pokazuje 1 - 48 z 156 elementów
* * 2007-2016 PrestaShop * * NOTICE OF LICENSE * * This source file is subject to the Academic Free License (AFL 3.0) * that is bundled with this package in the file LICENSE.txt. * It is also available through the world-wide-web at this URL: * http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php * If you did not receive a copy of the license and are unable to * obtain it through the world-wide-web, please send an email * to license@prestashop.com so we can send you a copy immediately. * * DISCLAIMER * * Do not edit or add to this file if you wish to upgrade PrestaShop to newer * versions in the future. If you wish to customize PrestaShop for your * needs please refer to http://www.prestashop.com for more information. * * @author PrestaShop SA * @copyright 2007-2016 PrestaShop SA * @license http://opensource.org/licenses/afl-3.0.php Academic Free License (AFL 3.0) * International Registered Trademark & Property of PrestaShop SA *}